Алексей Зиновьев рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: патч-корд ATcom 4964, Замовлення №530860

Доброго времени суток! Приобрёл в can.ua патч-корд ATcom 4964. Всё работает, законнектилось, продавец отправил товар в заявленные сроки, товар был хорошо упакован и пришёл раньше обещанного. Продавец к сотрудничеству рекомендован.
Відповідь представника «CAN.UA»
Олексію, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Нам дуже приємно читати Ваші слова і ми радіємо, що Ви задоволені. Сподіваємося, так буде завжди :) Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
NazarKoval88 не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Хотів купити: Ноутбук Microsoft Surface Laptop Studio Platinum (A1Y-00001)

Неможливо придбати цей товар. Насправді його немає в наявності !!
Відповідь представника «CAN.UA»
NazarKoval88, вибачте нас, будь ласка, за незручності і втрачений час. Так, на жаль, інформація про наявність і ціну на цей ноутбук була помилковою і не відповідала дійсності. При уточненні даних у постачальника виявилося саме так. Вибачте. Намагатимемося наступного разу виконати Ваше замовлення швидко і комфортно. Сподіваємося, що Ви залишитеся задоволеним. Бажаємо вдалих покупок, хай Вам щастить! Все буде Україна!
Замовив на сайті повербанк замовлення 531991, виявилося, його немає в наявності.
14 жовтня 2023 Відповісти
Dmitry Demianov не рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Хотів купити: Зарядна станція Jackery Explorer 2000 Pro (PB930999)

Зробив замовлення, передзвонив менеджер, та сказав що товар за акційною ціною закінчився, та запропонував нову ціну, яка на 5000 більш ніж була у замовленні. Але ніякої акційної ціни на товар при замовленні не було.
Відповідь представника «CAN.UA»
Дмитро, вибачте нас, будь ласка, за розчарування і втрачений час. Так, дійсно ми не змогли виконати Ваше замовлення. Нам шкода. Наразі ціни на зарядні станції можуть дуже сильно коливатися і швидко мінятися. Різні постачальники пропонують різні ціни (у тому числі і акційні) і, звичайно, якщо товар з нижчою ціною закінчується у одного постачальника, ми вимушені пропонувати вищу ціну від іншого. Продажі і у нас, і у наших постачальників відбуваються постійно і ціни можуть мінятися дуже швидко. Наш сайт не встигає оновлювати інформацію миттєво, і інколи наявність і строки поставок потребують уточнення безпосередньо у постачальників. Бережіть себе, будь ласка. Вдалих покупок і хай Вам щастить! Все буде Україна!
Golden Prevus рекомендує цей магазин
24 вересня 2023

Купив: автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro 40W Dark Gray + USB-C (TZCCJD-0G), Замовлення №528962

Магазин дуже швидко і якісно працює, потрібна була відправка на наступний день і мене попередили що товар потрібно чекати і не можуть гарантувати що встигнуть, але встигли і приємно мене здивували, дуже дякую Все працює і відповідає опису, також сподобалась комунікація з магазином - буду звертатись ще, дякую
Відповідь представника «CAN.UA»
Golden Prevus, дякуємо за довіру і чудовий настрій, яким Ви з нами щиро поділилися! Нам дуже приємно, що Вам сподобався «сюрприз» і все інше! Намагатимемося зберігати Ваші приємні враження від покупок кожного наступного разу :) Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Nickodin не рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Хотів купити: Цікавий підхід

