Igor рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: KitchenAid 5KHB1231EWH~, Занурюваний блендер KitchenAid 5KHB1231EWH, Замовлення №45678356

Karichka рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Варильна поверхня комбінована AEG HD634170NB, Замовлення №2815

Магазин відпрацював на 10 балів. Я б сюди повернулась, тому рекомендую
Денис Генералов рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Витяжка декоративна Bosch DWF65AJ60T, Витяжка декоративна Bosch DWF65AJ60T, Замовлення №2830

Все отримав
vinnles рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Подрібнювач харчових відходів In-Sink-Erator Evolution 250, Замовлення №2817

Не часто пишу відгуки, але тут не зміг втриматися, щоб не подякувати за пунктуальність курьєра та взаєморозуміння продавця. Подрібнювач саме такий як я і хотів, консультант неначе на моїй кухні побував і знав що я хочу). Успіхів вам і процвітання!
Sergey Kuksenko рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: Мікрохвильовка з грилем Bosch BEL620MB3, Замовлення №2523

1 июля покупал тут микроволновку по номеру заказа 2523, так в чеке указано. Доставку курьером совершили сроком в два часа, думаю, это нормально. Привезли нужную модель цену сложили верно. Благодарю.
Anastasia.K рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Духовка електрична Electrolux EOF3H50X, Замовлення №2534

Наявність духовки підтвердили одразу, ціну також. Доставку оформляли на вихідний, бо я працюю, привезли вчасно. Модель супер, все працює і по характеристикам все топ.
Диана Громова рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: поверхня електрична Siemens EU631FEB1E, Замовлення №2508

24 квітня цього року купили тут поверхню електричнау Siemens EU631FEB1E. Перше, що хочу відмітити у цій покупці це гарну крнсультацію - без проблем подолали мої сумніви і підібрали необхідну модель, бо до того це був темний ліс.... Друге, що сподобалось і точно запамяталося - це ціни, я багато де дивилась поверзні і з впевненістю можу сказати, що тут найкращі ціни. Третє - це якістьі швидкість доставки, дві години і поверхня вже була на моїй кухні.
VB не рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Хотів купити: Витяжка декоративна Elica LANE WH/A/72

Оформив замовлення на сайті як швидку покупку, пройшло більше доби, зі мною ніхто не зв'язався.
Никова Бэнкс рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Siemans ED675FSB5E, Замовлення №2491

Відпрацьовано на сто відсотків. Гарний колектив, гарно поставлена робота. Поверхня без пошкоджень, доставка вчасна, навіть на поверх підняли. Гарантфя, чек, комплектація - все ок.
Євген не рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Хотів купити: Холодильник Bosch KGN49LBEA

Замовлення №: 2583 виявилось що товару немає в наявності.