popravchik рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A15 4/128GB Black (SM-A155FZKD), Замовлення №1852

Замовив в цьому магазині телефон Samsung A15 4/128. Магазин сподобовся. Ціна була не сама низька, але привабила можливість сплати онлайн через Liqpay без комісій та переказів на карту. Відправили товар того ж дня, наступного дня вже отримав в почтоматі. Ніяких проблем не було, колір той що замовляв, коробка запломбована, ціна та що була вказана на hotline та на сайті. Магазин рекомендую.
dn301258svv1 рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger 2U+C 30W White (CCXJ-E02), Замовлення №1820

OLHAOLHA2 рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Кабель Baseus Cafule Metal Type-C 66W 1m White (CAKF000102), Кабель USB Type-C Baseus Cafule Cable USB For Type-C 3A 1M Red+Black (CATKLF-B91), Замовлення №1781

Низька ціна. Швидка відправка.
Nickolay Kozlov рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: МЗП Baseus Compact Quick Charger 2xUSB U+C 30W Black (CCXJ-E01), Замовлення №1569

Вже 2й раз замовлюю в цьому магазині. Оплатив замовлення одразу на сайті ввечері. Наступного відправили. Рекомендую!
8imposible8 рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Автомобільний відеореєстратор Xiaomi 70mai Dash Cam Pro Plus A500s + Midrive RC06, Замовлення №1480

Залишився позитивний "післясмак" через те, що з моменту покупки товару і до моменту отримання його по НП пройшло трішки більше однієї доби. Здалося, що магазин знаходиться в одному приміщенні з НП :)
Відповідь представника «MobShara»
Дякуємо Вам за високу оцінку нашого магазину. Ваш відгук - це найкраща подяка). Приємного користування.
Ната ННН рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Автомобільний пилосос Proove Void Assistant C2, Автомобільний пилосос / Ручний пилосос Proove Void Assistant C2 (PVV212010001), Замовлення №1330

Відправили у день замовлення, оригінальний товар, відмінна ціна.
380978777888 рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Lavender Purple (VHU4451EU), Замовлення №1237

Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Lavender Purple (VHU4451EU) Придбала два дні назад планшет в цьому магазині за повну оплату, відправили на наступний день, колцентр дуже вічливі дівчата, все розказали щодо доставки і гарантії. Фіскальний чек і гарантія у вкладені, задоволена покупкою, ціна підпал. Продавця рекомендую.
Alexander Babeshko рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Fast Charge Power Bank 10000mAh 20W Black Overseas Edition (PPBD050301), Замовлення №1194

Придбав два павербанки, замовляв ввечері, зранку передзвонила дівчина підтвердила замовлення, і сказала що відправлять павербанки сьогодні ввечері, і так вони були відправлені в той самий день, тобто все було добре, поки я не побачив що відділення було 2, а я замовляв на 30, це цікаво, тому що не перший раз мені відправляють щось і плутають моє 30 відділення на 2... то ж треба бути трохи по уважніше, а так все ок, можу рекомендувати
Відповідь представника «MobShara»
не можу відредагувати свій коментар, але проблема із поштою була з моєї сторони, то ж купуйте в цьому магазині
14 січня 2024 Відповісти
scorpius рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Автономний пусковий пристрій (бустер) Baseus Super Energy Pro Car Jump Starter Black (CRJS03-01), Замовлення №1196

Якість обслуговування на висоті. Товар та особливо його ціна - супер!
Баджо рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Baseus Fast Charging Data Cable USB to Type-C 100W 1m Slate Gray (CALD000616), Кабель USB Type-C Baseus Fast Charging Data Cable USB to Type-C 100W 1m Slate Gray (CALD000616), Замовлення №1128

Відправили швидко та наложним платежем. Товар прийшов у заводському пакуванні з цілими пломбами-наклейками.