allokay не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 березня 2024

Купив: Вентилятор 70мм Cooling Baby 7015 PWM, Замовлення №002713

Александр рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Коммутатор неуправляемый D-Link DES-1008C , Комутатор некерований D-Link DES-1008C, Замовлення №1875

Отличный магазин, берем не первый раз разные товары. Очень быстро высылают и цена одна из самых низких в Украине.
Evie_Fray рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Миша RAPOO N100 Black, Замовлення №340

заказал 10 января вечером мышку, менеджер быстро связался, уточнил все детали, оплатил сразу за товар, товар отправили сразу, и уже утром 11 января получил товар, товар соответствует, гар. талон и чек присутствовали, мои рекомендации Слава Украине
Андрій рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Kingston 128 GB DataTraveler Exodia Onyx USB 3.2 Gen 1 Black (DTXON/128GB), Флешка Kingston 128 GB DataTraveler Exodia Onyx USB 3.2 Gen 1 Black (DTXON/128GB), Замовлення №034272

maks7krasavchik не рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Хотів купити: Відеокарта Palit GeForce RTX 4080 GameRock OC (NED4080S19T2-1030G)

при переходе на сайт, на сайте уже отоброжается на 4080,а 4070 ти это что вы так к себе на сайт покупателей заманиваете. Однозначно сразу в чс таких продавцов и такие сайты
Zz Xx рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Навушники edifier g2 ll, Замовлення №155415

Замовлення зробив на сайті . Прийшло повідомлення за пів години про рекомендацію сплатити до15-30, тобто протягом години 100%. Через годину прийшло усвідомлення з нов.пошьи , що посилка прямує. Дякуємо, все дуже швидко швидко, товар прийшов швидко. Надалі планую , якщо щось буде потрібно, буду дивитися на вашому сайті. Так тримати!
Evgandr не рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Хотів купити: PHILIPS 24, Замовлення №151526

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Після замовлення змінюють ціну на товар
Jek_Kasparov не рекомендує цей магазин
24 вересня 2022

Купив: A4TECH G521 BLOODY (BLACK) НАВУШНИКИ З МІКРОФОНОМ, Замовлення №148712

Не в коем случае не заказывайте в этом магазине, ставят одну цену, а после оформления заказа меняют в два раза больше, например вчера при оформлении цена была 650 грн, сегодня звонят и говорят уже 1094грн . Так же оформление заказа это ужас, самый неудобный сайт.
WildBoar рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Купив: HDD Rack Verbatim (53106) Внешний USB3.2 Gen1 2,5

Все чітко. Зробив замовлення - миттєве підтвердження через SMS про наявність та актуальність ціни. Оплатив - за два дні отримав. Товар в фірмовій упаковці з пломбами. Найнижча ціна на обраний товар.
Alucard рекомендує цей магазин
21 серпня 2022

Купив: MSI AMD RADEON RX 6700 XT MECH 2X 12G, Замовлення №146566

Купляв відеокарту в цьому магазині. Етапи покупки були зручними і я цілком задоволений. За один день переслали карту з іншого міста і ось вона вже у мене в руках )) Приємні ціні і приємний сервіс