Sergey_Y рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Кабель BASEUS Cafule HDMI v2.0 1м Black (CADKLF-E01), Замовлення №549115

Повністю задоволений обслуговуванням. Швидко відправили. Товар відповідно до опису.
Відповідь представника «CAN.UA»
Сергію, ми дуже щасливі, що Ви задоволені! Дякуємо, що Ви знайшли час і підтримали нас приємними словами. Дякуємо за довіру! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
EPlastik - навесы, теплицы, поликарбонат. рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: TRANSCEND microSDXC 300S 512GB UHS-I U3 V30 A1, Карта пам'яті 512 GB microSDXC Clase 10 UHS-I (U3) + SD-adapter TS512GUSD300S-A, Замовлення №№ 547483

відправили в день замовлення, в інших магазинах треба було б чекати декілька днів. хороша ціна, гарний сервіс.
Відповідь представника «CAN.UA»
Вітаємо і дякуємо за довіру і дружню підтримку! Знаємо, що наприкінці зими відчувається тотальний дефіцит енергії, але Вам вдалося прорватися скрізь цей довгий мовчазний бар'єр. Ми скучили за гарними враженнями і дуже вдячні Вам за підтримку і настрій! Нам приємно чути, що все добре і Ви задоволені. Так, наче сонячні промені - Ваші прості і добрі слова. Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде добре! Все буде Україна!
Юрий не рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Хотів купити: Пам'ять для ноутбуків 4 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (M471B5173EB0-YK0)

марнування часу. Товар із ПДВ 297грн. Зробив замовлення, ціна – зросла до 500 грн. Хочуть працювати лише з готівкою. Так і пишіть тоді, заберіть "оплата з ПДВ" з опису
Відповідь представника «CAN.UA»
Вітаємо, Юрію! Будь ласка, вибачте нас. Нам шкода, що Ваш час був втрачений: і на з’ясування наявності модулю пам’яті, і на цей відгук. Так, на жаль, нам не вдалося виконати Ваше замовлення. Нам шкода. Модуль, який Ви замовляли, закінчився у нашого постачальника, і ми запропонували Вам іншу модифікацію модулю, ціна на яку була вищою. І ця вища ціна Вас не задовільнила. Ми Вас розуміємо. І розуміємо Ваше незадоволення і Ваші емоції. Дозвольте залишити Ваші висновки і поради без коментарів: ми не маємо намірів боротися чи сперечатися з ними, це Ваша думка і ми її поважаємо. Тим не менш, ми поважаємо і справу, якою займаємося довго, із натхненням, задоволенням, з величезною повагою і вдячністю до наших клієнтів. Тому будь-які суперечки і докори з приводу чесності нашої роботи і наразі, і у майбутньому залишатимуться без шансів на подальше обговорення. Вибачте. Виправдовувань за те, що не має до нас відношення, не буде. Ми бажаємо Вам приємних і легких покупок у магазині, який повністю і завжди відповідатиме Вашим вимогам. Бажаємо, щоб всі покупки приносили Вам задоволення. Бережіть себе, будь ласка. Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Sergey Andrienko рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Кулер для процесора JONSBO CR-1000 Evo ARGB Black, Замовлення № № 545796#3374

На сайті оператор допоміг підібрати активний кулер для ПК, який можливо відправити в той же день. В результаті він добре охолоджує, за що я вдячний підтримці і магазину!
Відповідь представника «CAN.UA»
Сергію, дякуємо за Вашу довіру і теплу дружню підтримку! Нам дуже приємно! Це чудово, що Ви всім задоволені. Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Ширшов Святослав рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Роутер, Бездротовий маршрутизатор (роутер) EX141, Замовлення №545619

Нормальный магазин. Разумная цена, отправили даже раньше обещанного. Рекомендую.
Відповідь представника «CAN.UA»
Святославе, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Радіємо, що Вам сподобалося! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Артём не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 лютого 2024

