Slava Nitsak не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Батарея nokia, Замовлення №173567

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Олекса Миколайович рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: електротовари, Замовлення №132085

AnKl_Sam рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Настінне кріплення Brateck LPA52-443, Замовлення №169724

Мій відгук базується на придбанні двох настінних кріплень Brateck LPA52-443. Питань нема! Мене все влаштувало!
SENA рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: SSD накопичувач Black SN770 1 TB (WDS100T3X0E), Замовлення №155750

temp не рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Хотів купити: Динамик Sony Xperia Z5 Compact Mini E5803 / Xperia Z5 Compact E5823 Полифонический (Buzzer) Original, Чохол GETMAN Ease logo Xiaomi Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7S Transparent

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Надайте, будь ласка, номер замовлення, щоб ми могли розібратися у ситуації.
ви не надали його. перша смс від вас була вже з номером ттн НП
29 лютого 2024 Відповісти
а, ще я писав на пошту з проханням до керівництва зв'язатися зі мною, але не отримав відповіді
29 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «AKS.ua» відповів на коментар temp
Номер замовлення надається в чеку зверху, в якому вказані усі товари, які Ви замовляли
Вчора Відповісти
POWER ПК не рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Акумуляторна батарея Merlion 6V 6Ah AGM (GP660F1), Замовлення №127892

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Стас Андреев не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Хотів купити: Стаціонарний медіаплеєр AM8 4/32GB

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Заявленного товару нема в наявності , хочуть гроші наперед без будь якої гарантіі.
Відповідь представника «AKS.ua»
-VlaD- Viper не рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Аккумулятор Verico Loop Energy AA / R6 1700mAh USB Type-C, Аккумулятор Verico Loop Energy AA / R6 1700mAh USB Type-C Li-ion 4шт (1UDBT-A1WEAC-NN), Замовлення №140322

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! По данному замовленню 140322 наш оператор намагався до Вас додзвонитися 5 разів на два номери, які Ви надавали при оформленні замовлення 14.02 в день замовлення. Така ж ситуація 12.02 попереднього замовлення, додзвонитися було не можливо, телефонували 2 рази, після того Ви оформили в тг, надали Вам реквізити. Оплати не було. Ви телефонували два рази 17.02 в сб ввечері. Інформування клієнтів про прибуття товару надається через СМС-повідомлення, про яке завжди надається при оформленні замовлення. Ви прийшли за замовленням, недочекавшись смс-повідомлення, коли не весь товар був на магазині.
221 Oleksiy Savenok не рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Дисплей iphone 7 ips, Замовлення №128360

Сподобалося: фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Звʼязались зі мною після 100500 дзвінків їм і виявилось що гвинтики всередині біля динаміку подерли фарбу, бо туди був не тей вкручений гвинтик, хоча сам туди я не ліз і мав справу з кнопкою і самим дисплейом, мені абсолютно відмовили, тепер я котрий невдаха з бракованим дисплеем від акс юа
10 лютого 2024 Відповісти
Сергей не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном D-Fi Tuning Black, Замовлення №125812

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Дуже захопливо чекати повернення коштів 3-4 дні, в той час коли оплата пройшла меньше ніж за 6 хвилин.