Александра не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Baccarat Rouge 540, Замовлення №523487

Marina Marianchuk не рекомендує цей магазин
25 серпня 2022

Купив: Осветляющая программа Zein Obagi Skin Health Skin Brightening Program, Замовлення №274116

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Оплатила набор из 5 позиций , привезли набор 4 позиции. Товар который был в заказе доставит отказались, вернуть разницу за отсутствие одной позиции тоже отказались. Товар вернула, в использовании не был. Со слов менеджера , товар на складе с 19.08, по сей день товар даже не проверили. Никакого содействия с учетом того, что это их вина - нет! Больше никогда не обращусь, т.к. такое некомпетентное отношение к клиентам которые покупают столь не дешевые вещи просто отталкивает!
Людмила не рекомендує цей магазин
6 квітня 2022

Купив: Тонік для обличчя, Замовлення №094219

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Зробила замовлення 30.03.2022р. і зробила велику помилку - сплатила зразу, а сума немаленька. До 4-го числа грали в мовчанку, доки я не написала, замовлення прийшлось скасувати, тепер жду повернення коштів. А совісті у людей немає, як можна не повертати кошти одразу!!! Дуже не задоволена роботою магазина!
Tori Pchelkina не рекомендує цей магазин
8 січня 2022

Купив: Лак для ногтей

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не соответствует цвет, хотя номера те же. Переклеили даты изготовления. Остальные лаки в заказе тоже старьё, но там хоть с цветом угалали Доставка - когда приедем, тогда и вовремя. Упаковано в коробку ... Отзыв на сайте до сих пор на модерации, скорее всего пожизненной..
Роман Каратаев не рекомендує цей магазин
6 січня 2022

Купив: Туалетная вода Hifiger for Her, Замовлення №412177

Деньги перевел, пришло подтверждение заказа. Через полдня позвонили, сказали в наличии нет, деньги пока не вернули, сказали подождать 3-5 рабочих дней. Служба поддержки кроме фразы извините, так получилось, ничего сказать не может . Никому не рекомендую покупать на Parfums.ua
Anton не рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: Біокон Чоловічий бальзам для губ Біокон

Доставка товару пройшла неуспішно (я не отримав товар через те, що перевізник загубив посилку). Подзвонив в магазин з приводу цього (двічі дзвонив), і мені сказали, щоб я подав запит напряму у банк щодо скасування оплати, так як, цитую, "втратили доступ до старої бази даних". Звернувся в банк, там мені сказали, що це звісно повна маячня, але розберуться з питанням.
Nastya Redko не рекомендує цей магазин
18 листопада 2021

Купив: Guerlain Губна помада Guerlain Kiss Kiss Matte Le Rouge Lipstick, Замовлення №422779

Микола Тімченко не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2021

Купив: Christian Dior Miss Dior Парфюмированная вода для женщин 30 мл, Замовлення №1011-041025

Не сподобалося: сервісна підтримка

Брал жене на подарок. Цвет жидкости и запах не соответствуют оригиналу! По батч-коду выпущены май 2017 года! Срок хранения истёк 16 мес. назад! Оставлял отзыв на их сайте - удалили! Такая у вас клиентская поддержка?! Хорошо подумайте прежде чем оплачивать покупку в этом магазине!
Відповідь представника «PARFUMS»
Доброго дня, Миколо! Нас дуже засмучує той факт, що ми не змогли подарувати Вам позитивних емоцій. Можливо, що один і той же аромат, куплений в різний час, може трохи відрізнятися в звучанні. Багато брендів змінюють концентрацію тих чи інших нот в піраміді, слідуючи вимогам компанії ІФРА (Міжнародна парфумерна асоціація). Саме тому партії різних років випуску можуть значно відрізнятися один від одного як кольором, так і ароматом. З приводу дати випуску: при правильних умовах зберігання, в закритому стані, парфуми можуть зберігатись 5-15 років. А термін придатності за стандартними парфумерними нормами відраховується як 36 місяців з дати першого пшику. Що стосується відгуку, всі відгуки проходять модерацію. Зазвичай відгуки публікуються впродовж 3-5 днів. Наші менджери зв'яжуться з Вами найближчим часом для владнання цієї ситуації. Сподіваємось на Ваше розуміння!
Галина Дыхановская не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 вересня 2021

