darynka.162 рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15APH8 (82XT003JPB), Замовлення №1002341

Дуже швидко продавець зателефонував мені, хоча я залишила заявку майже ввечері, та ще у вихідний день. Менеджер повцінно і докладно відповів на всі мої запитання і за декілька хвилин оформив покупку. Доставку зробили наступного дня, як і домовлялися.
Иван Никифоров рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: ASUS TUF Gaming F15 FX506HC (FX506HC-HN004), Замовлення №1003445

Дуже дякую менеджерам KievMag. Професійні, ввічливі, швидкі, компетентні. Розказали, показали, все гарно спакували. Саме спілкування чемне, що дуже радує, особливо зараз зараз. Дякую і рекомендую .
Lena0122 рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: GIGABYTE G5 MF (MF-E2EE313SD), Замовлення №10050113

Нарешті я відчула на собі, що таке справжнє відношення до клієнта, якого цінять. Дякую вам, KievMag, за позитивний та безцінний досвід. Успіхів вам і ще більше вдячних і задоволених покупкців.
Едуард Шилов рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: MSI Cyborg 15 A12VF (A12VF-266XPL), Замовлення №10002173

Пакунок доїхав цілий, товар новий, робочий. Ноутбук з гарантією та базовими налаштуваннями. Вельми дякую за якісний товар і гарну консультацію, отримав все без пошкоджень З радістю буду рекомендувати вас своїм знайомим. Купавав MSI Cyborg 15 A12VF (A12VF-266XPL)
Nechym не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Хотів купити: Ноутбук MSI Thin GF63 12VF (GF63 12VF-640XRO)

Неактуальність опису
Владислава Лютенко рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Acer Nitro 5 AN517-55 (NH.QFWEP.002) - 32 RAM - 1 TB SSD - Windows 11 PRO, Замовлення №3009012

Відповідальне ставленн персонала просто підкорило. Буду вас радити своїм друзям)
IHOR HORNOSTAY не рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Хотів купити: Мультимедійна акустика AirPulse A300

Термін очікування товару виявився місяць, замість 7-9 днів, як було домовлено спочатку. В кінцевому підсумку акустику я так і не отримав. Правда, менеджер, через якого я тримав контакт з магазином виявився тактовним та адекватним. За недоставку товару мені було виплачено грошову компенсацію. На жаль, про сам магазин залишилось погане враження.
Олександр рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58 (NH.QFJEP.00D), Замовлення №8366

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

В понеділок після обіду скинули код активації вінди, все добре, активувалася.
21 серпня 2023 Відповісти
Maks Bardakov рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: HP 255 G9 (6S7L1EA), Замовлення №01800253

Якщо наступного разу мені чи моїм знайомим знадобиться покупка ноутбуку, то буду рекомендувати тільки цей магазин, бо хлопці працюють надзвичайно професійно та злагоджено, а товар в магазині представлений самої високої якості. Пакунок доїхав цілий, товар новий, робочий. Ноутбук з гарантією та базовими налаштуваннями.
Мария Олейник рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: Acer Nitro 5 AN515-46 (NH.QGYEP.002), Замовлення №2200715

Все пришло соответственно заказанному. Заказ был на Acer Nitro 5 AN515-46 (NH.QGYEP.002)