ictp рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Повітряне охолодження Zezzio ZH-C400 V2, Замовлення №552402

Відповідь представника «CAN.UA»
ictp, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Несподівано…. замість всіх слів - фото. Нам дуже приємно і ми радіємо, що Ви задоволені! Бережіть себе, будь ласка і повертайтеся! Хай щастить! Все буде Україна!
hisbvdis рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD289 GaN 140W Fast Charger Gray + Type-C to Type-C (90549), Замовлення №551057

Відповідь представника «CAN.UA»
hisbvdis, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Радіємо, що Ви задоволені! Бажаємо гарного настрою і приємних покупок! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай щастить! Все буде Україна!
prokhozhijj не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 квітня 2024

Купив: beQuiet Silent Wings Pro 4, 140 mm, Замовлення №550990

Відповідь представника «CAN.UA»
Андрію, будь ласка, вибачте нас за непорозуміння! Помилка на помилці! Який сором. Ви знаєте, що інколи так трапляється у житті: прості речі, прості дії попадають не у «зелену хвилю», а у червону. Нам дуже шкода, що Ви витратили свій час і свій настрій. Вибачте нас, будь ласка! Немає жодного сенсу занижувати гарантійний термін на товар від виробника, офіційним партнером якого ми є. Сподіваємося, Ви це розумієте і пробачите нас за ненавмисну помилку, яку не вдалося виправити з першого разу. Ми вдячні Вам за відгук, за шанс виправити прикре непорозуміння і коментар про «все добре». Дякуємо за Вашу довіру, терпіння і за доброзичливість! Сподіваємося, що Ви скоро забудете про цю містичну неприємну історію чи будете згадувати про неї з посмішкою. А ми намагатимемося доставляти Вам товари швидко, комфортно і лише з приємними враженнями! Будь ласка, повертайтеся! Чекатимемо на Вас. Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Після листа до офісу виробника фірма пішла мені на зустріч та виправила гарантійний талон.
9 квітня 2024 Відповісти
Mike рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Струменевий картридж Canon CL-511 (2972B001/ 2972B007/ 2981B007), Замовлення №550619

Все добре, все працює!
Відповідь представника «CAN.UA»
Mike, ми дуже щасливі, що Ви задоволені! Дякуємо за довіру і дружню підтримку! Скучили за відгуками, надихаючими теплими словами! Нам дуже приємно і ми дуже вдячні, що Ви знайшли час аби підбадьорити нас. Це дуже важливо для нас!! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Хай завжди все буде добре! Все буде Україна!
Дан Мор не рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Хотів купити: Apple USB-C to Lightning Cable 1m (MM0A3), Кабель Lightning Apple USB-C to Lightning Cable 1m (MM0A3)

Написано в відвантаження 1-2 дні. Замовив в неділю - говорять відправити можуть тільки в четвер :- Дезинформують і витрачають час клієнтів..
Відповідь представника «CAN.UA»
Дан Мор, вибачте нас будь ласка, за те, що ми не змогли виконати Ваше замовлення так, як Ви очікували. Нам шкода, що Ви засмучені і втратили свій час. Дозвольте дещо пояснити і поправити деякі неточності у Вашому відгуку. Не зовсім все так, як Ви пишете. Замовлення було зроблене у ніч з неділі на понеділок. На початку понеділку, скажемо так. Це не дуже впливає на результат, тому що неділю у будь-якому разі треба враховувати як неробочий для всіх день: і для нас, і для постачальників. Тобто побачити замовлення і почати роботу можна тільки вранці понеділка. На жаль, у понеділок ми не одразу змогли додзвонитися до Вас, щоб оформити замовлення якнайшвидше у наших постачальників. Ми могли б виграти час, якщо замовили б для Вас товари раніше. Термін відвантаження на товар, про який Ви згадуєте, 2-3 дні (не 1-2). У Вашому замовлені були різні позиції товарів, які необхідно доставити від різних постачальників. Четвер - дата поставки на товар, очікувати на який треба було найдовше. Тобто, якби у понеділок Ви підтвердили своє замовлення на товар, про який Ви пишете, і на який на нашому сайті вказані строки відвантаження: 2-3 дні, Ви отримали б його вчасно. Нам шкода, що Ви втратили час, і що ми не змогли допомогти Вам. Тим не менш, нам важко погодитися з тим, що ми маємо відношення до умисної дезінформації. Вибачте. Будемо вдячні і раді, якщо Ви подаруєте нам другий шанс, і намагатимемося аби Ви були задоволені наступною покупкою у нас. Будь ласка, спробуйте! Бажаємо Вам вдалих покупок і гарного настрою! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Sergey_Y рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Кабель BASEUS Cafule HDMI v2.0 1м Black (CADKLF-E01), Замовлення №549115

