dkostin рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T300 RS GT EditionOfficial Sony licensed (4160681), Замовлення №30837/18015

Все добре
George Wertun рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ігрова гарнітура HyperX Cloud Alpha Wireless, Замовлення №18004

Приємно здивований якістю обслуговування!)
Seraphim Ua рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: HyperX Cloud Alpha Wireless, Замовлення № № 30790/17989

Все швидко і просто, замовив гарнітуру вчора, согодні вже користуюсь
Анна Плетінка рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Фотопапір Fujifilm Instax Square Colorfilm 2х10 шт. , Замовлення №30748

Все сподобалось,менеджери лапочки,одразу відповідали та швидко відправили.
Suhoygg рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів HyperX Quadcast (HX-MICQC-BK), Замовлення №30384

Гарний магазин, гарні ціни, відправляють дуже швидко, дякую
Алексей Левченко рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: HyperX Мікрофон HyperX SoloCast Black (4P5P8AA), Замовлення №30676

Все пройшло дуже добре. Продавець вічливий, товар був в наявності і одразу відправив. Товар прийшов повністю новий і дуже якісний. Однозначно рекомендую.
Михаил Башинский рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Навушники TWS JABRA Elite 10 Titanium Black (100-99280700-98), Замовлення №30591/17882

Все згідно з описом. Навушники відправили в день замовлення
Xenia Voronenko-Yasnitska рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Lilac Purple (16806133), Замовлення №30549/17861

Отримала замовлення у короткі терміни. Всім задоволена. Дуже сподобалась ціна. Магазин рекомендую
Manowar рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Навушники TWS HyperX Cloud Alpha (HX-HSCA-RD/4P5L1AM), Замовлення №30491

Це вже друге придбання в цьому магазині. Рік тому брав ноутбук. Все чудово. Ціна, комунікація, відправка. Вчора замовив, вже користуюсь. Молодці!
v0vo4ka рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: ноутбук, Замовлення №17813

Спрацювали швидко і професійно. Також дякую за знижку для ЗСУ)