Купив: Мережевий накопичувач TS-264-8G, Замовлення №544786

Відповідь представника «CAN.UA»
Артеме, вибачте нас, будь ласка. Нам дуже шкода, що Ви розчаровані, і Ваш настрій зіпсований. Дуже-дуже шкода. Це неправильно. Так не годиться. Дякуємо за Вашу довіру і відгук. Для нас цей відгук - шанс виправити наслідки занадто формального відношення і повернути Вам гарний настрій і спокій. Ми просимо Вас зачекати до понеділка, тому що у неділю нам не вдасться вирішити проблему. Ми зателефонуємо Вам у понеділок. Будь ласка, проведіть неділю найкращим чином. Так, ніби проблема вже вирішена. Сподіваємося на гарні новини дуже скоро. Бережіть себе, будь ласка. Хай Вам щастить! Все буде добре. Все буде Україна!
Доброго дня. Все вийшло, як і відписався представник вище. Зі мною зв'язались, доволі швидко питання вирішилось. Дякую. P.S. за повернуті гроші відразу оформив нове замовлення саме у вас. І цей раз більш виважено поставився, щоб не довелось повертати)
16 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «CAN.UA» відповів на коментар Артём
Доброго дня, Артем! Ми щасливі, що Ви задоволені! Дякуємо, що Ви знайшли час для того, щоб написати цей коментар і повідомити про фінал цієї історії. Нам дуже сильно хотілося зберегти і Вашу довіру, настрій, і наші стосунки. Те, що Ви одразу зробили інше замовлення - для нас найкращий і найцінніший подарунок! Ми не очікували на це, не сподівалися! Ми лише сконцентрувалися на тому, аби Вам було добре. А вийшло он як. Супер!! Дякуємо, обіймаємо і бажаємо гарного настрою! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
17 лютого 2024 Відповісти
У меня блок питание 2.5 года проработал на пк 600 ватт, и перестал работать, а гарантия на блок 5 лет. Так вот сменили на новый. Поэтому вряд ли кто-то там пытался вас обмануть. Can это уровень для людей. Пока что проблем не было.
8 березня 2024 Відповісти
Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 лютого 2024

Хотів купити: Кухонна машина Titanium Chef Baker White XL KVL65.001WH

недостовірна інформація по гарантії.на сайті вказано офіційна 12 місяців офіційної гарантії але офіційна становить 60 місяців
Відповідь представника «CAN.UA»
Олекса Миколайовичу, дякуємо за пильну увагу до нашої компанії, уважність і зауваження. Інформацію на сайті виправлено: «офіційна гарантія становить 60 місяців». Вибачте за незручності. Бережіть себе, будь ласка. Гарного настрою і вдалих покупок! Все буде Україна!
Денис Макар рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz AM4 Tray (100-000000065), Замовлення № № 516797

Роблю багато замовлень. Гарні ціни і задоволений всім !
Відповідь представника «CAN.UA»
Денисе, дякуємо за Вашу незмінну довіру і дружню підтримку! Дякуємо, що знайшли час для приємних слів і дуже щасливі, що Вам комфортно і добре з нами. Намагатимемося зберігати Ваш настрій на цій висоті задоволення! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
zav рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Відеокарта MSI Radeon RX 6400 Aero ITX 4G, Відеокарта Radeon RX 6400 AERO ITX 4G (912-V508-012), Замовлення №543162

Категорично рекомендую! Електронна книга POCKETBOOK 61 у 2017 році (№114859), SSD диск PATRIOT Burst Elite 480GB у 2022 році (№464270), вумнослухавка MOTOROLA Moto G32 6/128GB пів року тому (№523343) і відеокарта нарешті — жодних нарікань за весь час. Попри всю скромність завжди сприймав цю крамницю як надійну — завжди гарантія від виробника, по якості без нарікань, браку не траплялось, обслуговування пристойне. Хіба що забирав завжди особисто з оплатою на місці, та я так усюди ро?блю.
Відповідь представника «CAN.UA»
Неймовірно!!!! Так, ми не очікували на такий щедрий подарунок! Так скоро! Класна, потужна і енергетично-гаряча рекомендація. Вогонь? Вогонь! У найкращому сенсі цього слова. Щасливі і дуже вдячні Вам, zav, за довіру, щирість і дорогоцінні слова підтримки! Як це приємно! І як важливо. Дякуємо і обіймаємо! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Сергей Телятник рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Монітор VZ239HE-W (90LM0334-B01670, 90LM0332-B01670), Замовлення №544412

Все було швидко і чітко, сплатив по реквізитам, через декілька хвилин прийшло повідомлення про оплату. Відправили замовлення в той же день. Однозначно рекомендую магазин!!!
Відповідь представника «CAN.UA»
Сергію, дякуємо за Вашу щиру і емоційну підтримку і за довіру! Щасливі, що Ви задоволені і намагатимемося, щоб так було завжди! Найкращих вражень від новенького монітору і гарного настрою! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!