expertphotopro не рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Хотів купити: Літні шини Nokian Tyres Nordman SX3 (205/55R16 91H)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Просят предоплату за товар, хотя на сайте нигде не указано при оформлении за такой вариант.
Відповідь представника «Колесо»
Доброго дня, вибачаємося що вам було не приємно чути від менеджера про передоплату, але у нас компанія працює за таким принципом! Якщо клієнт не забере свої колеса, то зворотня доставка лягатиме на наші плечі, для того щоб уникнути таких інцидентів ми і беремо передоплату за товар. Зараз у багатьох магазинах існує мінімальна передоплата і це нормально.
Денис ... рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Купив: Зимові шини Nokian Tyres Hakkapeliitta R3 (205/55R16 94R), Замовлення №1

Спасибо магазину за помощь в выборе колёсных дисков и шин на авто, всё было сделано вовремя.
Відповідь представника «Колесо»
Доброго дня, дякуємо Вам за гарний відгук. Звертайтесь до нас знову за покупками на Ваше авто.
Петр Безфамильный рекомендує цей магазин
24 листопада 2022

Купив: 235/45R18 Powertrac Snowstar 98H XL

Не смотря на отсутствие нужной резины, предложили альтернативу, даже с учетом отключения электричества смогли выдать товар вовремя. Город Харьков.
Відповідь представника «Колесо»
Доброго дня, дякуємо за такий чудовий відгук. Ми завжди намагаємося, робити все для того щоб наші клієнти були задоволені. Звертайтесь ще до нас, будемо раді =)
Tanya Tanya рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Купив: Шины Мишлен

Спасибо магазину, если есть ниже цена , но для меня сервис и моё время дороже ! Клиент Магазина с 2007 года
Відповідь представника «Колесо»
Доброго дня, дякуємо що всі ці роки Ви з нами. Та дякуємо за гарний відгук!
Дмитрий Андруник рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Kleber

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Рекомендую
Відповідь представника «Колесо»
Доброго дня, дякуємо за відгук)
maksym ovod рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Hankook Winter i*Cept Evo 2 SUV W320A 245/70 R16 107T

Дуже вражений клієнтським супроводом. Все добре Замовив, відправили новою поштою з предопоатою в 1000? і отримав. Все швидко і зрозуміло. Оператор призамовлянні допоміг, бо це моя перша резина. В вайбері магазин має назву ВІАНОР ДЯКУЮ
Відповідь представника «Колесо»
Доброго дня, дякуємо за відгук, були раді Вам допомогти. Звертайтесь ще)
Serhiy Fedorchuk рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Dunlop SP Sport Maxx RT2 225/55R18, Замовлення №24948

Ціна товару відповідає заявленій.Рік випуску також.Відправлено Новою поштою оперативно, сервісом задоволений.
oleg2009 не рекомендує цей магазин
24 вересня 2022

Хотів купити: Зимові шиповані шини Nokian Hakkapeliitta 10 (205/55R16 94T)

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

На Хотлайні ціна в рекламі 3181 грн, на сайті була також, я дав замовлення, прийшла на вайбер відписка, що такої ціни вже не існує - зараз ціна 4100грн, ще раз прийшло повідомлення про акцію 3181грн, але на сайті вже 5016 грн, отже ціна - це заманка для покупців...
олег олег рекомендує цей магазин
13 травня 2022

Хотів купити: шины Хэнкок

Danil Mishustin не рекомендує цей магазин
11 грудня 2021

Купив: Зимові шини Hankook Winter I Cept RS2 W452 (185/65R14 86T), Замовлення №26568

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: сервісна підтримка