Ольга Похилевич не рекомендує цей магазин
14 січня 2021

Хотів купити: Накладна раковина 56 см VILLEROY & BOCH COLLARO 4A195601, Замовлення №82439

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Через корзину прошёл заказ, по телефону подтвердили, сказали что в наличии , ждать товар на следующий день. Но товар, так через три дня и не пришёл. Даже не отзвонились и не сообщили об отсутствии товара. Сама через пол дня выяснила, т.к. консультанты не брали трубку. Зачем так работать?
Evgeny Fedoseyev рекомендує цей магазин
13 січня 2021

Купив: Сидіння з кришкою DURAVIT STARCK 3 006389-00-00

Oleg рекомендує цей магазин
2 січня 2021

Купив: Смеситель для кухни GENEBRE KLIP 64201 16 45 66, Замовлення №81957

При потребі користуюсь послугами кранок.ua. Роблю це не вперше. Товар у магазині мені подобається, підтримка і доставка організована добре, тож рекомендую.
Gricol не рекомендує цей магазин
29 грудня 2020

Хотів купити: Welle Wolf WGM16492

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

В цього магазину зручний вибір на сайті, хоча з ним й є технічні проблеми. Та щоб замовити два рази телефонував, задавав запитання щодо товарів й обіцяли перетелефонувати. Вже тиждень пройшов, ніхто не передзвонив. Замовив в іншому місці.
Atony не рекомендує цей магазин
17 грудня 2020

Купив: Гачки для ванної VERNANDI 8023, Замовлення №81371

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Сделала заказ, заказ подтвердили, приехала на Дмитриевскую 75 забрать, а магазин закрыт. Прождала 20 мин, продавец не появился, служба поддержки не смогла сказать, когда он приедет. Отвратительное отношение к клиенту. Трата времени. Не рекомендую.
Алексей Черкасов рекомендує цей магазин
2 грудня 2020

Купив: Сталева мийка під стільницю ASIL DRAWN AS 368 R

Из плюсов: Отличный магазин, наличие актуально, цена соответствует, отправили быстро. Из минусов: цена на доставку новой почтой, похоже, с потолка. 450 грн за мойку стальную, при том что до этого мне доставляли унитаз за 250
Ihor H рекомендує цей магазин
1 грудня 2020

Купив: Сиденье с микролифтом VILLEROY & BOCH ARCHITECTURA 98M9C101, Замовлення №80732

Легко оформив замовлення. Доставили швидко. Гарантія є. Все ок
Василь Малич рекомендує цей магазин
21 листопада 2020

Купив: Groe bau loop

Vitaliy не рекомендує цей магазин
2 листопада 2020

Купив: Набір гігієнічного душу HANSGROHE 71068111, Замовлення №79644

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент, сервісна підтримка

Відповідь представника «Кран ОК»
Спасибо за отзыв. Данный комплект был отгружен со склада поставщика, так как этот артикул не входит в нашу складскую программу. Мы приносим свои извинения, что не проконтролировали правильность предоставленной информации от данного поставщика. Мы понимаем что не решили вашу задачу, а только потратили ваше время, по этому для компенсации мы можем предоставить максимальную допустимую скидку на Ваш следующий заказ, если вы обратитесь к нам повторно. С уважением, команда КРАНОК Промокод на ТМ Hansgrohe - 84A4-4A8K-KABB-WB84 действует до 30.11.2020
Ваш промокод даёт 5% скидки когда дефолтный B4B8-73W4-WA55-K63A - 7%))
2 листопада 2020 Відповісти
Vitalls рекомендує цей магазин
26 жовтня 2020

Купив: Кухонна мийка KRAUS KD1US17B, Замовлення №79251

Хорошее обслуживание, бывают хорошие скидки.