Andrіі рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Дискова пилка Bosch GTS 254 (0601B45000), Замовлення №265912703

Рекомендую магазин. Обслуговування на висоті. Відправили товар вчасно. Чек та гарантія на місці.
Анна Бургело рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: Зарядна станція Romoss RS500 Black Blue (RS500-2B2-G153H), Замовлення №704193368

Моє замовлення обробили дуже оперативно. На моє прохання надіслали чек в електронному вигляді. Рекомендую до співпраці!
ura991 рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Телевізор TCL 43QLED760, Замовлення №1

Магазином та сервісом залишився задоволений. Телевізор доставили в обіцяний термін по ціні яка була на сайті. Занесли в квартиру та допомогли налаштувати. В телевізора коротки кабель живлення, магазин подарував довгий кабель, дрібничка а приємно. Продавці вічливі. Тому можу рекомендувати даний магазин.
Bадим рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Телевізор TCL 65C735, Замовлення №247500984

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Mixa83 рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NU Jaeger Gray (FA507NU-LP054), Замовлення №1731

все ок, працівники дуже компетентні
Sergei SH рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Acer Swift 3 Berry Red celokovov? SF314-511-50GD , Замовлення №1111111

Очень приятно удивил сервис. Наш?л то что искал, отзывчивое и человеческое общение с менеджером. Доставка быстрая, не ждал так быстро.
Vitaliy рекомендує цей магазин
13 травня 2023

Купив: Тепловізор Hikmicro THUNDER Pro TQ50 (HM-TR16-50XG/W-TQ50), Замовлення №135243

Крутецький магаз,доброзичливі продавці.Оглянув замовлення перед купівлею у магазині.Дуже зручно.
Віго не рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Хотів купити: HUAWEI Watch GT 3 Pro 46mm Classic, Смарт-годинник HUAWEI Watch GT 3 Pro 46mm Classic (55028467)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Уберите знак рассрочки "оплата частями" на hotline. При оформлении заказа такой возможности у вас на сайте нет.
DARK WHITE рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Yoga Slim 7 ProX 14IAH7 Ultimate Grey/Cloud Grey full metal (82TK00A1CK), Замовлення №1535

oleg не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 березня 2023

Хотів купити: Монітор HUAWEI MateView GT Standard Edition 34” (GTZQE-CBA, 53060238)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Все решили. Проблема была в независящих от магазина остаятельствах
20 березня 2023 Відповісти