Татьяна G рекомендує цей магазин
10 січня 2022

Купив: Samsung QE50Q80AAUXUA

Задоволена товаром та якістю обслуговування
Ania Star Love рекомендує цей магазин
9 січня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A03s 4/64GB Blue (SM-A037FZBG)

Все чітко по оголошених строках. Самовивіз. Ввічливий продавець.
Mulberry Kust не рекомендує цей магазин
6 січня 2022

Хотів купити: Sumsung

Не сподобалося: оформлення замовлення

Було питання по оплаті. Але мені замість так/ні розповіли на якому сайті в яку вкладку треба було заходити, щоб отримати інформацію. І нема чого було дзвонити, тому що у людини 4 дітей, а я відволікаю. А я в цей магазин більше не звернусь.
5 січня 2022

Купив: Пылесос Thomas Twin Sigma Aquafilter (788559), Замовлення №6913

Всё отлично. Забирал товар самовывозом. При мне товар распаковали и проверили. Работой магазина доволен.
Tardja не рекомендує цей магазин
31 грудня 2021

Хотів купити: Телевізор KIVI 24H740LB, Замовлення №230827

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Не рекомендую. Заказ сделан 27.12. Позвонили - сказали что сейчас нет и доставят со склада на следующий день. Прошло 2 дня. Никакой реакции от магазина. Перезвонил сам - подтвердили что 30.12 доставят. До сих пор никакой реации. Зашел на их сайт - заказ в статусе "Удален". Ничего не сообщали. Дополнительно минусы по сайту - Отсутсвует сертификат. Отключена возможность выделения
vov2166 не рекомендує цей магазин
31 грудня 2021

Хотів купити: ТЕЛЕВІЗОР AKAI UA43LEF1T2S

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

отношение менеджера не вызывает желание что то покупать хотите развлечься - позвоните и позадавайте вопросы
BrutForce рекомендує цей магазин
30 грудня 2021

Купив: Телевізор Philips 50PUS7906

Все було як обіцяно. Ціна на 2к грн (12%) нижча ніж в Розетці. Оплата лише готівкою, але одразу попередили. Приємний кур'єр, допоміг перегрузити, порадив як краще розмістити в машині. Буду замовляти ще якщо трапиться потрібний товар в наявності. Спочатку здивувався як може бути такий високий рейтинг у магазина, але все досить просто - виконувати всі домовленості і бути чесним з клієнтом )
fixer рекомендує цей магазин

Купив: PocketBook 606 Black, Замовлення №230636

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Парни молодцы. Клиентоориентированы, чувствуется некий индивидуальный подход к клиенту. Всё показали, рассказали, объяснили. По возможности продолжу у них заказывать девайсы.
Роман Ткаченко рекомендує цей магазин
27 грудня 2021

Купив: Робот-пылесос с влажной уборкой RoboRock Vacuum Cleaner S7 White, Замовлення №230681

Товар доставили даже раньше чем договорились) Сервис пока на уровне, все время на связи, информация полная. Сам пылесос ещё не запускал, надеюсь, обращаться по этому товару не буду)) С наступающими праздниками
Vitali1983 не рекомендує цей магазин
27 грудня 2021

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy A52 4/128GB Violet (SM-A525FLVD)

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

На сайте есть в наличии. Менеджер перезвонил через пол дня и говорит нету. Можно только через день но уже дороже.