Tasha Polo рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Десктоп HP Victus 15L Gaming TG02-0001nw (677F9EA), Замовлення №1322281

Ноутбук порадили мені у магазині, за це велика дяка консультанту Олегу. Ноутбук просто ідеально мені підійшов і це не дивно, бо стільки уточнюючих питань для продажу мені ще не один консультант не задавав - профі! Дякую Вам!
Вікторія20 рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Lenovo Yoga AIO 7-27ACH7 (F0GS0015PB), Замовлення №3811179

you are the best!
Lina_ffox рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H (82RG00A7PB), Замовлення №110071817

Лучшая сделка за последний год и первая такая глобальная моя покупка. KievMag однозначно попадает в мои рекомендации.
Жданович Дар'я рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: ASUS Vivobook S16X S5602ZA (S5602ZA-KV078W), Замовлення № 0901117

Ще перед оформленням попередили мене, що може бути деяка затримка з відправкою, але для мене це не вагомо, тому все одно купила. В результаті свій ноутбук отримала наступного дня.
Наталия Олейник рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H (82RF00EPPB), Замовлення №1109189

- швидко все зробили, - якісний товар, - без надмірних націнок, - ввічливість менеджера, - крутий піхід до клієнта, - виконання замовлення точно в сроки.
Анна25 рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: ноутбук HP 15s- eq3254nw (712X8EA), Замовлення №1801853

Ноутбук отримала, все добре. Дістався до мене новою поштою за два дні.
Юрий Славян не рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Dell Inspiron G15, Замовлення №740815

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

bashynska рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: HP 15s- eq3254nw (712X8EA), Замовлення №1200311

Зауважень до роботи магазину не маю. Очыкування выд покупки випрадались. Рекомендую.
olya zaliznyak рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 (82S900VMPB), Замовлення №1515819

Моя покупка була здійснена під номером 1515819. Вирішила купити саме тут ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 (82S900VMPB), бо передивившись ціни, які пропунує список хотлайн , в Киевмаг ціна виявилась найменшою. Зателефонувавши до магазину отримав підтвердження від продавця. Ноутбук отримала доставкою від магазину того ж дня. Серед варіантів оплати обрав готівку.
Mrchkdm рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H (82RF00ERPB), Замовлення №470016152

29.03 заказал і 30.03 вечером получил свой ноутбук. Забирал с почты, дома хорошо все проверил, потому что на почте удалось только распаковать и банально запустить систему - все работает, винда установлена корректно, характеристики соответствуют.