Володимир Колтик рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102), Замовлення №107903

Дякуємо за оцінку!
Игорь Родюк рекомендує цей магазин
24 липня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256GB, Замовлення №107358

Магазин Супер. Для моєї родини будо придбано за декілька років сім смартфонів, один телефон та два смарт браслети. Завжди все на високому рівні - оперативно, ввічливо, якісно. Ціна в порівнянні з іншими магазинами радує.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Вдячні за довіру до нашого магазину. Придбані товари, нехай служать і радують!
Myrosy рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Note 11S 6/128GB Graphite Gray, Смартфон Xiaomi Redmi Note 11S 6/128GB Graphite Gray, Замовлення №7652

Смартфон хороший, якраз для моїх вимог, менеджер Таня дуже ввічлива і професійна продавчиня все пояснила, запропонувала супутні товари, тому угода пройшла успішно
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку нашого обслуговування. З повагою, Patifon
Вікторія Тишковець рекомендує цей магазин
16 липня 2023

Купив: Аксесуари до мобільних пристроїв , Замовлення №7500

Це самий прекрасний магазин в якому можна придбати все те, що тобі потрібно і за дуже чудову ціну, консультанти працюють на кращому рівні, завжди допоможуть підібрати, саме те що тобі треба, порадять якісне. Замовляю вже не перший рік, і буду замовляти далі. Тому друзі, всім рекомендую замовляти саме в них, дешевше і якісніше ви більше ніде не знайдете. Patifon то любов
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо вам за відгук та високу оцінку нашого обслуговування. Це найкраща мотивація для нас. Гарного настрою та вдалих покупок!
Оля Остапчук рекомендує цей магазин
17 червня 2023

Купив: Чохол Silky Xiaomi Redmi 7 Блакитний та червоний, Замовлення №N°106821

Чохли отримала вже на наступний день. Все дуже оперативно. Мені все сподобалось. Приємні ціни. Обслуговування чудове. Дівчинка менеджер дуже привітна, знається на своїй справі. Дякую))
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за приємні слова та ваш вибір! Завжди раді бачити вас нашим клієнтом!
Лина рекомендує цей магазин
7 травня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11S 6/128GB Graphite Gray, Замовлення №5291

Дуже задоволена телефоном і чохлом який порекомендував продавець!продавець дуже гарно знає свою справу!якість відповідає ціні однозначно!рекомендую
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за відгук. Раді, що співпраця з нашим магазином залишила приємні емоції.
Наталья555 рекомендує цей магазин
6 травня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A33 5G 6/128Gb Orange, Замовлення №4937

Обслуговування на найвищому рівні від консультації по товару і супутнім продуктам, і до супроводу замовлення. Кваліфіковані і відповідальні співробітники, якісні товари. Вирішили всі мої питання. Особлива подяка Тетяні! Рекомендую магазин до співпраці.
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за приємні слова та ваш вибір! Завжди раді бачити вас нашим клієнтом!
Air Shops рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Смартфон Sigma mobile X-treme PQ38 Black, Замовлення №4748

Телефон просто супер, все працює чітко! Обслуговування на вищому рівні , рекомендую!!!
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за приємні слова та ваш вибір!
Віталій Ковальчук рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Купив: Скло Apple iPhone 14 Pro Max (5D Black) 0.33mm, Скло броньоване Apple Watch 44mm (5D Black), Скло на камеру Apple iPhone 14 Pro Max (прозоре), Замовлення №4697

Якість обслуговування супер ? В магазині часто купляю. Тут все сказано : Якість за нормальну ціну
Відповідь представника «Patifon.ua»
Вдячні за довіру до нашого магазину. Придбані товари, нехай служать і радують!
Олександр Бас рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: Silicone case note 11 чорний, Скло броньоване матове note 10 black, Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 6/128GB Graphite Gray, Замовлення №4856

Консультант допоміг підібрати чохол та скло. Швидка доставка, ввічливий та професійний консультант, найнижчі ціни. Рекомендую!!!