buyer20 не рекомендує цей магазин
27 липня 2020

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

dred не рекомендує цей магазин
2 серпня 2019

Купив: Gorenje K5341WF

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Відповідь представника «ELMART.UA»
Доброго дня, Дякуємо за ваш відгук. Ми передамо цю інформацію на магазин в якому ви купували газову плиту. Нажаль ми є інтернет-магазин і відношення до менеджерів які торгують на фізичних магазинах не маємо. Будемо надіятися що вони приймуть до уваги дану інформацію, підкажіть будь ласка за якою адресою знаходиться даний магазин.
Вітаю! Дякую за відповідь. При необхідності Ви легко вирахуєте по мережі де саме була куплена в Тернополі Gorenje K5341WF 25.07.2019 чи 26.07.2019 (не бачив рахунку, лише розмовляв з батьками). В принципі витрачати час, щоб мені повернули ті 50 грн. чи ще щось в районі 40 грн., на які був більший рахунок, чи добиватися, щоб менеджеру висловили якесь фе через моє звернення, я не бачу великого сенсу. Я задовільнюсь, якщо Ваша мережа у випадку якихось нюансів по цьому товару надасть компетентну попередню консультацію чи допомогу, тобто не стане в позицію \"гроші вже в нас\", а далі робіть що хочете, якщо щось не так з плиткою: хочете шукайте сервісний центр, хочете, що хочете робіть і т.д. - цього буде достатньо, тим більше сподіваюся, що з плиткою буде все Ок.
7 серпня 2019 Відповісти
Irina Kozakova не рекомендує цей магазин
23 липня 2019

Хотів купити: Варильна поверхня газова Perfelli HGG 61623 BL

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Заказ был принят, мною была сделана обязательная предоплата. Была обещана отправка через неделю. Спустя неделю не последовало ни звонка, ни сообщения. Дозвонившись оператору, пообещали отправку через 3 дня. Спустя указанное время поступил звонок об отсутствии товара у поставщика. Вот уже сутки жду возврата денег... Магазин не рекомендую.
Відповідь представника «ELMART.UA»
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук і приносимо свої вам вибачення за дану ситуацію. Нажаль через відсутність товару в постачальника і неправильну інформацію яку ми мали на рахунок цієї варильної поверхні сталася така незадовільна ситуація. В майбутньому ми будемо краще контролювати такі ситуації. Кошти надійшли вам зразу на другий день після уточнення наявності товару.
fox.focus не рекомендує цей магазин
3 липня 2019

Хотів купити: Atlantic Steatite VM 050 D400-2-BC, Замовлення № AILPLSMBW

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Сделал заказ в магазине elmart.ua Товара не оказалось на складе,спустя несколько дней этот магазин все равно находиться на хотлайне с самым лучшим ценовым предложением. Попробую ещё раз заказ оформить.
Відповідь представника «ELMART.UA»
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Нажаль з технічних причин даний товар не відключався з сайту. Ми приносимо свої вибачення за незручність. І надіюсь в майбутньому не буде виникати таких прикрих ситуацій.
Сделал повторный заказ. Перезвонили сказали что есть в наличие и готовы отправить. Через 15 минут перезвонили и сказали что товар повреждён и предложили купить такой же под заказ на 30% дороже от цены заявленной на сайте. Не рекомендую данный магазин.
4 липня 2019 Відповісти
АБВ-3.15 рекомендує цей магазин
30 червня 2019

Купив: морозильная камера ergo-BD100

Приобретение - морозильная камера ergo-BD100. Ожидания хорошего продукта подтвердились. Надеюсь, в дальнейшем эксплуатация будет в норме. Внимательно отнеслись ко всем просьбам. Магазин рекомендую, организовано пошаговое исполнение. Все вовремя пришло: и накладная, и товар. Спасибо за работу. Приятно узнать о существовании Elmart.
Виктор Николаевич не рекомендує цей магазин
8 червня 2019

Купив: Комбінована плита Hansa FCMM582977, Замовлення №10723

Прием заказа,пересылка, упакованная як "котове сало",нареканий нет.По комплектации и по сайту-очень много претензий.1 доставка платная-печка в Днепр 500гр.2 Сайт-это не сайт товаров,а сплошная реклама товаров и где-что -ориентироваться..ну не комфортно.3 Информации по товару нет..Ваабще!!!
Відповідь представника «ELMART.UA»
Доброго дня, дякуємо за ваш коментар. Приносимо свої вибачення за інформацію на сайті, в даний момент проводяться технічні роботи по оновленню сайту.
Ігор Дзьоб не рекомендує цей магазин
28 грудня 2018

Хотів купити: Мультимейкер DELONGHI MultiGrill Easy SW12bc_s

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Olga Nikolaenko не рекомендує цей магазин
3 грудня 2018

Хотів купити: Духовка GRUNHELM GN45ACL

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Заказала в этом магазине духовку, сама перезванивала уже раза несколько раз , одно и то же завтра отправим, не отправляют, звоню опять тот же ответ , потом вообще пропали, если Вы рассчитываете на оперативность Вам не сюда, абсолютно не налажена система заказов.
victorio не рекомендує цей магазин
21 жовтня 2018

Хотів купити: Пральна машина автоматична Candy BWM4 137PH6/1-S

Ціна значно нижче ніж в інших магазинах. Спеціально подзвонив дізнатись про наявність/відповідність ціни - підтвердили. Після замовлення ніхто не подзвонив. Коли передзвонив через 5 днів - в наявності немає, хоча на сайті досі - в наявності.
Андрей Р.Ю. не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 вересня 2018

Купив: Варочная поверхность, Варильна поверхня газова Gorenje G6SY2W

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «ELMART.UA»
Хоча в даній проблемі була вина Нової пошти та покупця, який не перевірив товар при отриманні, магазин повернув кошти та забрав пошкоджений товар назад.
Спасибо руководству магазина, за решение моей проблемы! Аналогичного товара на замену не было, вернули деньги.
14 вересня 2018 Відповісти