Dmitriy Vip рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston VELIS LUX PW ABSE DRY WIFI 50 (3700715), Замовлення №229807

Актуальна ціна, а не як в більшості випадків «не встигли змінити». Чесно кажуть коли може бути доступний товар.
AndriyK не рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Хотів купити: Xiaomi RoboRock S5 MAX White

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Продавець прийняв замовлення, підтвердив вартість, але через годину суттєво збільшив ціну. Від товару відмовився.
Відповідь представника «InterMobil.com.ua»
Добрый день ! Будьте добры, пожалуйста, номер заказа
yarrik-83 рекомендує цей магазин
30 листопада 2021

Купив: Планшетный компьютер Lenovo Tab M10 Plus FHD 4 128GB Wi-Fi Platinum Grey (ZA5T0090UA) 2 шт., Замовлення №229628

Товар был по хорошей цене, официальный - проверил через сайт производителя. Отработали быстро, доставили в удобное место. Проверили неторопливо, все отлично.
Илья рекомендує цей магазин
30 листопада 2021

Купив: Електронна книга PocketBook 740 Color Moon Silver (PB741-N-CIS), Замовлення №229614

Був приємно вражений відношенню до клієнтів, отримав позитивний заряд на весь день. Таке не часто знайдеш. Дякую вам!
Вячеслав Щербаков не рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Маршрутизатор Asus RT-AX92U, Замовлення №229652

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Сергей Анатольевич рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Телевизор Sony KD55X81JR, Замовлення №229269

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Ціни в даному інтернет магазині реально найнижчі! Знаходяться на правому березі. Зручно що можна забрати навіть у суботу. Рекомендую продавця, купувати безпечно, все офіційно! Ярослав дякую вам.
Alexander Priven рекомендує цей магазин
28 листопада 2021

Купив: Смартфон Motorola Moto G100 8/128GB Iridescent Ocean

Оперативная доставка, все соответствует.
Васильев Виктор рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: Портативна колонка JBL Flip 5 Pink (JBLFLIP5PINK), Замовлення №229325

Все было классно, оперативно и недорого. Спасибо большое!
nicolay petroff рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: телевизор

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

покупка и доставка быстрая очень быстрая, приятный курьер знающий технику, включили, проверили основные функции, пока (надеюсь и в дальнейшем) работает замечательно. только обидно что через два дня цену на этот телик они снизили на 300 грн и не предупредили о снижении цены!
Владимир Виноградов рекомендує цей магазин
23 листопада 2021

Купив: Маршрутизатор TP-LINK

Цена товара ниже, чем у других продавцов. Внимательный, договороспособный продавец. Все точно в срок.