Ната35 рекомендує цей магазин
29 березня 2019

Купив: Літні шини Lassa Transway 2 (225/70R15 112R), Замовлення №82842

Отличный магазин.Быстро,качественно,цены очень приятные.Удобно монтаж на месте.
Liashkov Volodymyr не рекомендує цей магазин
19 березня 2019

Хотів купити: Літні шини Rosava Itegro (185/70R14 88H), Замовлення №82764

alex-272 не рекомендує цей магазин
27 лютого 2019

Хотів купити: Шини Michelin Energy Saver+ 195/60 R15 88V, Замовлення №82256

НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Зробив замовлення на дві шини Michelin Energy Saver+ 195/60 R15 88V за ціною 1699 грн. за одиницю. Менеджер замовлення підтвердив та відразу домовились, що я заберу шини через 3 дні. Однак на наступний день менеджер зателефонував та повідомив, що зазначених шин в наявності немає (куди вони зникли - ніхто не знає). Після чого на сайті підвищили ціну за ці шини до 1819 грн. та зазначили, що даних шин не має в наявності.
Андрей Опанасенко не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2018

Купив: Літні шини Hankook Winter I Pike RS2 W429 (195/65R15 91T), Замовлення №79114

Сподобалося: повернення товару

Anya Oskina рекомендує цей магазин
5 квітня 2018

Купив: Шиномонтаж

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Все быстро ,качественно,цена очень хорошая!Персонал приятный,все сделали замечательно!!!Рекомендую!
Евгений_nik рекомендує цей магазин
4 квітня 2018

Купив: Michelin Latitude Cross 235/60/ R16

Хороший магазин . Заказал шины, перезвонили , подтвердили наличие и цену. Записали на удобное для меня время на шиномонтаж.
Руслан Гладких не рекомендує цей магазин
31 березня 2018

Купив: Michelin Energy XM2 185/65R14 1369грн * 4шт 5476грн

Обманули с производителем. Обещали производство Англия, а прислали Россия. Досмотрел когда устанавливал.
Відповідь представника «4шини»
Здравствуйте, шины отправлял к Вам напрямую склад у них была указана информация что шины Великобритания. Качество шин Michelin не зависит от страны изготовление, приносим свои извинения что так случилось С уважением Виталий
31 грудня 2017

Купив: Літні шини Fulda Kristall Montero 3 (175/70R13 82T), Замовлення №72731

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: , сервісна підтримка

Viacheslavk Viacheslav рекомендує цей магазин
26 грудня 2017

Купив: Rosava бц-40 195/70 r14

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: оформлення замовлення, сервісна підтримка

Відповідь представника «4шини»
Здравствуйте, уточните номер заказа пожалуйста что бы мы могли разобраться в ситуации. также Вы можете обратиться напрямую к производителю Росава http://rosava.com/ru/usefull/reklamacionnye-sluchai с уважением Виталий
Sergiy Kotliarov рекомендує цей магазин
8 грудня 2017

Купив: Rosava Snowgard 185/65 R15 88T, Замовлення №72281

На відміну від інших магазинів не пропонували товар який є в наявності (просто приймають замовлення). Дякую.