Варильна поверхня газова Pyramida PFG 647 SAND LUXE

Всього пропозицій: 30
ціни: 11 110 13 999 грн
Характеристики
Варильна поверхня газова загартоване склоКількість газових конфорок: 4Розміри (ШхГ): 58x51 см пісочний ... Дивитися усі
Опис
Газова варильна поверхня Pyramida PFG 647 SAND LUXE має все необхідне, щоб Ви змогли не тільки швидко приготувати бажане блюдо, але ще і отримати максимальне задоволення від самого процесу. Pyramida PFG 647 SAND LUXE виконана у вигляді незалежної конструкції, розмірами 5х58х51 см, з 4 газовими пальниками, потужністю 1x1.0, 2x1.75, 1x3.8 кВт. Вона має зовні привабливий вигляд і високу ступінь безпеки в процесі експлуатації, так як оснащена безвідмовною системою газ-контроль і практичним електропідпалюванням. Чи не викличуть труднощів і надійні механічні органи управління, що дозволяють швидко включити необхідну конфорку, а також легко підібрати оптимальну потужність залежно від ситуації. З переваг Pyramida PFG 647 SAND LUXE варто звернути увагу на стеклокерамическую робочу поверхню і чавунні решітки, які вдало доповнюють один одного.
Написати відгук про товар
всі (2)
відгуки (2)
питання (0)
Сподобалось: дизайн, турбоконфорка, решетки
Не сподобалося: все-таки немного с опаской отношусь к стеклу, пока не привычно
Досвід використання: кілька тижнів
PFG 647 SAND LUXE смотрится шикарно. Начиная с цвета, дизайна и заканчивая тех.характер. мне не к чему придраться. Нравится в варке все, но самая обожаемая конечно ж турбоконфорка, в больших сковородках и кастрюлях еда теперь готовится быстро. Даже муж говорит что варка окупила себя)) Удобное расположение ручек, есть накладки чугунные. Пользуюсь накладками регулярно, нам как раз подарили набор посуды с круглым дном. Теперь экспериментирую с новыми рецептами)
Коментарі (0)
Функціональність
Сподобалось: понравилось все!!!! поверхность даже лучше, чем преполагалось!!!
Не сподобалося: -
Когда построили дом, муж разрешил купить новую бытовую технику. Выбор огромный! Долго я выбирала. Надо же и отзывы и характеристики изучить! Выбор остановился на этой модели. Ох, как же я горжусь собой!!! Все нравится - особенно цвет!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!
Коментарі (0)