Makc UA рекомендує цей магазин
24 січня 2020

Купив: Процесор Intel Core i7-8700K (BX80684I78700K)

Летом 2019-го года покупал процессор на свой страх и риск, т.к. магазин новый, но самая низкая цена на всю Украину сделала своё дело: товар заказал наложенным платежом через "Новую почту", сделка прошла успешно. Теперь скорее всего у них буду заказывать монитор и снова как основной стимул брать именно у них - это самая низкая цена на выбранную модель монитора!
Optimist_9 рекомендує цей магазин
21 січня 2020

Купив: Sony ICD-UX570 (czarny), Замовлення №25181

Покупал товар под заказ 7 дней, предоплата 200 грн, связались, перевел деньги на карту, через 7 дней получил ТТН и на почте товар. Все прошло идеально, цена соответствовала на все 100% .При этом конкретно этой модели не было вообще нигде в Украине, по ходу везли с Польщи. Покупкой очень доволен. Магазин рекомендую!
Андрій Рижак рекомендує цей магазин
20 січня 2020

Купив: Напольні ваги Beurer BG21

Все добре і професійно. На сайті було заявлено доставка 3-7 днів. Заказа зробив 10 січня. Протягом години передзвонили, скинули данні. Оплатив. 16 січня товар був на складі Нової пошти в мойому місті. Ваги працюють. Єдиний невеличкий мінус, упаковка трішки зачовгана на кутах. Але це не так важливо. Рекомендую данний магазин!
Денис Скакун рекомендує цей магазин
19 січня 2020

Купив: Навушники з мікрофоном Bose QuietComfort 35 II Black (789564-0010), Замовлення №24351

Не сподобалося: оформлення замовлення

Товаром задоволений. В комплекті не було чека і гарантії! P.S В профілі невірно відображається товар який був замовлений №2656 має бути монітор lenovo і навушники sony №24351 навушники bose.
Вова П. рекомендує цей магазин
19 січня 2020

Купив: Витяжка ELICA ERA GR/A52, Замовлення №26442

Зробив передплату 110 грн., оскільки товар на замовлення і отримав витяжку на третій день після замовлення. Сама дешевша ціна в інтернеті на даний товар, який повністю відповідає опису. Зверніть увагу - у комплекті є шнур для підключення, але без вилки у розетку! На зв'язок вийшли швидко. Гарантія магазину - 12 місяців. Рекомендую продавця.
Олександр Лисевич рекомендує цей магазин
15 січня 2020

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Linksys Velop Whole Home Intelligent Mesh WiFi System 2-pack (WHW, Замовлення №26302

Сервис ООО Лонга Комфорт рекомендує цей магазин
15 січня 2020

Купив: электрогриль Tefal, Замовлення №26350

заказал товар через TechnoClub , все замечательно , и заказ и доставка
igor_shevchenko рекомендує цей магазин
5 січня 2020

Купив: Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Back-UPS 1400VA (BX1400U-GR)

Fozie не рекомендує цей магазин
4 січня 2020

Купив: HyperX Predator 32GB [4x8GB 3600MHz DDR4 CL17 XMP DIMM] (HX436C17PB3K4/32), Замовлення №7198

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Никакой юридической контактной информации сайт не содержит. Действие ФОП прекращено. По возвратам магазин перестал отвечать. Любые доказательства предоставлю без проблем. На неоднократный запрос предоставить юридическую информацию полный игнор со стороны магазина.
Відповідь представника «TechnoClub»
Добрий день! Товар був Вами придбаний 19.03.2018р., через 18 місяців ви звернулися з вимогою повернення коштів, бо товар не працює ( не чекаючи висновків гарантійного сервісу виробника). Ми виконали свої гарантійні зобов’язання та прийняли товар на гарантію 27.12.2019р. Через велику кількість вихідних (кожна людина має це розуміти: Католицьке Різдво, Новий Рік, Православне Різдво), лише 14.01.2020р отримали підтвердження несправності оперативної пам’яті і повернули Вам кошти в цей день. Контакт з Вами відбувався постійно, але рішення по гарантії не приймаються без висновку сервісного центру виробника ( у Вас була інша думка). З процедурою вирішення гарантійного випадку Ви були проінформовані менеджером при першому зверненні. Ситуація вирішилася згідно гарантійних зобов’язань інтернет магазину ( клієнт звернувся з гарантією ми її вирішили). "Действие ФОП прекращено" - працівник кур’єрської служби не зобов’язаний бути ФОП. Дякуємо за звернення!
Дякую за інфу, ледь не купив у них
13 січня 2020 Відповісти
Представник магазину «TechnoClub»
Добрий день! Шкода, що Ви не розібравшись в ситуації зробили негативний висновок про нашу роботу. Звертайтесь....
16 січня 2020 Відповісти
Fozie відповів на коментар Володимир
Очень жаль что вы так и не предоставили мне никакой юридической информации, обманываете о работнике курьерской службы, хотя именно на него почему-то был зарегистрирован магазин, довольно странно. Я отправил товар 16.12.19, конкретно с данной даты по закону начинается 14 дневный срок, в который вы должны произвести гарантийное обслуживание. Я пошёл на встречу, считал срок с момента получения вами товара, 19.12.19, как только срок вышел, я сразу же затребовал возврат средств, как это прописано в законе о защите прав потребителей. С этого момента вы меня начали игнорировать 2 недели. Так же я обратился с требованием выдать мне товар из подменного фонда на время гарантийного обслуживания мной отправленного, этого не было сделано, была начислена пеня за отказ. Была начислена пеня за задержку возврата средств. Так же я понёс транспортные расходы и расходы на перечисление средств при покупке при помощи наложенного платежа новой почты. Все эти расходы мне обязан возместить продавец, чего не сделал. Я буду обращаться в суд с законными требованиями о возмещении понесённых мной расходов и выплате начисленной за это время пени. Так же вы всё ещё не предоставили свой юридический адрес для дальнейших разбирательств.
16 січня 2020 Відповісти
artylok рекомендує цей магазин
31 грудня 2019

Купив: Sony PlayStation 4 Pro 1TB Fortnite Neo Versa Bundle + God of War, Замовлення №25739

Все было без проблем и вовремя