Silent Bob рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: AV-система Pioneer DMH-A240BT, Замовлення №11915

Замовляв автомагнітолу. Зв'язалися швидко. Відправили в той же день. Оплатив передоплата на доставку + накладений платіж.
Відповідь представника «Motormusic»
Шановний Silent Bob, ще більше, ніж за покупку, дякуємо за цей відгук. Приємно, що Вам сподобалося обслуговування в нашому інтернет-магазині. Завжди раді спілкуванню з клієнтами, навіть, якщо воно не закінчується покупкою. Звертайтеся ! :)
name777 рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Двостороння автосигналізація CYCLON X-400, двостороння автосигналізація CYCLON X-400, Замовлення №11372

Ілля Церклевич рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Акустична система Morel MAXIMO ULTRA 502 COAX, Замовлення №11363

"Домовилися за скидку да безкоштовну доставку Новою Поштою. Дуже задоволений оперативністю відправки."
Sasha124 рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Ресивер Kenwood KMm-BT309, Замовлення №11361

Магазин просто супер товар якісний ціна така яка була і заявленна швидка відправка . Якісна рисевер . Дуже вдячний вам рекомендую усім ????
Павло рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Ліхтар світлодіодний Navilux W-51, Замовлення №11325

Менеджер був дуже вічливий, і підказав мені про цей ліхтар швидко оформив моє замовлення, і відправив, я дуже вдячний
Andrew Terentev рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Купив: AV-система Kenwood KMM-124, Замовлення №077х0544

Быстро ответили на заказ. Профессионально проконсультировали и гибко подошли к вопросу доставки и оплаты.
Ольга Федорова рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Радіо та Блютуз колонка Mystery BM-6002UB black аккумулятор, павербанк, блютуз, Замовлення №Не було по телефону замов

Придбала радіо блютуз колонку, я задоволена , дуже хороший звук, коли немає світла дуже круто що від неї можна зарядити телефон, ну дуже подобається всім раджу цей магазин, швидко відповіли на замовлення і швидко відправи, дякую
Д Н рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Купив: AV-система Alpine UTE-201BT, Замовлення №1111

Десь півтора місяці тому знайшов на цьому сайті потрібний товар, але замовлення зробив по телефону. Все відправили в той же день, наступного дня воно було вже у вказанному пункті нової пошти. Все як домовлялися, претензій до продавця немає, я задоволений. А от що стосується самої магнітоли, я в захваті! У спілкуванні продавець доброзичливий, адекватний - можу рекомендувати цей магазин. Перемоги нам і мирного неба.
13 грудня 2022 Відповісти
Представник магазину «Motormusic»
Дякуємо, за теплі слова і за витрачений час на реєстрацію на ХОТЛАЙН заради відгуку. Нажаль, 99% тих, хто задоволений нашим магазином, відгуки НЕ пишуть, чого не скажеш про НЕзадоволених, які завжди будуть. Всім добра, хороших магазинів, миру...
26 січня 2023 Відповісти
encelad не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Хотів купити: радар детектор Cobra RU R7

Сделал заказ на радар детектор, но ни в воскресенье, ни в понедельник никто не связался по заказу, не было даже уведомления на телефон или почту о приеме заказа. Я так понял, что магазин не работает
Відповідь представника «Motormusic»
Приносимо вибачення та сподіваємося на розуміння, в яких умовах працюємо 1) кожні 4 години вимикається електрика... 2) пропадає інтернет ... 3) частина робітників в армії В цих оставинах - якщо тре термінова відповідь - прохання дзвонити- в контактах є телефони - вони працюють і в вихідні. Ми бачили Ваше замовлення, шукали аналог тому радар-детектору, якого в наявності у нас не виявилося. В умовах пп 1,2,3 потрібен час. За нагодою, всім читачам порада. Краще мати GPS-базу даних КАМЕР в в.реєстраторі чи навігаторі - програма за 300 м вас попередить про небезпеку. А от радар-детектор, якщо і спрацює на фото вашого номеру і якщо то буде не реакція на "шум", то буде лише вам сигнал - "тре готувати 680 грн на штраф". Толку в усіх радар-детекторахх, які б вам НЕ запропонували, немає (якщо там не стоїть GPS-база даних камер). Всім мирного неба та вдалих покупок.
Євгеній не рекомендує цей магазин
31 липня 2022

Купив: Focal ICU165, Замовлення №10647

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Інформація на сайті не відповідає реальності, але надали точну інформацію що в інших магазинах України також нема цього товару.
Відповідь представника «Motormusic»
Дякуємо, Євгене, за чесний повний відгук. На сайті 10 000 товарів, не завжди встигаємо реагувати на зміни з наявністю та курсом $, особливо зараз - під час війни. Проте - ваші відгуки нам допомагають. Пишіть їх! Вибачте за те, що ми не ідеальні - намагаємося такими бути :)