Роман рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №287069301

Що можу сказати, я задоволений. Тепер прослуховування музики одне задоволення. Окрема подяка магазину за своєчасну доставку та кваліфікований персонал. Дякую!
Мар'яна Денисова рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Yamaha P-225 WH, Замовлення №286883114

Хороший магазин. Швидко, фахово. Є вибір аксесуарів для піаніно. Рекомендую до покупок!
Lubimov Dmitriy рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: держатель, кріплення для мікрофона Rode Держатель для микрофона Interview GO, Замовлення №286677759

Доволен вполне, как и ожидал - качество супер. Работа магазина так же приятно удивила, заказ быстро оформили и доставили.
Владислав Королев рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Rode PodMic USB, Замовлення №286321373

Все добре, швидко звязались і доставили!
Анастасия рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: USB аудіоінтерфейс Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen, Замовлення №286515492

Продавець все виконав на відмінно: товар був в наявності з актуальною ціною, детально проконсультували, швидко відправили. Щодо товару - на перший погляд задоволені, але треба більше часу на тестування
Ірина рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Комбопідсилювач Marshall CODE 25, Замовлення №286056637

Товар був у наявності. Ціна актуальна. Оформили та відправили в той же день, плюс зробили знижку для постійного покупця =) Буду і надалі замовляти у них. Дуже дякую!!!
Алексей рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Програвач вінілових дисків Audio-Technica AT-LP120XBT-USB, Замовлення №285143097

Ребята очень быстро работают! Цена лучшая на рынке! Да и можно всегда договориться, если что-то не устраивает!!! Очень рекомендую!
Лилия Антонова рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Цифровий диктофон ZOOM H1n Black, Замовлення №285444629

Робила замовлення диктофону, актуальна ціна, товар в наявності. Після, зв’язалися зі мною і була зроблена відправка, диктофон прибув швидко і вчасно. Дуже задоволена товаром, велике дякую
Максим Скороход рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Синтезатор Yamaha PSS-A50, Замовлення №284812348

Найнижча ціна на ринку. Все цивілізовано, швидко й з офіційною документацією і гарантією.
Бриз Бризо рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Студійний монітор Adam Audio T5V, Замовлення №2

Задоволений якісним сервісом і комунікацією персоналу магазину.Реально рекомендую його всім.