Jackinets не рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Хотів купити: Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X OC

Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X OC з?явилась в даному магазині за ціною 24 053 грн. Я був підписаний на сповіщення щодо зниження ціни, тому відразу залишив замовлення на сайті. Після цього мені перетелефонували, що товар буцімто вже розкупили за акційною ціною, і нові поставки будуть на декілька тисяч дорожче. Не дуже віриться, що товар розкупили за декілька хвилин після того, як він з?явився в магазині. Висновок - не рекомендую цей магазин.
Вікторія Фартушок рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Миючий вертикальний+ручний пилосос (2в1) Dreame H12 Dual, Замовлення №850

Купила пилосос, усім задоволена. Проконсультували та надали кваліфіковану відповідь на всі запитання. Стосовно роботи магазину немає питань. Всі комплектація на місці Може впевнено рекомендувати магазин.
Бодя Хомук не рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Хотів купити: Мультиварка Tefal RK321A34

Маю вперше випадок, коли замовлення мені просто не привезли і навіть не попередили про те, що доставка не буде здійснена. Замовляв товар доставкою по Києві і двічі телефонув, для уточнення деталей, коли прибуде кур?єр, але мені двічі просто пообіцяли перетелефонувати. Не можу рекомендувати данний магазин
andreich рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook Pro 16X OLED K6604JV Black (K6604JV-MX074), Замовлення №331

придбав тут ноутбук, все ніби чисто і офіційно, працюють швидко, безкоштовна адресна доставка, ціни на асуси в середньому відсотків на 10 нижче ніж у конкурентів, клавіатура і документація українською, проте питання гарантії виявилось не зовсім прозорим - при реєстрації ноуту в асус акаунті виявилось що одразу ж до кінця офіційної гарантії залишилось 9 місяців, хоча на сайті можете побачити "від 12 місяців", мабуть через це ціни тут трохи нижчі, враховуйте це
Відповідь представника «Electrone»
Дякую Вам за вибір нашого магазину! Стосовно гарантії, спілкувались з АСУС, вони повідомили нам що іноді буває, що на сайті по S/N підтягує по даті випуску ноутбуку, але це вирішується гарантійним талоном всередині коробки при гарантійному випадку. Щоб виправити ситуацію, вони запропонували нам зв'язатись з технічним відділом та повідомити про цю проблему. По результатам Вас набере наш менеджер та вирішить це питання.
Ether не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 листопада 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro (RIVER2PRO), Замовлення №1339

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

На днях зі мною зв*зався директор магазину. Вибачився, пояснивши, що проблема виникла через менеджера, якого вже звільнено. Кошти повернули в повному обсязі в той же день.
29 грудня 2023 Відповісти
Podol рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX506HM, Замовлення №1360

Віддаю перевагу бренду ASUS,тому постійний їх користувач. Взяв собі цей ноутбук, бо ці виробники роблять справні збірки комп'ютерів. Тому шукав цю модель на різних сайтах і добре, що знайшов тут. Все, що потрібно для розуміння моделі чітко висвітлено на сайті. Вивіз із точки видачі, зручне розположення представництва магазину, на всі уточнюючі питання мені відповіли, чудовий сервіс. Зручно і оперативно Плюс до цього зручно коли є можливість оплати будь-яким способом за товар, це лайк.
Арсений Мехеда не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Хотів купити: Миючий вертикальний+ручний пилосос (2в1) Dyson V15 Detect Absolute (394451-01)

Телефонував на контактний номер на сайті починаючи десь з 16:00, ніхто не відповів, залишив заявку щоб перетелефонували, без результату… потім ввечері залишив замовлення на пилососмок. Зателефонували аж об 11:35 наступного дня.. Вже встиг придбати в іншому магазині, який цінує своїх покупців, на відміну від Електрона. Магазин не раджу, якщо ви цінуєте свій час!
Відповідь представника «Electrone»
Доброго дня! Заявку ви залишили о 21:35 це не робочий час. Вам зателефонували приблизно об 11:00- 11:30 на наступний день в порядку черги оброблення замовлень. Ви повідомили що Ваше замовлення вже не актуально та ви замовили у іншого магазину.
Володимир рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX506HE (FX506HE-HN012), Замовлення №358

Дуже дякую за такий чудовий ноутбуки, дуже радий що обрав саме вас, брав для навчання, але також часом граю ігри, і для Ігор він дуже чудовий)
Відповідь представника «Electrone»
Дякуємо за замовлення, приємного користування :)
Shuka4 не рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Ultra (RLS6LADC)

Зробив замовлення близько 13:00 вчора (N1328), протягом двох годин зі мною ніхто не зв'язався. Пізніше намагався зателефонувати сам за номером телефону, вказаним на сайті магазину. Слухавку ніхто не взяв. Марнування часу.
Антон Васін не рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Хотів купити: EcoFlow RIVER 2 Max, Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max

Замовив Ecoflow River 2 Max, сказали на митниці і через декілька днів буде, потім казали, що товар приїхав і за день два відправлять, але цього так і не відбулось (чекав біля місяця). Менеджер спочатку розповідав, що не працює сервер та немає інтернету, а потім просто перестав брати слухавку. Раджу обходити цей магазин стороною
Відповідь представника «Electrone»
Доброго дня! Так, дійсно була конфліктна ситуація, після чого ви наполягали поговорити з директором, номер якого ви успішно отримали та сказали що зателефонуєте самі. Ваш дзвінок очікували для вирішення питання. Але Ви так і не набрали.