Фалаева Вера рекомендує цей магазин
13 серпня 2023

Купив: Xiaomi Redmi 12С 4/64 GB Graphite Gray, Замовлення №250824771

Всім привіт! Хочу поділитися своїм враженням про покупку у цьому магазині. Я замовляла телефон на сайти магазина, ціна нормальна, вибір смартфонів досить великий. Не знаю чи всі моделі у наявності, але мій телефон був і його швидко мені доставили. Чудовий магазин! Дякую!
Плахотнюк Лана рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Xiaomi Redmi 9А 4/64 GB Granite Gray, Замовлення №25049609

Oleg VP не рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy Note 10+ SM-N975F 12/256GB Black (SM-N975FZKD)

тут в опісі вказана одна модель (N975F), а посилання веде на іншу (N975U).
Ерохина В.И. рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G 6/128GB Gray, Замовлення №249808269

К магазину питань нема. Дуже прівітний менеджер, допоміг з вибором. Доставка прибула на наступний день після замовлення, телефон та коробка цілі, хоча я хвилювалась. Одним словом я задоволена всім повністю. Дякую!
Ірчик не рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S10e SM-6970DS 128 GB, Замовлення №248525374

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «JetPad»
Доброго дня, приносимо вибачення за незручності. Так як смартфон прийшов с пошкодженням, кур'єр оформив акт, щоб Ви змогли звернутися до перевізника за відшкодуванням. В цьому випадку ми Вас повідомляємо і чекаємо Від Вас згоду на отримання. Якщо пошкодений перевізником товар отримати без перевірки і акту то у Вас не буде можливості виставити претензію перевізнику. Це і вплинуло на строк отримання. Пошкодження кришки не позбавляє Вас права на гарантійне обслуговування про що Вам і повідомили. Будь ласка, звяжіться з нами якщо у Вас залишились питання або Вам потрібна наша допомога. +380 (73) 484-57-06 Менеджер +380 (66) 983-57-40 Підтримка, гарантія, сервіс
Добре. Дякую за відповідь. Чекаю результату.
2 серпня 2023 Відповісти
ainoure відповів на коментар Ірчик
Вже писав відгук про цей магазин, дуже неприємний досвід .. пройшло стільки часу, але магазин й надалі продовжує продавати неякісну техніку, навмисно вказує те що товар новий, а висилає відновлений. Тому краще заберайте гроші за свій телефон та купуйте в іншму магазині.
24 вересня 2023 Відповісти
Д.Синельников рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Xiaomi Redmi 12С 4/128 GB Graphite Gray, Замовлення №248855426

Замовив тут новий телефон. Сподобався сервіс, товар новий та оригінальний. Дякую за швидку доставку!
Panryslan не рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G 6/128GB White (China), Замовлення №20450745816512

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Замовляв смартфон як новий, прийшов пошкрябаний, плівка на дисплеї вся у пухирях, навіть не став вмикати на новій пошті (потім після відмови виявилося що смартфон відновлений, про що ніде не вказано). Посилку повернув одразу, тобто відмовився ще на новій пошті. Передплатив за реквізитами, гроші так і не повернули, буду скаржитись і далі, зв'язуватися з цим магазином не рекомендую!
Відповідь представника «JetPad»
Добрий день, приносимо вибачення за незручності. Для перевірки напишіть будь ласка Ваш ПІБ та номер замовлення. Весь товар страхується, і якщо його було пошкоджено під час доставки то просто треба відмовитись і Вам вишлють інший. Також, товар можна повернути чи обміняти без проблем. При поверненні кошти повертаються на картковий рахунок на протязі 1-2 рабочих днів. Якщо товар відновлений, це зазначено на сторінці з товаром. Якщо у Вас залишились запитання, або Вам потрібна наша допомога, будь ласка, звяжіться з нами. +380 (73) 484-57-06 Менеджер +380 (66) 983-57-40 Підтримка, гарантія, сервіс
3ахар не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 липня 2023

Купив: Смартфон LG V60 ThinQ 5G 8/128GB Classy Blue, Замовлення №247914023

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Корпус телефону був потертий, але тепер виявилось що і батарея тут не 5000мАг, а 2000мАг, тобто магазин продає бувше у вживанні з зіпсованою батареєю.
Відповідь представника «JetPad»
Доброго дня, приносимо вибачення за незручності. У нас немає БВ товару у продажу. Всі товари поставляються з бірками, в заводських плівках, та мають гаранті. 12 мсц. Можливо, товар було пошкоджено при транспортуванні. На рахунок акб - мжливо це брак і це питання вирішуєтсья дуже швидко, звяжіться з нами і наш менеджер допоможе зробити Вам обмін в найкоротші терміни. +380 (73) 484-57-06 Менеджер +380 (66) 983-57-40 Підтримка, гарантія, сервіс Детальніше:
Вказуйте будь ласка що товар БВ та бракований у себе на сайті.
14 липня 2023 Відповісти
В мене немає змоги вам зателефонувати, бо сів ваш телефон, батарею взагалі не тримає... Написав на вашу пошту Vasilynovak@gmail.com
16 липня 2023 Відповісти
Відправив телефон до Василь на заміну, як замінять вибачусь та видалю зауваження.
16 липня 2023 Відповісти
Таращук Валерій рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M4 Pro 5G 4/64GB Power Black, Замовлення №246949676

Купував батькові, на заміну його Redmi3. Він дуже задоволений - акумулятор, екран, швидкодія - все на рівні.
Андрій Петровичів рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Замовлення 245205622, Смартфон LG G7 TninQ 4/64 GB Aurora Black, Замовлення №245205622

Дійсно, багато товарів. З доставкою проблем не виникає. Усе приходить у належному вигляді. Загалом магазином дуже задоволені.