Дмитро К рекомендує цей магазин
19 грудня 2022

Купив: Електром'ясорубка Zelmer ZMM1011B, Замовлення №173310

Все дуже сподобалось, посилка була відправлена вчасно, згідно домовленості, м'ясорубка працює та дарує радість моїй дорогій тещі!)) Дякую за все магазину Сенюшко!
iSad рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Купив: Монитор Philips 24E1N5300AE/00, Замовлення №191681

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Заказывал монитор, прислали вовремя и за оговоренную цену. Доволен.
Владимир Козловцев рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Купив: Електрочайник бош

Nana Shamshur рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Купив: Мультиваркa-Скороваркa ViLgrand VMC1057P

Замовляла Мультиварку-Скороварку ViLgrand VMC1057P наложеним платижем, все доставили швидко, товар якісний, магазином однозначно задоволена і рекомендую!
Лена Перетятько рекомендує цей магазин
5 листопада 2022

Купив: Hisense 40A4BG

Отправили на следующий день после оформления заказа. Без предоплаты. Телевизор новый без изъян
Olena рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Електрочайник Adler AD 1274 White

Швидко передзвонили, швидко доставили товар під замовлення, навіть швидше ніж обіцяли, без передоплати. Дуже уважний і ввічливий менеджер. Все сподобалось. Дякую магазину за чітку роботу!
Night Black рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Электрочайник Zelmer ZCK8023

Andrew R рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Gigabyte m27q-p

BelovXxX не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: REMINGTON HC5200, Замовлення №156796

Відповідь представника «Сенюшко»
Добрий день. На жаль, не весь товар який є на сайті в наявності на складі. Більшість товару відправляється зі складів постачальників. Не всі постачальники надсилають товар без оплати. Згідно зі ст. 633 Цивільного кодексу України Публічним є договір, у якому одна сторона - підприємець взяла він обов'язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт чи надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв'язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо. п.). ці умови не поширюються на інтернет-продаж. (Роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв'язку, медичне, готельне, банківське обслуговування) Публічним є договір після погодження його з людиною, що представляє магазин (Замовлення в кошику до цього не відноситься) для цього ми і передзвонюємо та уточнюємо всі деталі замовлення. Що стосується повної передоплати це ніяк не порушує права споживача, якби це було так робота такої Світової платформи як AliExpress (де умови відправки товару повна 100% передоплата) на території Нашої Країни була просто не можлива. З повагою інтернет-магазин СЕНЮШКО!
633 статья говорит о том, что устный договор, точно такой к договору на бумаге. А ваш сайт есть витрина. И цена на сайте не может быть одна а при звонке уже 799 гривен. А вы его нарушили - договор между мной и магазином, заказа я за 764 грн, хотели продать за 799 грн . трактуете закон ещё в добавок как вам хочется. PS Причём тут AliExpress Китай и продажа по Украине ? Законы Украины не действуют на Китай AliExpress PS2 Стаття 633. Публічний договір 1. Публічним є договір, в якому одна сторона - підприємець взяла на себе обов\'язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв\'язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо). 2. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги. 3. Підприємець не має права надавати переваги одному споживачеві перед іншим щодо укладення публічного договору, якщо інше не встановлено законом. 4. Підприємець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання споживачеві відповідних товарів (робіт, послуг). У разі необгрунтованої відмови підприємця від укладення публічного договору він має відшкодувати збитки, завдані споживачеві такою відмовою. 5. Актами цивільного законодавства можуть бути встановлені правила, обов\'язкові для сторін при укладенні і виконанні публічного договору. 6. Умови публічного договору, які суперечать частині другій цієї статті та правилам, обов\'язковим для сторін при укладенні і виконанні публічного договору, є нікчемними.
20 жовтня 2022 Відповісти
Представник магазину «Сенюшко»
Будем стараться исправить наши ошибки. Извините за не удобства!
20 жовтня 2022 Відповісти
BelovXxX відповів на коментар Интерент-Магазин Сенюшко
Признания вины, уже, возможно путь к исправлению. Хорошо что бы вы это не просто - сказали, а ещё и сделали в реальности.
21 жовтня 2022 Відповісти
MikroMir [TV] рекомендує цей магазин