Ціна збігалась із заявленою на hotline
Наталія Міскевич рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Мікрохвильова піч , Замовлення №5.5.24.07

Доставили швидко. Працює не погано. Покупкою задоволені.
srat9hotel рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 720BT Black (JBLT720BTBLK), Замовлення №2.4.23.07

краща ціна, швидка доставка! що ще треба? )
Марк Чайковский рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Монітор Lenovo Legion R27q-30 (67B4GAC1UA), Замовлення №11111

Вперше зустрічаю сервіс такого рівня , вночі оформив замовлення , а зранку вже зателефонував менеджер і уточнив зручний час доставки на сьогодні ж + вона була безкоштовною.
Vtoroypilot2 рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 8/256GB Blue, Замовлення №11.5.10.07

Задоволений смартфоном. Вислали оперативно - в день оплати, хоча оплачував після обіду. Дякую магазину за чудовий товар і сервіс.
Sh4ur_Leksmar рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Блок живлення Chieftec POLARIS 3.0 850W (PPS-850FC-A3), Замовлення №2.5.02.07

Замовив блок живлення. Допомогли визначитись з його потужністю для живлення потрібних комплектуючих. У вівторок зробив замовлення, обіцяли надіслати в п'ятницю - в четвер вже отримав. Повністю запаковано, видаткова накладна є. Ще не перевірив, бо чекаю інші деталі. Ціна була однією з найвигідніших.
Viacheslav Liapota рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Планшет Lenovo Legion Tab 12/256 Storm Grey + Case (ZACW0027UA), Замовлення №14.5.26.06.

Прийшов, побачив, купив, більше нічого добавити. На планшет була найнижча ціна на hotline. З покупкою ніяких проблем - безкоштовна доставка, оплата через термінал без процентів. Планшет запакований в заводську упаковку. Все разом заняло менше доби. У вечері замовив, з ранку передзвонили, пообід привезли.
Oleksii Kulakov рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A 600W (EB3A), Замовлення №20.5.19.06

Все було зроблено швидко та без зайвих питань
Andrii Tupitsyn рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Купив: Мобільний телефон Samsung Galaxy S24+ 5G 12/256Gb Onyx Black (SM-S926BZKDEUC), Замовлення №10.5.12.06

Привезли новий запакований офіційний товар, як і було вказано у описі на сайті магазину. Оплата кур'єру через термінал без комісії, що дуже зручно.
Артем Новак рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Купив: Мобільний телефон Samsung Galaxy a15 lte 8/256, Замовлення №000000604453

Доставка була в той же день , все супер
Катерина Жукова рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Купив: Комплект (клавиатура, мышь) беспроводной Logitech MK650 Combo for Business Graphite, Замовлення №8.5.11.06

Чудовий магазин. Швидко, якісно, прекрасна ціна. Рекомендую