Купив: Hermes L'Ombre Des Merveilles Парфюмированная вода унисекс 30 мл, Замовлення №211875

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі

Не сподобалося: асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «PARFUMS»
Доброго дня, Галино! Ми ні в якому разі не хотіли, щоб покупка розчарувала Вас. Наш магазин працює більше 10 років, ми цінуємо нашу репутацію і не можемо дозволити собі зіпсувати її продаючи неоригінальний товар. Можливо, що один і той же аромат, куплений в різний час, може трохи відрізнятися в звучанні. І це цілком зрозуміло, піраміда нот аромату залишається незмінна, але концентрація їх змісту, в пропорційному співвідношенні, може мати певні похибки в залежності від партії, що може призвести до змін у звучанні і сприйнятті аромату. Виробник завжди залишає за собою право вносити зміни до формули парфуму без попереднього сповіщення, на що ми ніяк не можемо повпливати. Також, при початкових натисканнях з нового флакону, ми часто відчуваємо запах спирту, який моментально випаровується, і разом з ним через пару хвилин випаровується і сам аромат. У зв'язку з чим, розкриття аромату і його стійкість при перших натисканнях практично не відчутні. Для правильного розкриття і стійкості аромату, рекомендуємо коректно зняти повітряно-спиртову пробку, так як спирт є консервуючою речовиною і лежить на поверхні аромату. Перші розпилення (як правило до 5-7 розпилень) необхідно здійснювати в сторону для його усунення, потім дати парфуму відстоятись впродовж доби в темному місці, після чого нанести аромат на чисту шкіру. Дані рекомендації необхідно виконати, оскільки аромат пережив транспортування, і ефірним оліям необхідно відстоять і заспокоїтись. Після виконання вищевказаних рекомендацій, аромат розкривається коректно, як і було спочатку задумано виробником, а також він знаходить заявлену для ароматів певного типу стійкість. Так як і було вказано Вами вище, батч-код і штрих-код розшифровуються коректно, тому немає жодних підстав сумніватись в оригінальності парфуму. Сподіваємось на Ваше розуміння!
Доброго дня! Стверджуючи, що магазин не дозволяє собі продаж не оригінальної продукції, ви або зможете спростувати звинувачення, або дослухаєтесь до своїх покупців та перевірете якість продукції, яка їм іноді надходить. Для підтвердження того, що магазин ЗАКУПОВУЄ оригінальну продукцію, достатньо додати до вашої відповіді наступні документи : копію сертифікату відповідності на придбану партію, та копію CMR , яка б підтвердила офіційне ввезення даної партії на територію України.
15 вересня 2021 Відповісти
Дякую працівникам гарячої лінії, моє питання вирішено оперативно, протягом 2 робочіх днів з моменту звернення питання вже було повністю закрито. Буду надалі замовляти в цьому магазині.
15 вересня 2021 Відповісти
Oksana не рекомендує цей магазин
1 вересня 2021

Купив: Noran Perfumes Moon 1947 White Парфюмированная вода для женщин 100 мл

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відповідь представника «PARFUMS»
Доброго дня, Оксано! Нам дуже шкода, що покупка Вас засмутила! Може запевнити, що парфум, який Ви придбали є абсолютно оригінальним. Ми розшифрували батч-код і прикріплюємо Вам посилання на скріншот з розшифровкою + посилання на сайт на якому його розшифровували. https://prnt.sc/1r17g7l https://www.checkfresh.net/ З приводу назви парфуму, хочемо звернути Вашу увагу на те, що цей бренд випускає свою продукцію під двома назвами як Noran так і Noranа. Інформацію про це також, можна знайти у відкритому доступі в мережі Інтернет. Один із сайтів на якому опублікована ця інформація також прикріплюємо для прикладу: https://xn--d1ai6ai.xn--p1ai/articles/noran-perfums Що стосується протікаючого флакону, так як ми не маємо права розпаковувати продукцію від постачальника на складі, ми не могли помітити брак флакону. Перепрошуємо за цю неприємну ситуацію, адже не хотіли розчарувати вас. З приводу цього з Вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер. Сподіваємось на Ваше розуміння!
Спасибо за более детальный ответ от представителя "Parfums" , данные ссылки рабочие и можно проверить информацию, в отличии от тех которые были высланы ранее на личный емаил. Вот такой подход к клиентам более радует. Спасибо.
2 вересня 2021 Відповісти