Andriy Bilotskyy рекомендує цей магазин

Купив: EcoFlow Solar Panel 220W

Татьяна Никитина рекомендує цей магазин

Купив: квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo

Надали кваліфіковану консультацію, допомогли підібрати товар згідно вимог, оформили та відправили швидко та вчасно, співпрацею задоволені, дякуємо.
econ__11 рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Купив: Apple MacBook Air 13,6? M2 8-core CPU + 10-core GPU / 16GB / 512GB SSD Midnight (Z1610005E) 2022, Замовлення №1536

Брав ноутбук для друга, він повністю задоволений покупкою і сервісною підтримкою покупки.
mmmrshnchnkm не рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Купив: Apple MacBook Pro 14? M1 Pro 8-core CPU + 14-core GPU / 16GB / 512GB SSD Space Gray (MKGP3), Замовлення №2643

Дмитро Тітов рекомендує цей магазин

Купив: GoPro HERO9 Black (CHDHX-901-RW), Замовлення №1603

Все пройшло чудово, камеру доставили в пункт видачі у Львові досить швидко. Також хочу відмітити роботу менеджера Даші, відповіла на всі питання, жодних негативних моментів не було.
Анна Кутова рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlov RIVER, Замовлення №1852

В цілому задоволена покупкою, посилка надійшла швидко, продавець був уважний. Порадувало те що, обраний товар був у наявності, так як в даний час на нього великий попит.
Артём Белобородов рекомендує цей магазин

Купив: Ecoflow Pro, Замовлення №1780

Екатерина Антипова рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo (CP.MA.00000452.02), Замовлення №1583

Всё прошло быстро, товар отправили вовремя, в соответствии с заявленным
Mariana Poltavets рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black (MQ9U3), Замовлення №1527

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовленням та співпрацею магазину залишилась дуже задоволена. Відразу зателефонувала консультат, дала відповіді на всі запитання та на наступний день товар вже відправили. Не виникло жодних проблем з комунікацією, оплатою та доставкою, навпаки дуже приємно було мати справу з цим магазином!
Владилсав Рутына рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Купив: Ваша покупка - Apple Watch Series 7 (GPS + Cellular) 41mm Midnight Aluminum Case With Midnight Spor, Замовлення №1526

Менеджери прийняли замовлення швидко, рекомендували найкращий варіант за гарною ціною. Від часу замовлення до відправлення пройшло пару днів, все зроблено швидко та якісно, рекомендую цей магазин.