andre151072 рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Ноутбук Dell G7 16 Gaming Laptop (G7620-9904BLK-PUS), Замовлення №1

Задоволен повністю. Рекомендую
Відповідь представника «Pineapple»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Це дуже цінно і важливо для нас!
Артем Комишан рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Dell Latitude 5540, Замовлення №4905

Гарний сервіс Онлайн конультант допоміг підібрати ноутбук по ттх. + Безкоштовно зробили гравіровку української розкладки
Відповідь представника «Pineapple»
вітаємо! Ми щиро дякуємо Вам за відгук. Нехай покупка радує Вас довгі роки!
Coffee Rave рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Lenovo IdeaPad Slim 9 14ITL5 (82D2000QUS), Замовлення №2505

Все сподобалось, дякую! Дуже зручна комунікація із магазином через вайбер. Консультанти магазину відповіли на всі питання до і після покупки, навіть організували доставку до самого дому, хоч їх магазин знаходився в іншій частині міста. Користуюсь ноутбуком вже місяць, все працює ідеально, із мінусів - треба було докупити дріт для європейської розетки, бо в комплекті був тільки для американської.
Відповідь представника «Pineapple»
Доброго дня! Ми дякуємо Вам за приємний відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині
Галина Палац рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Lenovo Legion 5 15IAH7 (82RC00B0RM), Замовлення №4906

Рекомендую цей магазин. Хороша цінова політика, приємний персонал, відправка оперативна. Товар відповідає всім вимогам, менеджери готові відповісти на будь яке питання. Дякую)
Відповідь представника «Pineapple»
Добрий день! Дякуємо, що залишили відгук. Нам дуже приємно працювати для Вас.
Николай Николаевич рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Купив: MSI GE76 Raider 11UG-046 (11UE-046US), Замовлення №1206

Дуже рекомендую! Хлопці вислухали мене та підібрали мені ноут навідь ще краще ніж я сподівався! Окрема подяка за швидкість доставки! Дякую!
Відповідь представника «Pineapple»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Це дуже цінно для нас!
Artem Kucher рекомендує цей магазин
10 червня 2023

Купив: MSI GE76 Raider 11UG-468US, Замовлення №4894

Підібрали і організували швидко ноутбук під мій запит
Відповідь представника «Pineapple»
Добридень! Дякуємо, що залишили відгук. Нам дуже приємно працювати для Вас.
Владислав Кошиль рекомендує цей магазин
31 травня 2023

Купив: Ноутбук Microsoft Surface Laptop 5 13 (R8N-00009), Замовлення №4898

Хороший сервіс, проконсультували стосовно обраної моделі ноутбука, допомогли обрати, швидко оформили замовлення і видали товар. Ще й зробили невелику знижку. Покупкою задоволений)
Відповідь представника «Pineapple»
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням! Приємного користування!
Іринко рекомендує цей магазин
19 травня 2023

Купив: Dell XPS 15 9520 (XN9520FMGGS), Замовлення №4891

Придбала в даному магазині ноутбук, який попередньо мені підібрали під мої потреби. На всі питання відповіли, з налаштуванням допомогли. Можу рекомендувати цей магазин)
Відповідь представника «Pineapple»
Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно.
Дмитрий Коваленко рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Ноутбук MSI Pulse GL66 12UEK (GL6612UEK-637US), Замовлення №4882

Рекомендую цей магазин. Все відбувається чітко від запиту до відвантаження ноутбука. Дуже задоволений професійною консультацією, гарною ціною і якісним обладнанням. Дякую!
Відповідь представника «Pineapple»
Дякуємо. Нам дуже приємно працювати для Вас.
Тетяна K. рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: ASUS ROG Strix G17 2021 G713IM Eclipse Gray (G713IM-HX055W), Замовлення №4883

Відповідь представника «Pineapple»
Дякуємо, що залишили відгук. Нам дуже приємно працювати для Вас.