k277921 рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W PD Power Adapter (w/o cable) Black (EP-TA800NBE), Кабель USB Type-C Baseus Tungsten Gold Fast Charging Data USB-C to USB-C 240W 3m Black (CAWJ040201), Замовлення №23794

Рекомендую магазин! Соответствие цены! Чек, гарантия!
Відповідь представника «3T»
Дякуємо, що поділились враженнями про співпрацю з нами. Приємного користування! :)
Антон Задорожный рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Професійний пилосос Karcher WD 3 V-17/4/20 (1.628-101.0), Замовлення №23445

Первый раз воспользовался услугами этого магазина. Были сомнения, одна из низких цен, мало ли думаю. Решил рискнуть и не пожалел. Менеджер всё подсказала. Отправили на следующий день и через 2 дня товар уже был у меня. Заказывал наложенным платежом НП. Проверил прямо при получении. Всё работает, комплектация совпадает, чек положили, гарантию положили. В итоге остался доволен.
Відповідь представника «3T»
Антон, дякуємо за Ваш відгук та довіру до нашого магазину! Радіємо, що у Вас залишились приємні враження від співпраці та з нетерпінням чекаємо нових замовлень. Приємного користування :)
Dmytro рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Відпарювач Philips 3000 series STH3000/20, Замовлення №23439

Після замовлення на сайті швидко передзвонили, ціна та наявність актуальні, відправили в той же день. Рекомендую
Відповідь представника «3T»
Дмитро, щиро дякуємо за високу оцінку роботи команди та вибір нашого магазину. Приємного користування! :)
Єлизавета Денисенко рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Професійний пилосос Samsung Jet 60 VS15A6031R4, Замовлення №22629

Дякую .Я задоволена що обрала цей магазин .Чек надали ,гарантія є .Гарно упаковано .Найнижча ціна з усіх сайтів
Відповідь представника «3T»
Єлизавета, нам надзвичайно приємно отримати Ваш відгук. Щиро дякуємо за вибір нашого магазину!
wellan не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 грудня 2023

Купив: Відпарювач Zelmer ZIR1505 Ceramic, Замовлення №22212

Замовляв у цьому магазині праску. В коментарі до замовлення просив надіслати товар у цілісній упаковці, яка не відкривалась. Натомість отримав товар у пом'ятій упаковці, на прасці були відбитки пальців, а всередині відсіку для подачі води була волога. Схоже на екземпляр який тестували або вітринний. В будь-якому випадку, моє прохання не виконали. Якщо хочете гарантовано мати новий товар, то майте на увазі.
Відповідь представника «3T»
Доброго вечора! Коментар, який був вказаний до замовлення передали на склад, ми обов'язково з'ясуємо чи відкривався товар саме у нас на складі. Пакування цього типу товару не має заводської пломби, на жаль. Щодо наявності вологи у відсіку подачі води - такий тип товару тестують на заводі виробника, тому така ситуація є допустимою. У нашому асортименті немає вітринного товару, а також товару, який використовувався. На жаль, картонне пакування цього товару не має високої щільності, тому є імовірність деформації картону під час транспортування. За бажанням наші покупці завжди мають змогу повернути чи обміняти товар протягом 14 днів, якщо він не був у використанні та збережено усі заводські пломби, плівки та маркування, а також оглянути його при отриманні, аби запевнитись, що він цілісний та новий. Ми щиро шкодуємо, що Ваші очікування щодо товару не були виправданими.
Схильний вірити вашому поясненню, проте воно нічого не змінює – я отримав товар не у тому вигляді про який просив. Повертати товар не маю наміру, бо окрім зазначених нюансів, мене все влаштовує. Дякую.
30 грудня 2023 Відповісти
Andrew рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Кабель USB Type-C Baseus L54 Type-C Male to 3.5mm Black (CATL54-01), Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 15W 30000mAh Black (PPDML-K01, PPBD050201), Кабель USB Type-C Baseus Crystal Shine Series Fast Charging Data Cable USB to Type-C 100W 1.2m Black (CAJY000401), Замовлення №21246

Швидко (без зайвого підтвердження замовлення дзвінком), замовив з післяплатою, якісно запаковано (довго знімав пакувальну плівку :D), гарантія від виробника, Файні (лояльні) ціни. Зайшов на сайт купити Powerbank тай ще доповнив замовлення деякими кабелями на які теж приємні ціни. Досвідом замовленням в "3Т" цілком задоволений!
Відповідь представника «3T»
Андрію, щиро дякуємо за такий приємний відгук! Ми надзвичайно раді, що у Вас залишились гарні враження від співпраці з нами. З нетерпінням чекаємо Ваших нових замовлень :)
Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Хотів купити: Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 550 (NICR 550)

на сайті продавця вказано про відсутність товару
Відповідь представника «3T»
Світлана, дякуємо за Ваш відгук! Так, товар справді відображається на сайті як такий, якого немає у наявності. Некоректне відображення по наявності зумовлене технічними несправностями на сайті, над усуненням яких ми працюємо. Просимо вибачення за незручності.
Denys V. рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Tefal Optigrill+ XL GC722D34, Електрогриль притискний Tefal Optigrill+ XL GC722D34, Замовлення №20572

Швидко зв?язались та як було домовлено відправили
Відповідь представника «3T»
Денис, дякуємо за позитивний відгук та вибір нашого магазину. Приємного користування!
Віталій Тимчук рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Опора пасивна Термія КОП-03, Замовлення №20393

Усе супер. Ціна найнижча серед магазинів. Швидка доставка, зручна оплата. Брав для конвектора Wild Wind, усе ідеально підійшло
Відповідь представника «3T»
Віталій, щиро дякуємо за Ваш відгук! Радіємо, що співпраця з нами залишила у Вас приємні враження.
Olena_Lapko рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Кавомолка електрична Bosch TSM6A013B, Замовлення №19594

Швидке відправлення, гарне пакування товару. Рекомендую
Відповідь представника «3T»
Олена, нам дуже приємно, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині. Будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом. :)