Віталій Половинчук рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Rowenta RO 3786EA, Замовлення №15021680

Покупка пройшла успішно, швидка доставка, при отриманні працівник магазину все показав, розяснив, протестував його робочі можливості. Сервісом магазину і товару задоволений на всі 100%. Все супер. 5+
Представник магазину «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Дякуємо за позитивний відгук, нам дуже приємно! Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
3 липня 2023 Відповісти
RONIN рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Акумуляторний (електричний) обприскувач Forte CL-12A (70202), Замовлення №14996295

Все як завжди супер, рекомендую!
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Дякуємо за позитивний відгук, нам дуже приємно! Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Олексій 1111 не рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Варочна поверхня, Варильна поверхня газова Eleyus ASTRA 60 BG CF, Замовлення №15033195

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Щиро перепрошуємо за отримані негативні емоції, на нашому сайті для отриманні подарунку у разі подібної акції, потрібно обрати на сторінці товару пропозицію "Отримати подарунок" та далі оформити вже замовлення. Наразі ми зафіксуємо Ваш відгук та передамо на розгляд до відповідного відділу. З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
sakhnyk boris не рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Хотів купити: Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 GAMING X 12G

Хотів замовити дану відеокарта в Фокстроті. Оформив замовлення. Представник Фокстрот пере телефонували: Умови покупки *замовлення чекати тиждень *Передоплата 100%
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Перепрошуємо за очікування, на жаль, даний товар є в наявності лише на віддаленому складі постачальника, тому доставка може займати більше часу, чим зазвичай, також на нашому сайті вся інформація по доставці відображається при оформленні замовлення. Якщо залишилися до нас питання, прохання направити Ваше звернення на нашу електронну адресу: info@foxtrot.com.uа, вказавши Ваш контактний номер телефону для перевірки інформації та надання зворотного зв'язку. З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Віддалений склад ! Та з Китаю за 10 днів замовлення доставляють. Передоплата 100% . Де ви бачили таку передоплату! Розвивайтеся.
15 червня 2023 Відповісти
Один дома рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: ZTE BLADE V9 4/64 Gb Blue, Замовлення №964506

Телефон привезли на заказ из другого магазина, кажется из Первомайска Одесской обл. Это была уже устаревшая модель, продавалась с большой скидкой. Он был видимо с витрины, коробка была уже открыта. Но он пришёл просто в идеальном состоянии - без единой царапины, чистый, заряженный на 70-80 %. С комплектацией тоже всё было отлично. Одна из самых приятных покупок. Спасибо тем, кто отправлял.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Щиро дякуємо, що знайшли час залишити свій відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою! Працюємо для Вас та будемо раді новим Вашим замовленням! З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Anton Romanyuk не рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung QE65Q80A

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Щиро перепрошуємо, за для того, щоб ми мали змогу розібратися у ситуації, прохання направити це звернення на адресу info@foxtrot.com.ua і вказати Ваші контактні дані для перевірки інформації та надання зворотного зв'язку. З повагою, Оксана Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 35
Наталія Ткачук не рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Вбудована поверхня PYRAMIDА ІН Х642 BZF, Замовлення №66776

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Нам дуже прикро, що склалась така ситуація, перепрошуємо за отримані неприємні емоції та незручності. Ваш відгук зафіксовано та передано до відповідного відділу на розгляд. З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Паша не рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Мотокоса Свитязь БТ-430 PLUS, Замовлення №14953995

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Оформив замовлення на сайті з самовивозом з магазином і розрахунком при отриманні товару. Перетелефонував менеджер і сказав, що товар можна придбати лише по повній передплаті. Розчарований, робив до цього багато покупок у Фокстрот, але тепер не впевнений у цьому магазині.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Нам дуже прикро, що у Вас склалося таке враження про нашу мережу, перепрошуємо за отримані неприємні емоції. Ваш відгук зафіксовано на передано на розгляд до відповідного відділу, щоб наші фахівці мали змогу детально розібратися в цій ситуації. З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Владислав Мазанко рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №14945494

Брал PS5 у них, немного задержали по срокам (2 дня), но обратная связь была, товар соответствует, все в порядке, могу рекомендовать.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Petro Shpyha не рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Хотів купити: Електрочайник

На сайті магазину колір на фото не відповідає вказаному в описі, не вказана довжина шнура, не вказаний виробник.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Добрий день! Щиро перепрошуємо, за для того, щоб ми мали змогу розібратися у ситуації, прохання направити це звернення на адресу info@foxtrot.com.ua і вказати Ваші контактні дані для перевірки інформації та надання зворотного зв'язку. З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 35