Aleksander Kostenko рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Tactix 7 Standard Edition Premium Tactical GPS Watch with Silicone Band (010-02704-00/01), Замовлення №56827847

Дякуємо за рекомендацію!
Andre Tan не рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Хотів купити: Квадрокоптер DJI Mavic 3E (CP.EN.00000411.01)

Товару немає в наявності.
Відповідь представника «SellPoint»
Вітаємо! У відповідь на Ваш відгук, хочемо дати коментар про те що, ми не отримували запит на цей товар. Протягом останніх декількох днів цей товар має статус "Очікується", що аж ніяк не підтверджує наявність товару та його готовність до відвантаження. Статус "Очікується" інформує про те, що очікується надходження товару. P.S. Будемо вдячні за добровільне видалення завідомо неправдивого відгуку. З повагою, Команда SellPoint
Я так і зазначив : "Товару немає в наявності"! На HOTLINE статус: "готовий до відвантаження: сьогодні". Відгук 100% актуальний.
2 травня 2023 Відповісти
Syndemoz рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Transcend JetFlash 350 4GB, Флешка Transcend 4 GB JetFlash 350 TS4GJF350, Замовлення №350637

Замовляв тут флешку. Перезвонили швидко, відправили в той же день. Все пройшло супер. Можна брати магазин в закладки.
Дякуємо за рекомендацію!
Vitaly Yapontsev рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung 980 250 GB (MZ-V8V250BW), Замовлення №340758

Купил ссд для нового игрового ноутбука под систему. Мне понравилось то что сразу после заказа со мной связались чтобы уточнить куда и как доставлять. Отправили в день заказа и на следующий день я получил на отделении почты. Упаковали хорошо. Упаковка была целая.
Представник магазину «SellPoint»
Дякуємо за розгорнутий відгук та рекомендацію!
1 травня 2023 Відповісти
Ілля Осипян рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: Геймпад Sony DualSense White (9399902), Замовлення №9399902

Придбав геймпад DualSense White за знижкою, оформили замовлення по телефону за 3 хвилини. Геймпад вже приїхав ноступного дня. Сподобалась швидкість оформлення замовлення та доставки.
Artem не рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Хотів купити: Amazfit GTS 4 Mini Flamingo Pink

Не сподобалося: оформлення замовлення

Неможливо створити замовлення через сайт. Браузер Firefox. На формі підтвердження замовлення кнопку відправки форми неможливо натиснути.
Gaga рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: TCL 43C725

Відповідь представника «SellPoint»
Дякуємо за розгорнутий відгук! Будемо раді бачити Вас за новими покупками.
Владимир Захаревич не рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Хотів купити: Інфрачервоний обігрівач UFO Micatronic 1900 (UFO-T19EN-B)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

На сайті так і не сміг зробити замовлення бо коли натискаєш кнопку підтвердити замовлення запит повертає 401 з {"detail":"Наданий токен не відповідає жодному типу ключа","code":"token_not_valid","messages":[{"token_class":"AccessToken","token_type":"access","message":"Токен некоректний або термін його дії вичерпаний"}]} Нічого так і не допомогло
Александр рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: Робот-пылесос с влажной уборкой AENO RC3S Black (ARC0003S), Замовлення №132

Хороший магазин. Можно смело покупать. Перезвонили быстро, ответили на интересующие вопросы, предложили наиболее удобный вариант оплаты. Товар отправили в тот же день, как и обещали по телефону. К самому товару замечаний тоже нет. После покупки, от магазина остались только положительные эмоции.
Відповідь представника «SellPoint»
Дякуємо за розгорнутий відгук та рекомендацію!
Oleksandr рекомендує цей магазин
27 серпня 2022

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 12 mini Silicone Case with MagSafe - Cyprus Green (MHKR3), Смартфон Apple iPhone 12 mini 128GB Green (MGE73)

Хороша ціна - по низу ринку - відповідала заявленій на Хотлайн. Гарантія від виробника - талон від офіційного постачальника продукції Apple в Україну. Зручні та гнучкі умови оплати - готівкою і переказом. Швидко і вчасно виконане замовлення. Уважні до деталей та дружньо налаштовані співробітники. Завдяки всьому цьому залишилися позитивні враження від процесу покупки.