Involker рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Миша Razer DeathAdder V3 PRO Wireless White (RZ01-04630200-R3G1), Замовлення №10.5.16.03

Заказывал мышку Razer DeathAdder V3 PRO Wireless White, цена была на удивление очень приятной (почему то именно на белую версию), оперативно перезвонили, пообещали привезти на следующий день к вечеру. В итоге привезли уже утром. Оплата терминалом на месте, удобно. Рекомендую.
Sachem8 рекомендує цей магазин
4 березня 2023

Купив: Пристрiй безперебiйного живлення Vinga 650VA metal case with USB (VPE-650PRMU), Замовлення №20450659438562

Зателефонував до менеджера, щоб дізнатись за наявність товару. Менеджер чітко відповів, що товар наявний і можуть відправити в цей же день. Відразу оплатив товар. На наступний день отримав товар на новій пошті з чеком та гарантійним талоном
Valeriy Yakovishin рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: Блок живлення be quiet! Dark Power 12 750W (BN314), Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D (100-000000651), Замовлення №15.5.27.02

Олександра Кравчук рекомендує цей магазин
2 лютого 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock S5 MAX White, Замовлення №12.5.01.02

Ввечері замовила, зранку забрала. Всім задоволена
Artem рекомендує цей магазин
30 січня 2023

Купив: Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Apacer (AP2TBAS2280P4UPRO-1), Замовлення №1.5.25.01

Дякую, все чудово, душе швидко. І ціна найкраща
Roman_444348 рекомендує цей магазин
11 січня 2023

Купив: USB флеш накопичувач Kingston 32GB DataTraveler 70 USB 3.2 / Type-C, Зовнiшнiй жорсткий диск 2.5 5TB ADATA , Замовлення №7.5.04.01

Все прошло быстро, диск и флешка работают нормально.
Anatoliy Dmytrenko рекомендує цей магазин
7 січня 2023

Купив: смартфон і картридж, Замовлення №8 та 9.5.25.12

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

дуже лояльні ціни. гарне обслуговування. увага та повага до клієнтів. затримка через різдво та новий рік
Відповідь представника «Інтернет-магазин АП»
Дякуємо Вам за замовлення та вiдгук! Вибачайте за затримку з відправкою. Дякуємо, що поставились з розумінням до затримки з відправкою. На жаль не все залежить від нас.
Art рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Oppo A53, Замовлення №2.5.04.01

Знаю цей магазин ще з нульових. Не один пк через нього збирався. Завжди приємні ціни, як і на придбаний телефон. Наявність та вартість відповідали сайту. Це особливо цінно у наш час. Через годину товар вже був у точці видачі. Рівень. Вподобайка.
Людмила Кольченко рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Купив: Мiкрохвильова пiч LG MH6336GIH, Замовлення №№ 42-18892062

Дуже оперативно опрацьовано моє замовлення. Я задоволена сервисом, якістю та швидкістю опрацювання мого заказу. Все приїхало в гарно запакованому стані та у відповідності з комплектацією. Мікроволновка працює добре без нарікань. Вдячна працівникам магазину за таке чудове обслуговування. Рекомендую до співробітництва!
Сергій Розовик рекомендує цей магазин
18 грудня 2022

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 5600 (100-100000927MPK), Замовлення №6.5.16.12

Вже друга покупка в цьому магазині, все на висоті!
Дякуємо Вам за замовлення та вiдгук!
Представник магазину «Інтернет-магазин АП»
19 грудня 2022 Відповісти