vademecum рекомендує цей магазин
9 листопада 2020

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen. 8GB Black, Замовлення №100016483

Roman Furman рекомендує цей магазин
9 листопада 2020

Купив: Contec CMS50M, Замовлення №100016528

Купил пульсоксиметр.
Віталій Ланецький не рекомендує цей магазин
7 листопада 2020

Хотів купити: Корпус Vinga Starkad, Замовлення №100016742

Замовив в них сьогодні корпус Вінга за 2619грн.Прийшла смс-ка,що "Ваш заказ принят.Мы вам перезвоним". Через 37 хвилин прийшла смс-ка-"К сожалению заказанного товара нет в наличии.Приносим извинения",хоча коли я замовляв,то він був на складі.Через 20 хвилин,заходжу на цей сайт,вже цей корпус в наявності є,але за 3891 грн. Непорядно це виглядає.
IKostiantyn не рекомендує цей магазин
26 жовтня 2020

Хотів купити: Amazon Kindle Oasis 10th Gen. 8GB Graphite, Замовлення №100016705

Сподобалося: наявність

Відповідь представника «Soner.com.ua»
Добрий день, Костянтин! Приносимо вибачення у зв'язку з цим замовленням. Дуже шкода, що ціна змінилася після того як Ви повернулися з обіду. По суті претензії, хочу пояснити, що ми намагаємося тримати ціни і наявність товарів актуальними і саме тому змушені кілька разів на день оновлювати прайси від наших постачальників. Саме в Вашому випадку, так дійсно, на цей товар ще діяла акція, але на жаль, постачальник підняв ціну вище тієї ціни, ніж ми продавали по акції, і ми змушені були підняти ціну, щоб не продавати в збиток. Для вирішення проблеми, ми хотіли звернутися до відповідного постачальника і попросити відпустити Вам товар за старою ціною, але на жаль, Ви відмовилися ...
Добрий вечір, шановний представник «Soner.com.ua»! Вибачте, що доведеться пояснювати вам прописні речі, але покупця не мають стосуватися ваші внутрішні взаємовідносини з постачальниками. Якщо ви проводите акцію, то мали б подбати, щоб цей товар був у вас у наявності, а не у такого постачальника, який може міняти ціну, коли захоче. Що ж до вашої пропозиції, то якби ви хотіли продати мені товар за тією ціною, яка була по акції, то спершу остаточно вирішили б питання ціни з постачальником, а тоді б уже пропонували мені. Бо по факту ви запропонували \"чекати з моря погоди\". Мовляв, треба дзвонити постачальнику і лише в разі якщо він погодиться, то ми вам продамо за тією ж ціною. Зрештою, якщо ви можете вести перемовини з постачальником стосовно ціни, то чому самі не зробили цього одразу, щоб зберегти чесність акції ще на півтори доби до її завершення?
27 жовтня 2020 Відповісти
Анна Пустынникова рекомендує цей магазин
22 вересня 2020

Купив: эл. книгу Kindle Paperwhite 2016 и обложку

Очень довольна работой и консультацией менеджера ,делаю покупки не впервые все очень качественно ,быстро ,просто . Посылка пришла на следующий день после заказа . Все соответствовало заказу и описанию на сайте, было хорошо упаковано . Рекомендую данный сайт! Надёжный и порядочный продавец !
alena рекомендує цей магазин
14 вересня 2020

Купив: Amazon Kindle Paperwhite (2018)

Очень внимательный продавец, помог определиться с выбором электронной книги, всё очень оперативно, очень довольна! Спасибо за работу!
Юлія Касьян рекомендує цей магазин
12 вересня 2020

Купив: Amazon Kindle All-new 10th Gen, Замовлення №100016322

Дуже задоволена товаром та магазином. Особливо приємно здивувала ціна) Зі мною швидко зв’язались, відповіли на всі запитання і вже через два дні я отримала свою електронну книгу Amazon Kindle All-new 10th Gen!
Максим Ольховой рекомендує цей магазин
7 вересня 2020

Купив: Электронная книга

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Анастасія Гончарук рекомендує цей магазин
7 вересня 2020

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen. 8GB Black, Замовлення №100016357

Отримала чудову книгу, повністю нову, користуюсь із задоволенням Дякую за чудовий сервіс і книгу
Ир. Зайцева рекомендує цей магазин
24 серпня 2020

Купив: эл. книга Amazon Kindle Paperwhite (2018) 8Gb Waterproof

Очень довольна товаром. Но отдельно хочу заметить что я также очень довольна магазином. Заказ я сделала после обеда но мне его отправили в тот же день. Все аккуратно и очень оперативно и никаких проблем! И на следующий день я уже читала эту волшебную книгу! Я в восторге! Большое всем спасибо!