Замовляв телефон POCO F4 із безготівковою оплатою. Під час підтвердження менеджер не сказав нічого про неможливість замовити саме цю модель по безготівковому розрахунку і не спитавши вирішив мені замінити на іншу схожу. Я це зрозумів не одразу, тільки після того, як він повторно назвав іншу модель. всім раджу уважно слухати, що каже менеджер і перепитувати модель і характеристики до підтвердження замовлення.
Відповідь представника «CAN.UA»
Nickodin, вибачте нас, будь ласка, за непорозуміння. Так, якщо є така можливість, ми пропонуємо альтернативний варіант у разі, якщо не можемо виконати замовлення у точності за бажанням клієнта. Пропозиція альтернативи - є одним із елементів процесу продажу, але то є лише пропозиція і проти волі клієнта продаж неможливий. Нам шкода, що Ви не одразу усвідомили факт стосовно пропозиції іншої моделі. Вибачте. З нашого боку це було бажання допомогти, і розмова продовжувалася лише тому, що ми сподівалися, що розуміємо один одного. На наш погляд це непорозуміння. Якість зв’язку, концентрація уваги, гучність - всі ці фактори впливають на розмову. Щойно ми почули від Вас: «ні, інший телефон мені не потрібен», діалог був закінчений. Ні рахунку, жодних обіцянок, умовлянь, наполягань. Для нас це природно - запропонувати товар і бути готовими до відповіді: «так» чи «ні». Вибачте, якщо витратили Ваш час і якимось чином зачепили Ваш настрій. Бажаємо вдалих покупок і хай Вам щастить! Все буде Україна!
Александр Подколзин рекомендує цей магазин
17 вересня 2023

Купив: Додаткова батарея BLUETTI B300 3072Wh , Замовлення №1К-7668

Приобрел додаткова батарея BLUETTI B300 3072Wh доставили быстро. Рекомендую этот магазин!
Відповідь представника «CAN.UA»
Олександре, дякуємо за довіру і дружню рекомендацію! Радіємо, що Ви задоволені і сподіваємося, що так буде завжди! Дякуємо за те, що подарували нам дорогоцінний час неділі. Це має особливе значення для нас, так приємно, що Ви згадали про нас сьогодні :) Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Ігор Л рекомендує цей магазин
17 вересня 2023

Купив: Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401), Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401), Замовлення № Замовлення 528052

Замовив у цьому магазині Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401). Відразу відписали, вислали в той самий день. На другий день отримав. Оперативність вражає. Все працює, є гарантійний талон. Рекомендую магазин КЕН.??
Відповідь представника «CAN.UA»
Ігоре, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Ні, не так. І за потужну дружню підтримку! :) Тому що Ваше задоволення і гарний настрій, відчувається немов Ви поруч :) У словах можна передати все, якщо вони від щирого серця. Це дуже приємно, дуже вчасно і сильно надихає. Дякуємо! І за Ваш час у неділю теж! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Dimka_Red_Nevidimka не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 вересня 2023

Хотів купити: SSD CORSAIR MP600 Core XT 2TB M.2 NVMe (CSSD-F2000GBMP600CXT) CORSAIR

