Чернихівський Михаїл Русланович рекомендує цей магазин

Купив: Whirlpool AKT 6465 NB, Замовлення №1022

Хороший магазин, доставка прийшла вчасно, самі ціни в цьому магазині дешевші ніж в інших
Oleg Sivak рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Підставка для охолодження ноутбука Gembird NBS-1F17T-01, Замовлення №1924249395

vladgani рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Blue/Blush Gift Edition 2023 (460690-01), Замовлення №456862

Все дуже добре, задоволені
kis-artem рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Motorola G54 (12+256Gb) Midnight Blue (PB0W0006RS) (UA), Замовлення №56265

Магазин як завжди топчик Дякую, що допомогли купити подарунок для бабусі!
Serhiy Kharytonov рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Винний набір Xiaomi Circle Joy Beer and Wine 2in1 Bottle Opener Gift Set (CJ-TZ09), Замовлення №503114

Anastasiya M рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Кондиціонер Olmo edge deluxe, Спліт-система OLMO EDGE DELUXE OSH-09FRH3, Замовлення №Сф 0011227

Купили кондиціонер, дуже задоволені. Доставили вчасно та швидко встановили. Дякуємо команді за швидке оформлення і особисто Віталію який порекомендував по якості і організував швидке встановлення. Дуже рекомендуємо цей магазин.
Ірина Бойко рекомендує цей магазин

Купив: Кухонний комбайн Kenwood MultiPro Express FDP65.820SI, Замовлення №2035

Швидко реагує менеджер на повідомлення та надає адекватну інформаційну допомогу
Intelligent Network рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Процессор Intel Core i9-11900F (BX8070811900F) Box + Cooler, Система водяного охлаждения Corsair iCUE H150i Elite LCD XT Display (CW-9060075-WW), Замовлення №411270

Непоганий магазин, неодноразово там купую різну техніку, якість обслуговування на високому рівні.
Anna11 рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M3 2024 Silver (MXCT3), Замовлення №236228

Дуже вдячна за швидкість і якість обслуговування,все вчасно, приємне спілкування, допомога, все супер??
Олег Іванчук рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №1514