Luidmyla рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Смартфон DOOGEE N50 8/128GB Electric Blue, Замовлення №93/12

Гарний смартфон за свої гроші. Задоволені. Працює добре. Обслуговування добре. Все пояснили і розповіли. Будемо звертатися ще.
Viktor0502 рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Смартфон DOOGEE N30 4/128GB Magic Black, Замовлення №124/12

Купив смартфон DOOGEE N30. Обслуговування супер. Оперативне узгодження всіх деталей замовлення. Спілкування доброзичливе. Відправка пройшла в той же день.
8 грудня 2023 Відповісти
Slava767 рекомендує цей магазин
21 серпня 2022

Купив: Casio MRW210H, Замовлення №101190

Постійно купую у цьому магазині протягом кількох років. Тут чудове ставлення до покупця. Все, що потрібно пояснять і допоможуть вибрати оптимальний варіант + весь товар «в наявності» у них реально в наявності та відправляють його в день замовлення. Зараз купував годинник, покупкою дуже задоволений.
Nikola89 рекомендує цей магазин
10 травня 2022

Купив: Beelink T4

Магазин працює під час війни. Зателефонував та відразу домовився, під'їхав та забрав міні ПК того ж дня. Тут була найнижча ціна на такий ПК. Користуюсь тиждень. Все добре працює, дуже задоволений покупкою.
Wovitar рекомендує цей магазин
10 січня 2022

Купив: Hisense M30T 1/8 White

Дуже задоволен покупкою в цьому магазині. Швидко відповіли, надали консультацію і відправили телефон в той же день.
Олег1985 рекомендує цей магазин
28 листопада 2021

Купив: Смартфон DOOGEE S35 2/16GB Orange

Заказ сделал по телефону. Товар у них реально в наличии и самая низкая цена. Сразу отправили. Получил на следующий день. За такие деньги прекрасный телефон, все хорошо работает. Магазин рекомендую.
Ника1275 рекомендує цей магазин
21 вересня 2021

Купив: Смартфон realme C21 4/64GB Cross Black, Замовлення №101132

Сделала заказ на сайте около 21.00, через 5 мин. мне презвонили, уточнили заказ, проконсультировали . Отправили на следующий день. Телефоном очень довольна. Магазин рекомендую.
Petro1970 рекомендує цей магазин
28 червня 2021

Купив: Смартфон DOOGEE X95 Pro 4/32GB Black

Не первый раз покупаю в этом магазине. Позвонил в магазин для заказа. Выбирал из нескольких моделей, продавец магазина помог сделать мне оптимальный выбор. Телефон отправили в тот же день. Очень доволен им.
Сергей1888 рекомендує цей магазин
21 лютого 2021

Купив: Смартфон DOOGEE N30 4/128GB Magic Black

Неделю назад заказал этот телефон. Мой сломался и был срочно нужен новый. Заказал на сайте Через 5 минут мне перезвонили, телефон был в наличии и его можно было сразу забрать, что приятно удивило. Через час забрал его у них. Все прекрасно работает. Также плюс, что гарантия у них от официального сервисного центра. Надеюсь она мне не понадобится
Елена-777 рекомендує цей магазин
27 листопада 2020

Купив: Смартфон DOOGEE N20 Pro 6/128GB Purple, Замовлення №101030

10 дней назад заказала на сайте магазина телефон. Через 5 мин мне перезвонили, проконсультировали меня и помогли с выбором (первоначально у меня были сомнения в выборе нужной модели). В тот же день сделали доставку. Телефон привезли уже готовый к использованию, со всеми настройками (курьер пояснил, что они проверяют и делают гнужные настройки всем телефонам). Все прекрасно работает, я очень довольна.