Анжела рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Картридж FREE Label CANON 737 (для MF211/ 212/ 216/ 217/ 226/ 229 Series) (FL-737) Картридж, Замовлення №1924170045

хороший магазин, роблю покупки в ньому не вперше.
a.v.melnik рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Canyon WS- 304 Foldable 3in1 Wireless charger (CNS-WCS304B), Замовлення №1924196645

Все пройшло добре. Рекомендую продавця.
Юрий Ставров рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Мобільний телефон Sigma mobile Comfort 50 Shell Duo Type-C Black-Red, Замовлення №1924192368

Доброго дня. Придбав цей телефон для мами (80+). Апарат супер. Дякую магазину
Виталий Лихицкий рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Клавіатура A4Tech FBK11 Wireless Grey (FBK11 (Grey)), Замовлення №№ #1924190830.

Станіслав Кулик рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Дорожня сумка THULE Chasm Duffel 40L Olivine (3204990), Замовлення №1924189660

ЕленА рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Жорсткий диск 3.5, Замовлення №№ #1924179267

Благодарю магазин за вовремя выполненный заказ.
ma_x_im рекомендує цей магазин

27 березня 2024

Купив: Процесор Intel Core i5-12400F (BX8071512400F), Замовлення №1924186208

Chelushkin Nikita рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Миша HyperX Pulsefire Haste 2 mini, RGB, USB-A/WL/BT, чорний (7D388AA), Замовлення № #1924186119

Швидко, зручно, товар в належному стані. Проблем не виникло.
Iana Sidorina не рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Контейнер пл. HEREVIN Vacuum Lid 1.5 л (161215-560), Замовлення №№ #1924175873

Заказала у цьому магазині 3 контейнера для сипучих речей. На сайті вони були з кришками різних кольорів. Для мене було важливо, щоб мені надіслали контейнери саме з різними кольорами кришок, тому я зазначила це в коментарях до замовлення. Але отримала з однаковими... Тому і не раджу магазин, бо покупкою не задоволена... Працівники або не читають коментарів, або не зважають на них... Прикро...
Відповідь представника «EXE.ua»
Шановні покупці, кожного дня ми відправляємо багато замовлень, так є прикрі випадки, наприклад цей, але, будь ласка, коли Ви наступного разу захочете прочитати чи написати негативний відгук, подумайте: "Чи залишав я хоч раз позитивний відгук?", дякую за прочитання. Якби хоч маленька кількість покупців залишала нам відгуки кожного дня, наш рейтинг був би набагато кращий. Iana, вибачте за цю ситуацію, а також за те що я скористався вашим відгуком для публікації звернення до покупців, та подяка Вам за відгук, хоч і негативний.