Стабілізатор напруги Luxeon WDS-10000

Всього пропозицій: 10
ціни: 9 154 12 300 грн
Характеристики
Стабілізатор напруги сервомоторнийПотужність: 10000 B·АВихідна напруга: 220 ± 3% B ... Дивитися усі
Опис
Сервомоторний однофазний стабілізатор Luxeon WDS-10000 повноцінно функціонує при значеннях вхідної напруги 140-260 В, забезпечуючи при цьому на виході 220 В з похибкою 3%, має велику потужність в 10000 ВА і цілий комплекс заходів захисту, припускає настінний монтаж. Його внутрішня «начинка» поміщена в металевий корпус відносно невеликих габаритів. Маючи лаконічний дизайн і універсальний білий колір, він вдало буде виглядати практично в будь-якому сучасному інтер'єрі. Для інформування користувача про рівень напруги на передню панель Luxeon WDS-10000 виведений цифровий дисплей.
Написати відгук про товар
Оцінка товара
Сподобалось: не виявлено
Не сподобалося: не надійний
Досвід використання: рік і більше
Згорів через декілька місяців. Відремонтували по гарантії, після цього ще два рази ламався. Одного разу не вимкнувся, подав зависоку напругу, погоріло декілька лампочок. На днях знову задимівся, вирішили брати щось нормальне не Китай.
Коментарі (1)
12 жовтня 2013 р., 21:52
Zethus
Берите вот этот Ресанта АСН-10000Н/1-Ц http://hotline.ua/computer-stabilizatory-napryazheniya/resanta-asn-10000n1-c/ Или этот Ресанта АСН-12000Н/1-Ц http://hotline.ua/computer-stabilizatory-napryazheniya/resanta-asn-12000n1-c/
Відповісти
8 січня 2013 р.
не жужжит ли громко при двигании туда-сюда "лопатой"? не греется? если можно поделитесь инфой. так как собираюсь брать что то от повышенного напряжения. так как в сети блин 235-257 выдает
Відповіді (1)
17 березня 2014 р., 17:06
Шурик
Жужжит очень тихо. Еле заметно. В нагревании не замечен. При переключении "лопаты" еле заметно щёлкает. Но лично у меня в сети щёлканий почти не бывает.
Відповісти
Оцінка товара
Сподобалось: неплохое качество за эти деньги 2 года гарантии
Не сподобалося: пока не заметил
Досвід використання: рік і більше
згорел от попадания молнии в дом , дальше не пустил, и все осталось целое, случай не гарантийный но зделали по гарантии, работает без проблем
Коментарі (0)