Serg1912 рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Купив: Переходник SCART to HDMI Converter Adapter Tishric ZC851200, Замовлення №218336

Kostya Drachov не рекомендує цей магазин
10 серпня 2022

Не сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Обманюють покупців що можливий самовивіз. Доставка тільки НП про що жодної інформації також і на сайті самого продавця.
Сергей Рекун не рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: SODIMM DDR3 4Gb 1066Mhz pc-8500 Samsung (M471B5273CH0-CF8), Замовлення №217648

Відповідь представника «ІНФОРМАТИКА»
готовы компенсировать переадресацию и задержку, извините. Бонус 20грн выдается в виде купона на скидку на следующий заказ. Гарантийный талон приходит в электронном виде на почту/viber
Дмитро рекомендує цей магазин
16 червня 2022

Купив: Samsung 4 GB SODIMM DDR4 2400MHz pc-19200 M471A5244BB0-CRC, Замовлення №216636

Швидко, зручно. Все працює, офіційна гарантія!
Serhiy Krasovskyy рекомендує цей магазин
4 червня 2022

Купив: SODIMM 32Gb DDR4 2666Mhz Samsung M471A4G43MB1-CTD, Замовлення №216373

urban-knight рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: Corsair 16 GB (2x8GB) DDR4 3000 MHz (CMK16GX4M2B3000C15)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Придбав оперативну память, 2 планки по 8Гб, надіслали НП на наступний день. При використанні виявились проблеми адресації нової памяті, memtest86+ показав 10К помилок у 3х тестах на першій планці. Повідомив магазин, відправив НП, перевірили, замінили, прислали НП робочу память. Це зайняло 3 доби та 50 грн доставки нової памяті на заміну. Варто врахувати, що наклейки на упаковці були розрізані, проте магазин визнав брак і зробив оперативну заміну без будь-яких претензій.
Родя Евладенко не рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Хотів купити: Оперативная память

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Alexx не рекомендує цей магазин
11 листопада 2021

Хотів купити: SODIMM DDR3 4Gb 1066MHz 8500s CL7 Hynix HMT351S6AFR8C-G7, Замовлення №208745

Alex0001 не рекомендує цей магазин
26 вересня 2021

Хотів купити: Пам\'ять SK hynix 8 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (HMA81GS6JJR8N-VK)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент

Декілька разів замовляв вказаний товар, і кожного разу заказ приймався, але виявлялось що йрго вже продали в день мого заказу. Передзвонювали, вибачались, пропонували аналогічний. Купив в іншому магазині.
ROFLAND рекомендує цей магазин
10 вересня 2021

Купив: Samsung 16 GB SO-DIMM DDR4 2133 MHz, Замовлення №205562

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Заказ пришел через два дня. Всё работает. Очень приятная цена, по сравнению с другими магазинами.