Відповідь представника «CAN.UA»
Dimka, доброго дня! Як нам шкода, що Вам довелося відчувати напруження від невизначеності, і що це напруження триває вже тиждень, і що ми до цього причетні. Будь ласка, вибачте нас за втрачений час, і настрій, і ще одні вихідні, які могли б бути зовсім іншими. Ми розуміємо Ваші відчуття, і Ваше розчарування. Нам дуже шкода. Дозвольте пояснити. По-перше, і найголовніше - 120 днів на очікування це перебільшення, це «страховка», навіть «пере-перестраховка» по часу. Офіційна, формальна відповідь про стандартні максимальні строки. Зазвичай питання з можливими збоями у роботі платіжних систем / банків вирішуються набагато скоріше. Ми сподіваємося, що у найближчі дні питання вирішиться. Нам дуже шкода, що занепокоєння і нервування з приводу цієї форми оплати так чи інакше все одно залишатимуться у Ваших спогадах. Вибачте нас, будь ласка. Формою оплати за допомогою WFP користуються багато наших клієнтів. Як це працює? На момент оплати, сума залишається на рахунку банку клієнту, від системи WFP надається сигнал і банк «заморожує» цю суму (hold) на рахунку клієнта. Система WFP чекає на реакцію магазину.: ми приймаємо гроші у разі, коли ми можемо виконати замовлення, чи не приймаємо гроші у разі, коли товар з якихось причин не є доступним і ми не можемо виконати замовлення. Таким чином, тільки після нашого підтвердження гроші або зараховуються на наш рахунок, або не зараховуються і система WFP знімає «hold», банк клієнта отримує цей сигнал від WFP і знімає «заморозку» з резерву. І клієнт знов може користуватися цією сумою на свій розсуд. За весь час нашої співпраці із WFP було лише декілька випадків затримки чи непорозумінь. Звичайні терміни вирішення проблем: 2-3 дні, максимум тиждень. Ще одне пояснення стосовно того, чому ми не змогли виконати Ваше замовлення. Ви зробили замовлення у п’ятницю, і на цей момент диск був відсутній на нашому складі. Підтвердити наявність диску у дистриб’ютора ми могли тільки у понеділок вранці, тому для переважної більшості наших постачальників субота і неділя - неробочі дні. У понеділок вранці з'ясувалося, що диск вже проданий дистриб'ютором, тобто ми не в змозі виконати Ваше замовлення. Так, на жаль подібні ситуації неможливо виключити з нашої роботи, товар може бути відсутнім і недоступним у наших постачальників. Найчастіше, ми не можемо надати швидке підтвердження наявності товару, якщо замовлення зроблене у п'ятницю ввечері чи на вихідних, тому що при відсутності товару на нашому складі ми можемо гарантувати поставку зі складів наших постачальників лише починаючі з ранку понеділка у робочий час. У понеділок вранці система WFP отримує від нас відмову і повинна зняти статус «hold», а Ваш банк отримавши сигнал від WFP повинен «розморозити» суму зарезервовану для оплати диску. Ми не знаємо, на якому етапі і з якої причини відбулася помилка. Наразі нам хочеться вибачитися, підтримати, заспокоїти Вас і попросити трошки зачекати. І добре відпочити цієї неділі. Все буде добре! Залишаємося на зв'язку, разом з Вами очікуємо на гарні новини і сподіваємося, що цей випадок залишиться єдиним нещасливим, виключенням за всю історію всіх Ваших майбутніх покупок будь-коли і будь-де. Хай Вам щастить! Обіймаємо Вас. Все буде Україна!
Представник магазину «CAN.UA»
Вітаємо! Ми звернулися до WFP і отримали відповідь: «Бачимо успішне повернення за платежем 527061_502642_1694187104 зі сторони магазину, яке було проведене магазином 11.09.2023 17:55:06 З нашого боку повернення відбувається моментально. Зарахування коштів залежить від банку, може відбуватись за його регламентом. Радимо платнику звернутись до підтримки банку для пошуку повернення та термінів його зарахування. Можемо надати деталі, які можуть допомогти банку для пошуку цього повернення» У нас є необхідні деталі від WFP і якщо це прискорить процес, будь ласка, зверніться до нас будь-яким зручним для Вас способом. Гарного дня!
18 вересня 2023 Відповісти
Dimka_Red_Nevidimka відповів на коментар CAN.UA
Дякую що турбуєтеся цим питанням. Гроші звісно повернулися(21.09), але такий SSD накопичувач тепер коштує мінімально на Hotline 3930 гривень. За ці дві неділі ціна виросла(було мінімально на Hotline 3400 здається). І звісно різницю ніхто не поверне. Сподіваюся ви замінете систему оплати WFP на щось більш раціонально працююче. Сам факт того, що я повинен просити свій банк, щоб мені повернулися гроші. Це повинно відбуватися автоматично. Всього найкращого
22 вересня 2023 Відповісти
Представник магазину «CAN.UA» відповів на коментар Dimka_Red_Nevidimka
Доброго дня! Дякуємо за Ваш коментар. Вибачте, будь ласка, нам дуже шкода, що процес повернення був таким довгим і Ви втратили час і можливість купити диск за ціною, яка Вас влаштовувала. Так, якщо товар зникає у постачальника, виникає дефіцит, і ціни зростають. Ми очікуємо на цей диск 7 жовтня. Так, на жаль, нескоро. Ми не знаємо, за якою ціною він продаватиметься і чи залишиться у Вас на той час ще потреба у ньому. Нам дуже хочеться виправити неприємну ситуацію і вибачитися не тільки словами. Ми готові продати Вам цей диск із знижкою, але, можливо, поки ця пропозиція є передчасною, тому що ми не знаємо якою буде цінова пропозиція від нашого постачальника. Стосовно іншого способу оплати - існує альтернативний варіант «Оплата за реквізитами». https://can.ua/payment/ Цей спосіб зазвичай обирають наші постійні клієнти, які мають довгий і позитивний досвід співпраці з нами. При оплаті першого замовлення зазвичай обирають все ж таки оплату он-лайн, яка сприймається як більш безпечна як раз тому, що підтримується WFP. Наразі ми знаємо, що процес повернення коштів банком при оплаті он-лайн може бути довгим. Вперше за нашим досвідом - настільки довгим. На жаль. Якщо Ви не проти, і якщо то буде для Вас цікавим на той момент, ми сповістимо Вас про наявність і ціну (зі знижкою) на необхідний Вам диск. А далі - на Ваш розсуд. Бажаємо гарного дня і хай Вам щастить!
24 вересня 2023 Відповісти
Dad рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: ENERGIZER Max Plus, Замовлення №526762

