Александровська Таня рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Dreamle L10 Pro, Замовлення №241

Дуже хороша модель пилососа, в цілому сильно економить час, я задоволена, особливо дякую за швидке оформлення та відправку замовлення)
Ігор Скок рекомендує цей магазин
28 лютого 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB God of War Ragnarok Bundle, Геймпад Sony DualSense Gray Camouflage (9423799), Замовлення №220

Дуже давно мріяв про плейстешн, і нарешті купив дуже сподобалося, замовив і через годину забрав, все на вищому рівні, дуже дякую
Руслан Кондратюк рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Купив: Кавомашина автоматична Siemens EQ.6 Plus S100 TE651319RW, Замовлення №198

Все дуже круто, машинка супер, кава дуже смачна швидко відправили, я задоволений дуже дякую.
krv_007 рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max, Замовлення №A120

Придбав товар ще 10.02. Чекати не було часу - девайс потрібен був до дня народження - отже переплатив. Ціна вірогідніше ще поповзе донизу. Наразі банка працює нормально, без нарікань
Назар Данчук рекомендує цей магазин
14 лютого 2023

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook Pro 15 OLED K3500PC (K3500PC-L1328W), Замовлення №157

Мене проконсультували, і підібрати ноутбук під мої потреби, доставили додому в день замовлення, ноутбуком задоволений дуже дякую.
Сергій Остапчук рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 1024Wh 284000mAh 1800W (ZMR330-EU), Замовлення №142

Придбав це еко фло, і дуже задоволений, заряду вистачає на довго, швидко підтвердили замовлення і швидко відправили, дуже дякую
Представник магазину «Electrone»
18 лютого 2023 Відповісти
Представник магазину «Electrone»
18 лютого 2023 Відповісти
Sergey Tihonov рекомендує цей магазин
25 січня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo (CP.MA.00000452.02), Замовлення №96

Менеджери підійшли до справи з розумінням важливості замовлення для перемоги України. Відправили дрон у день замовлення, хоча заявка їм надійшла наприкінці робочого дня. Не просили ніякої передплати, навпаки погодились відправити накладеним платежем, а при отриманні перевести на оплату по факту. Хоча в цей час, на ці товари такі умови знайти майже неможливо. Я ніколи на пишу відгуки, але цій команді щиро бажаю успіху, тому й вирішив зробити для них щось корисне.
Відповідь представника «Electrone»
Дякуємо за Ваше замовлення та побажання! Нехай несе користь нашим захисникам!
-moro- рекомендує цей магазин
15 січня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №37

Купував Ecoflow Delta Max, був приємно вражений швидкістю доставки: від замовлення до отримання пройшло 3 години. І це в суботу! Ціна відповідала дійсності, всі чеки/гарантії видали (як і у всіх), спілкуванням з менеджером задоволений
Відповідь представника «Electrone»
Дякуємо за Ваше замовлення, працюємо заради Вас!
Саша Гладченко рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1TB (889842640816), Замовлення №9620

Відмінний магазин.
Відповідь представника «Electrone»
Дякую за Ваше замовлення! Приємного користування!
Борислав Гродский рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB God of War Ragnarok Bundle, Замовлення №18

Купував Playstation 5, коли її було купити досить проблематично, відправили того ж дня і наступного дня вона вже була в мене. Плойку привезено з Польщі, але вона повністю нова.
Відповідь представника «Electrone»
Дякуємо за Ваше замовлення, приємного користування!