hima рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J94 Overlord 75000mAh 22.5W Black, Замовлення №122015

Купив вже другий саме такий повербанк. Достатня ємність. Постійна наявність на магазині приємно дивує дивлдячись на асортимент товару. На точці видачі отримав додаткову знижку як військовий.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Шановний клієнт! Раді, що Ви залишились задоволені. Будемо раді знову Вас бачити в магазині. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
valik1969 не рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Хотів купити: Смартфон Motorola Moto G32 6/128GB Rose Gold (PAUU0028)

Підтвердили замовлення можна забрати через день.На наступний день зателефонували сказали в такому кольорі нема є в іншому дороще на 300 гр.А на справді змінили ціну на сайті
danebola не рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Enerlight 6lr61, Verbatim MyAlu 16Gb, Кабель USB Usams U18 Round 1.2M USB Type-C Cable White, Кабелі USB Type-C Luxe Cube Kevlar USB to USB Type-C 1.2m Khaki (4826668690065), Замовлення №119613

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день, Шановний клієнт. Дякуємо за відгук! Нам прикро, що Ви зіткнулися з даною ситуацією. Ми намагались розібрати Вашу ситуацію по Вашому замовленню, але оформлене замовлення за цим номером в Вас було ще 23.08.2023. І тому більш точно та детально ми не можемо вже з'ясувати всі обставини Вашого відгуку. На жаль, деякі товари їдуть зі складів імпортерів тому бувають затримки в доставці про це наші оператори попереджають клієнтів. Ми перевірили інформацію, щодо дзвінків на нашу лінію, за квітень 2024 року не було жодного звернення за номером телефоном представленим в Вашому замовленні так і в кінці серпня, за весь вересень та звернень ТГ та вайбер теж від Вас не було. Кабель має 60 місяців гарантії, як у Вас зазначено в чеку. Ви можете його здати по гарантії. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
Sergey Suhov не рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Защитное стекло для Samsung S23 ultra, Замовлення №111406

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Оплата товара была сделана мной сразу после оформления заказа. На следующий день позвонили и сказали, что товара в наличии нет. Я 19-го числа отправил реквизиты для возврата денег. Всю неделю обещали вернуть деньги, но, так и не вернули. Не советую с ними иметь дело.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня, Шановний клієнт. Ми перевірили інформацію по нашій базі і з'ясували, що кошти не надійшли раніше бо клієнт надав не вірну інформацію для повернення коштів. Вірні дані для повернення були передані менеджеру тільки 27.04 , так як нові реквізити надані у вихідний день, тож повернення очікуйте протягом 3 робочих днів. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
После того, как я отменил заказ, ваш менеджер попросил номер карты для возврата, и я предоставил ему эту информацию. Потом целая неделя напоминаний понадобилось, чтобы вытянуть из вас информацию, что возврат на указанный номер карты возможен только если это карта Приватбанка, а если у я не клиент этого банка, то надо предоставить полные банковские реквизиты. Считаю это умышленным затягиванием с возвратом денег, так как в государстве Украина финансовые законы одинаковы для всех банков. Если даже допустить, что отсутствие товара на складе - это досадная ошибка и исключение из правил (хотя отзывы скорее свидетельствуют о противоположном), то не я должен вызванивать и выпрашивать назад свои деньги, а, наоборот, ваш менеджер должен вызванивать меня, пока не закроет вопрос .
29 квітня 2024 Відповісти
Лисенко Максим УК-01 рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Захисне скло Hoco для Apple iPhone 14 Pro black, Замовлення №189688

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня, Максим. Раді, що Ви залишились задоволені. Будемо раді знову Вас бачити в магазині. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
Николай Сапожник не рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Матриця телефон tecno b1g, Замовлення №106308

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Замовив матрицю на телефон. Модель b1g, вони взяли, на упаковку наклеяли b1g замість b1f, але на цій моделі не працює сенсор на b1g, це можна просто загуглити, фото прикріпляю. Намагався повернути, то зачекайте, то уточнюємо, короче не вийшло. Не рекомендую, коли до такого доходить, то ігнор повний (не передбачено)
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня, Миколай. На жаль, ми не бачимо зафіксованого звернення по Вашому замовленню. Можливо, Ви звертались не з номеру який вказаний в замовленні. Для оформлення обміну або повернення товару його потрібно надати магазину у повній комплектації, особливо товари, для яких надається гарантія. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
Maks Radchenko рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Захисне скло для телефону Nillkin iPhone 15 Pro Max Black (CP+PRO), Замовлення №195517

Купував захисне скло, все прийшло швидко як і обіцяли, менеджери привітні і надають професійну консультацію.
Відповідь представника «AKS.ua»
InterfaceID Consultant не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Модуль, Замовлення №196645

Прислали не той модели модуль. Написал в вайбер, не отвечают.
Відповідь представника «AKS.ua»
Добрий день, Шановний клієнт. Ми перевірили інформацію, щодо Вашого замовлення і все було вирішено. Ми вживемо всіх необхідних заходів, щоб подібні ситуації не повторювалися в майбутньому. Ще раз приносимо Вам свої вибачення за незручності. Сподіваємося, що Ви й надалі будете нашим клієнтом. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
ememsi рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Дисплей для планшету Xiaomi MI PAD 4 Plus + Tachscreen , Замовлення №191743

Купив дисплей, швидко змогли допомогти підібрати та доставити до магазину. Дисплей працює як треба. Задоволений покупкою, всім рекомендую
Представник магазину «AKS.ua»
Добрий день, Шановний клієнт. Дякуємо, за позитивний відгук! Ми дуже раді, що змогли Вам допомогти та у Вас лишилися тільки позитивні враження від покупки. З повагою менеджер підтримки АKS.ua
16 квітня 2024 Відповісти
алена берег рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Дисплей для планшету Samsung, Замовлення №189547

Мій перший досвід з цим магазином і все пройшло добре. Я як людина не дуже розбираюсь в техніці та його комплектації, то мені все пояснили та допомогли вибрати те що саме мені треба. Буду і далі тепер в них замовляти.
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня, Альона. Дякуємо, за позитивний відгук! Ми дуже раді, що змогли Вам допомогти та у Вас лишилися тільки позитивні враження від покупки. З повагою менеджер підтримки АKS.ua