Повністю задоволений обслуговуванням. Швидко відправили. Товар відповідно до опису.
Відповідь представника «CAN.UA»
Сергію, ми дуже щасливі, що Ви задоволені! Дякуємо, що Ви знайшли час і підтримали нас приємними словами. Дякуємо за довіру! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
EPlastik - навесы, теплицы, поликарбонат. рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: TRANSCEND microSDXC 300S 512GB UHS-I U3 V30 A1, Карта пам'яті Transcend 512 GB microSDXC Clase 10 UHS-I (U3) + SD-adapter TS512GUSD300S-A, Замовлення №№ 547483

відправили в день замовлення, в інших магазинах треба було б чекати декілька днів. хороша ціна, гарний сервіс.
Відповідь представника «CAN.UA»
Вітаємо і дякуємо за довіру і дружню підтримку! Знаємо, що наприкінці зими відчувається тотальний дефіцит енергії, але Вам вдалося прорватися скрізь цей довгий мовчазний бар'єр. Ми скучили за гарними враженнями і дуже вдячні Вам за підтримку і настрій! Нам приємно чути, що все добре і Ви задоволені. Так, наче сонячні промені - Ваші прості і добрі слова. Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде добре! Все буде Україна!
Юрий не рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Хотів купити: Пам'ять для ноутбуків Samsung 4 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (M471B5173EB0-YK0)

марнування часу. Товар із ПДВ 297грн. Зробив замовлення, ціна – зросла до 500 грн. Хочуть працювати лише з готівкою. Так і пишіть тоді, заберіть "оплата з ПДВ" з опису
Відповідь представника «CAN.UA»
Вітаємо, Юрію! Будь ласка, вибачте нас. Нам шкода, що Ваш час був втрачений: і на з’ясування наявності модулю пам’яті, і на цей відгук. Так, на жаль, нам не вдалося виконати Ваше замовлення. Нам шкода. Модуль, який Ви замовляли, закінчився у нашого постачальника, і ми запропонували Вам іншу модифікацію модулю, ціна на яку була вищою. І ця вища ціна Вас не задовільнила. Ми Вас розуміємо. І розуміємо Ваше незадоволення і Ваші емоції. Дозвольте залишити Ваші висновки і поради без коментарів: ми не маємо намірів боротися чи сперечатися з ними, це Ваша думка і ми її поважаємо. Тим не менш, ми поважаємо і справу, якою займаємося довго, із натхненням, задоволенням, з величезною повагою і вдячністю до наших клієнтів. Тому будь-які суперечки і докори з приводу чесності нашої роботи і наразі, і у майбутньому залишатимуться без шансів на подальше обговорення. Вибачте. Виправдовувань за те, що не має до нас відношення, не буде. Ми бажаємо Вам приємних і легких покупок у магазині, який повністю і завжди відповідатиме Вашим вимогам. Бажаємо, щоб всі покупки приносили Вам задоволення. Бережіть себе, будь ласка. Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Sergey Andrienko рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Кулер для процесора JONSBO CR-1000 Evo ARGB Black, Замовлення № № 545796#3374

На сайті оператор допоміг підібрати активний кулер для ПК, який можливо відправити в той же день. В результаті він добре охолоджує, за що я вдячний підтримці і магазину!
Відповідь представника «CAN.UA»
Сергію, дякуємо за Вашу довіру і теплу дружню підтримку! Нам дуже приємно! Це чудово, що Ви всім задоволені. Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Ширшов Святослав рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Роутер, Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link EX141, Замовлення №545619

Нормальный магазин. Разумная цена, отправили даже раньше обещанного. Рекомендую.
Відповідь представника «CAN.UA»
Святославе, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Радіємо, що Вам сподобалося! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!