Mykola не рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Моторне мастило Mobil Super 1000 X1 15W-40 1 л, Замовлення №847469

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Товар призначений для російського ринку. Опис і фото товару не відповідає тому що продається. На першому фото того що продається, на другому фото з сайту магазину. Для прикладу, посилання на російські сайти з етикеток навіть не відкриваються в Україні.
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Іноді виробник змінює пакування без попередження, що ніяким чином не впливає на його властивості та допуски. Дякуємо за розуміння
YurOK не рекомендує цей магазин
29 вересня 2022

Купив: Батарейка GP SUPER ALKALINE 13A-U2 LR20 D 2шт./уп., Замовлення №594615

Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Приносимо вибачення за неприємні враження. Але, як Ви точно зазначили, зовнішній вигляд пакування не впливає на властивості товару. Ми будемо більш уважніше слідкувати за станом пакування перед відправкою. Сподіваємось на розуміння.
Galaxy Chess рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: протиугінний чохол, Чохол до брелоку Locker\'s Key2 Snap Black M, Замовлення №580669

Якщо не кращий, то мабуть один із найкращих інтернет-магазинів, все просто на найвищому рівні плюс в подарунок прийшла наклейка з логотипом автобази)
Александр не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 серпня 2022

Купив: Антифриз BIZOL Coolant Asia G11, Замовлення №188615

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Жахливий магазин, в понеділок зробив замовлення і оплатив його, у четвер відповідь менеджера "сьогодні відвантажимо", у п'ятницю відповідь менеджера "сьогодні відвантажимо". 5 днів з моменту замовлення - воно не відправлено, а менеджери не здатні дати відповіді на найпростіші питання.
Kardi NalDi рекомендує цей магазин
7 серпня 2022

Купив: Ключ шестигранний Rock Force RF-76402L, Замовлення №538971

Не перший раз покупаю у цьому магазині якісь дрібниці. Важливо те, що магазин має достатню кількість точок самовивозу, та й ціна співпадає з інтернетом. Та ніколи не буває черг. Ціна влаштовує, наявність товару також.
nmlss07 не рекомендує цей магазин
12 червня 2022

Купив: Acura 0w20, Замовлення №524968

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказал масло 5 банок (в понедельник), перезвонили сказали поставка будет в четверг и сразу вам отправим, звоню в пятницу, менеджер говорит я уточню и перезвоню, никто не перезвонил, звоню сегодня (воскресенье), другой менеджер говорит масла нет, только 1 банка, вас менеджер должен был предупредить. Итог: машина простояла год и нужно было срочно поменять масло, потерял неделю своего времени обещаниями, не рекомендую связываться с этим магазином.
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрый день. Приносим извинения за причиненные неудобства. К сожалению, в такое время, поставщик не всегда предоставляет точную информацию. Будем обязательно работать, чтоб подобная ситуация не повторилась в дальнейшем. Надеемся на понимание
dj рекомендує цей магазин
18 травня 2022

Купив: Стійка амортизатора MONROE G16386, Замовлення №139182

Купляю в магазині AutoBaza-avtozvuk.ua - багато разів. Швидка доставка. Якісний і оригінальний товар. Приємні менеджери. Рекомендую магазин для покупок.
Рустам Андрейченко не рекомендує цей магазин
29 квітня 2022

Купив: LED лампа iDial H7 6000K 4500Lm 40W 12V F16D13, Замовлення №846931

В ТТХ товара указано наличие обманки для бортового компьютера. В реальности его нет. Лампы светят 4 секунды и отключаются бортовой системой. Заведомое введение в заблуждение клиентов. На горячей линии , возврат не принимают. Очень разочарован этим магазином. Был постоянным клиентом с 2007 года. Более не буду!!
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрый день. Приносим извинения за предоставленные неудобства. Не всегда обманки совместимы со всеми компьютерами и полного перечня совместимости нет, к сожалению ни у одного производителя. Деньги Вам возвращены. Спасибо за понимание
Voloshka не рекомендує цей магазин
27 квітня 2022

Купив: фльтри, Замовлення №792482

Жахливий магазин. Зробив замовлення в неділю, обіцяли, що в середу-четвер заберу, записався на ТО. В середу виявляється, що одного товару немає в наявності, а нове замовлення аж на п'ятницю. Ні тобі "перепрошую" ні "вибачте, що підвели". "Всьо, до побачення" каже.
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Приносимо вибачення за завдані незручності. Будемо намагатися покращити якість нашого сервісу. Дякуємо за розуміння
Andrii Shutka не рекомендує цей магазин
12 квітня 2022

Купив: свічки запалення, Замовлення №997120

Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Приносимо вибачення за завдані незручності. На жаль в цей час бувають затримки в деяких наших процесах, проте гроші Вам були повернуті. Сподіваємось на розуміння.