Швидкий зворотній зв'язок, кваліфікований менеджер, відправка товара в обумовлений термін. Єдиний мінус - відсутність у магазину договору з НП, внаслідок чого присутні зайві комісії при накладному платежі, чого нема в багатьох інших магазинах, та відсутність альтернативи НП, як служби доставки, яка просто дістала своїми тарифами навіть за дрібні посилки.
Відповідь представника «CAN.UA»
Dad, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Нам шкода, що «мінус» пошкодив Ваше задоволення від покупки. Вибачте, нас, будь ласка. Можливо, інші види оплати для Вас зручними і комфортними і іншого разу розчарування стосовно зайвих комісій можна буде уникнути. Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Dima Homel не рекомендує цей магазин
9 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 3 20000mAh (VXN4258CN, PLM18ZM), Замовлення №527024

Продавець не зателефонував, бо не було як замовили 20 одиниць, залишок 17, пакет не запропонували після запиту продали за 5 грн. Складати не допомогли і не запропонували.. Не рекомендую
Відповідь представника «CAN.UA»
Діма, вибачте нас, будь ласка, за розчарування і суботній час який Ви витратили, щоб написати про нас відгук. Ми зовсім не очікували отримати від Вас «не рекомендую». Чому? Тому що за нашими даними у телефонній розмові ми попереджали про наявність лише 17 з 20 акумуляторів. І на момент покупки це не було для Вас сюрпризом. Вибачте, якщо момент пакування виявився для Вас не достатньо комфортним. Зазвичай, пропозиція пакету з нашого боку чи прохання від покупця надати пакет - то є природнє продовження розмови під час продажу. Це настільки природньо і просто, що ми не концентруємо свою увагу, хто перший запропонує/запитає про пакет. Інколи покупець буває першим. Стосовно нашої допомоги у пакуванні - вибачте, але ми вирішили, що двох пар чоловічих рук для пакування (а вас було двоє під час покупки) - це більш ніж достатньо. І ми вирішили не втручатися у процес. Ми обов'язково допомогли би Вам, якби Ви сказали про це своє бажання. Діма, нам шкода, що відвідування нашого магазину залишило не найкращі враження, і ми дуже сподіваємося, що час доведе, що… то все дрібниці. Це дійсно дрібниці. Непорозуміння. Сподіваємося, побачитися з Вами ще не один раз. Бережіть себе, будь ласка. Хай Вам щастить! Все буде Україна!