Руслан «rusleo» рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Мережевий накопичувач Qnap TS-464-8G, Замовлення №19013445

Один з найкращих магазинів у моєму місті. Останнього разу взяв мережевий накопичувач Qnap TS-464-8G як завжди за найкращою ціною у місті. Крім того, тут можно ще й у розсрочку взяти. Працює бездоганно. Замовив накопичувач через дзвінок до магазину і сам його забрав вже через годину, дуже зручно.
Vasya Melnik рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H (82JD008XPB), Замовлення №11291124

Технику и аксессуары покупаю только в KievMag. Огромный ассортимент товара и всегда хорошее качество. Так же постоянным клиентам делают скидки, что не может не радовать. Ноя покупка в єтот раз - Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H (82JD008XPB)
Valeron12 рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: ASUS VivoBook X515EA (X515EA-BQ1445W), Замовлення №619002

Я сам продавець і можу відрізнити професійніст від дилетанта, бажаючого впарити, і тут подавець точно професіонал. Окрім того, порадувала та майже миттєва відправка ноутбука, додаткове пакування від магазину та належний стан гаджету. KievMag заслужив від мене тверду пятірку.
Каріна Будяківська рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Ноутбук MSI Bravo 17 (C7VE-021XPL), Замовлення №100918

все добре, ноутбук отримала вчасно і в належному вигляді
Noob Big рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: KEF LS50 Meta black, Замовлення №7144002

У мене вийшла форсмажорна ситуація з доставкою, була вказано зовсім не та адреса, але представники магазини спрацювали навідмінно - все було вирішено за лічені хвилини)))) ДЯКУЮ!
Аня Данилюк рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Очищувач повітря Dyson Purifier Cool TP07 White/Silver, Замовлення №172017

Замовлення отримала вчасно, що здивувало, бо як правило онлайн магазини завжди затримують відправки. Dyson прийшов той, що замовляла.
Олег рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX506HE (FX506HE-HN012, Замовлення №414007

Отримав гарну консультацію, дякую продавцеві Ірині! Магазин рекомендую до покупок.
soymix рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Ноутбук Acer Swift 3 SF314-512-58B2 (NX.K0EEP.005), Замовлення №(NX.K0EEP.005)

Не люблю доставки - поїхав і сам все забрав, заодно подивився на маштаби і з продавцем особисто поспілкувався. Мій вердикт - 10 із 10
kotm1l рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: GIGABYTE G5 KF (G5 KF-E3EE313SH), Замовлення №2811559

Від моменту оформлення до моменту отримання 2 дні. Ще два на тест і ось мій висновок - магазин продає якість! Рекомендую.
Beluga cat рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: ASUS TUF Gaming F15 FX506HF (FX506HF-HN018), Замовлення №39112502

Вирішив собі зробити подарунок на день народження і купив цей ноутбук, за ціною він мені був прийнятний, тому й узяв саме тут. Окрема подяка магазину, за те, що змогли мені вислати ноут в день замовлення) рекомендую цей магазин, до кожного клієнта знайдуть підхід!