Mizuwokiru рекомендує цей магазин
8 лютого 2022

Купив: Kingston 32GB 3600MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) 1Gx8 FURY Renegade Black - KF436C16RB1K2/32

Спасибо за отзыв!
Bobinets Marija рекомендує цей магазин
18 серпня 2021

Купив: SSD накопичувач Kingston KC600 256 GB (SKC600/256G), Замовлення №IM-5648

Вказана чесна ціна, зверху жодної копійки комісій. Оперативна доставка (по суті експрес), зручна система оплати . Респект.
Відповідь представника «.GENESIS»
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще ;)
Artem Devlysh не рекомендує цей магазин
24 січня 2021

Купив: Kingston HyperX 32GB 2400MHz DDR4 CL14 SODIMM (Kit of 2) Impact - HX424S14IBK2/32

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Заставили оплатить и ждать 4 дня, чтобы потом сказать «ой её нету, можем предложить вам другую» (что-то из ширпотреба). Но перед этим 4 дня говорили, что всё есть и всё в порядке. Сказал что хочу возврат денег раз такое дело. Потом заставили месяц ждать, пока их сотрудник оформит возврат. Хотя говорили, что «форма заполнена и возврата нужно чуточку ещё подождать». Деньги вернулись в тот же день когда я уже обратился в Полицию, через месяц. Очень странно.
Відповідь представника «.GENESIS»
Дякуємо за відгук! Вам з самого початку не говорили, що пам'ять є в наявності (цю позицію привозимо в Україну під замовлення) саме тому Ви 2 тижні зважувалися на покупку і тільки з третього разу заплатили (2 січня). Поки Ви зважувалися купити чи ні, Kingston зняв з виробництва пам'ять, яка Вам була потрібна. Ми повідомили Вам про це відразу ж як Kingston почав працювати після різдвяних і новорічних свят. Повернення грошей Вам ми оформили зразу ж, як Ви попросили 6 січня о 16:15. Зі свого боку ми все зробили, що від нас вимагалося. Далі WayForPay мав Вам повернути гроші. Повернули вони Вам гроші 22.01.2021 на 16 день (не через місяць). Звичайно 16 днів це довгий строк, зазвичай гроші повертаються продовж тижня. Якщо б Ви сплачували по рахунку, то тоді ми за 1 день повернули б Вам гроші, перерахувавши з нашого рахунку, але оплата була карткою через платіжну систему, тому швидкість повернення коштів залежила не від нас. У будь якому випадку приносимо Вам вибачення за затримки.
Uladzimer рекомендує цей магазин
4 травня 2020

Купив: Kingston 8GB 2666MHz DDR4 SODIMM for Notebook Memory - KCP426SS8/8

Відповідь представника «.GENESIS»
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще ;)
illios.piv рекомендує цей магазин
28 серпня 2018

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів HyperX 16 GB (2x8GB) DDR3 2133 MHz Savage (HX321C11SRK2/16)

dgema рекомендує цей магазин
18 листопада 2016

Хотів купити: Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston 4 GB SO-DIMM DDR3 1333 MHz (KCP313SS8/4)

Отправили наложкой, работает без проблем.
Андрій рекомендує цей магазин
28 липня 2016

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів HyperX 32 GB (2x16GB) DDR4 2400 MHz Savage (HX424C14SBK2/32)

Покупка - под заказ, за 2 недели (вместо трёх) доставили. Проблем не было.
Вадим не рекомендує цей магазин
17 січня 2014

Купив: Замовлення №IM-2699

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Відповідь представника «.GENESIS»
Вадим, все условия доставки подробно описаны у нас на сайте: http://shop.genesisua.com/shipping.php. Действительно не выгодно отправлять курьера на Новую Почту при стоимости заказа меньше 500грн, в связи с этим дополнительно оплачиваются услуги курьера в размере 30 грн. При заказе на сумму свыше 500 грн - бесплатная доставка в отделение Новой Почты.
Выгода/не выгода не отменяет необходимость уведомлять покупателя о "курьере" и доп расходах. При этом покупателю не нужно терять время на поиск всех условий и оговорок по сайту магазинов. А варианта, что у вас за день -два только одна моя покупка и только ради неё нужно ехать, судя из стоимости на такси, в новую почту я вообще не рассматривал.
17 січня 2014 Відповісти
Yariy не рекомендує цей магазин
16 січня 2014

Сподобалося: видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Відповідь представника «.GENESIS»
Ярослав, на наших позициях в hotline вообще не указана информация о наличии. Это сделано специально чтобы не дезинформировать покупателей, т.к. наличие на складе постоянно меняется. Заказ Вы оформили ночью в 3:00, ответили на Ваш заказ с утра в 10:14 по e-mail, при этом на телефон к Вам не дозвонились. В связи с этим, предлагаем отметить чек-бокс "Моя проблема решена"
DesertBull рекомендує цей магазин
31 грудня 2013

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Сотрудничеством доволен. Приняли заказ, обсудили детали доставки, доставили. Всё без сучков и задоринок)) Спасибо!
Відповідь представника «.GENESIS»
Спасибо за отзыв! Будем и дальше стараться!