Galaxy Chess рекомендує цей магазин
11 вересня 2022

Купив: Bosch Serie 4 SMS46GI04E (SMS46GI04E), Замовлення №11384

Замовляв дану посудомийну машину родичам, все чітко та злагоджено, ніяких нарікань до менеджерів немає, справжні фахівці у своїй справі, так тримати!
julia.sivachka не рекомендує цей магазин
15 березня 2021

Купив: JABRA Elite Active 75t Mint 100-99091002-02

Не підійшла форма навушників, продавець товар назад не приймає
Larysa не рекомендує цей магазин
23 лютого 2021

Купив: Тостер SEVERIN AT 2515, Замовлення №29107

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

04.02.21р. замовила Тостер SEVERIN AT 2515. Під час оформлення замовлення пообіцяли надати (офіційний) товарний чек від ФОП. 10.02.21р, повідомили, що товар відсутній на складі. 20.02.21р. товар доставили на Нову пошту. Під час отримання товару виявилося, що поставка була здійснена не офіційно, бо товарний чек не заповнений належним чином згідно домовленості. Під час телефонної розмови відмовилися надати вірно оформлені документи.
Відповідь представника «TechnoClub»
Добрий день. Під час спілкування з консультантом магазину Вам повідомили, що разом із товаром Вам буде надіслано гарантійний талон та товарний чек від інтернет-магазину. При потребі ми можемо надіслати зразок товарного чеку електронною поштою, щоб клієнт розумів якого зразка документ він отримає з товаром. Також, при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти, оглядаючи товар, Ви могли відмовитися від отримання товару, побачивши, що документи Вам не підходять, але не зробили цього і отримали товар, тим самим прийнявши умови. І наостанок, коли Ви зателефонували нам та повідомили, що документи Вам не підходять, менеджер магазину запропонував Вам повернути товар і отримати кошти назад, але і цей варіант Вам не підійшов і ви просто повісили слухавку.
Шановний, представнику інтернет-магазину "TechnoClub", повторююсь, але під час оформлення замовлення ваш представник пообіцяв надати мені товарний чек на факт здійснення офіційного продажу товару, заповнивши товарний чек від імені ФОП, проте цього вами не зроблено. Нагадую також, що під час отримання товару у відділенні "Нової пошти" представники його не дозволяють зривати наліпки пломби, котрі були наліплені відправником на коробці товару, тобто вами. У звязку з цим, про наявність чека під час отримання товару не було змоги переконатися. Ваші пропозиції повернути товари за вирахуванням транспортних витрат в обидві сторони нікому не підійдуть, в т.ч.- і мені, адже це витрати. Будь ласка, дбайте про своїх покупців та будьте чесними під час оформлення замовлення і повідомляйте про те, що товар продається не офіційно.
23 лютого 2021 Відповісти
25092016an не рекомендує цей магазин
15 лютого 2021

Хотів купити: Deerma Stick Vacuum Cleaner Cord (DX700

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Потратили время в пустую. Не советую.
Nikita Krasnov рекомендує цей магазин
13 листопада 2020

Купив: Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Pro + GameDAC Black (61453), Замовлення №28750

Заказывал наушники. Обещали 5-10 дней доставку, доставили за 5 дней. Цена соответствовала той, какая была указана при заказе, несмотря на то, что фактическая цена на сайте выросла за время доставки. Цвет совпал, GameDAC в комплекте.
Nazar Grigorash рекомендує цей магазин
4 серпня 2020

Купив: Монітор MSI Optix G241VC, Замовлення №20008

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Купляв монітор минулого літа і він зламався, на щастя гарантії залишався ще місяць. Відправив монітор 21 липня, а 30 мені уже передзвонили і вернули гроші в повному обсязі. Один день в них не працювала телефонна лінія і я став переживати, думав що уже по екрану. Порада для магазина: пишіть оголошення про технічні проблеми на сайті. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «TechnoClub»
Дякуємо за схвальну оцінку нашої роботи. Надалі будемо старатися покращувати роботу інтернет-магазину для зручності клієнтів.
Сергей Топальский не рекомендує цей магазин
27 липня 2020

Хотів купити: Автохолодильник, Замовлення №28452

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: асортимент

Гість
Товар оплатил, получил. Всё работает! Спасибо! Рекомендую!!!
27 липня 2020 Відповісти
27 липня 2020 Відповісти
Владимир Проскурин не рекомендує цей магазин
11 березня 2020

Хотів купити: Руль Logitech G920 Driving Force, важіль КПП Logitech G Driving Force Shifter (941-000119, 941-000130), Замовлення №28231

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент

Відповідь представника «TechnoClub»
Нам прикро, що у Вас склалося неприємне враження про роботу нашого інтернет-магазину. На жаль, доставка товару була скасована постачальником внаслідок форс-мажорних обставин, пов’язаних з епідемічною ситуацією. Частина виробників повідомила про тимчасові проблеми з доставкою товару, зумовлені карантином та обмеженням перевезень. Отримавши інформацію, ми одразу повідомили Вас про причини, що унеможливили доставку товару та негайно повернули кошти. Сподіваємося, що Ви з розумінням поставитесь до ситуації, яка склалася, адже ці обставини незалежні від нас. Ми очікуємо на нормалізацію ситуації та налагодження робочого процесу.
Представник магазину «TechnoClub»
12 березня 2020 Відповісти
Владимир, вас никто силой не держал в этом магазине, могли сразу забрать аванс и не пропустить скидки. Я всегда - если у магазина что-то сразу не получилось - там не покупаю, ибо это знак, что все снова повторится
17 вересня 2020 Відповісти
moozl рекомендує цей магазин
10 березня 2020

Купив: Кавомашина автоматична Philips EP2230/10, Замовлення №27545

Покупали тут кофемашину. Отправили 100% предоплату и доставка товара пришла в оговоренные сроки. Товар новый, номер модели совпадал с тем что заказали. Буду рекомендовать магаз знакомым! Спасибо и удачного развития бизнеса)
Иван Бочкарёв рекомендує цей магазин
7 березня 2020

Купив: Вебкамера logitech c920, Замовлення №59000492033296

Купил вебкамеру в два раза дешевле, чем в других магазинах. И она оказалась абсолютно рабочей! Ещё и гарантию на год получил! Я доволен покупкой и сэкономленными деньгами.