Давшан Юля рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Промисловий тепловентилятор MASTER B 9 ECA, Замовлення №16557

Купували тут теплову гармату. Зв'язалися відразу, відправили товар наступного дня. За добу забрали на Новій пошті.Товар відмінний, а в коробці чек та гарантійний талон. Дуже сподобалося обслуговування та ціни в магазині. Рекомендуємо!
ПетренкоВлад рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Осушувач повітря TROTEC TTK 27 HEPA, Замовлення №16423

Хороший інтернет-магазин! Персонал знає свою роботу, чемний у спілкуванні, все швидко та якісно. Купував осушувач повітря, доставили дуже швидко. Спасибі за оперативність! Так тримати!!!
Голынский Леня рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 50 Maximus, Замовлення №16387

Привітний персонал. Консультант швидко допоміг підібрати водонагрівач під мої потреби. Оперативно оформили покупку. Доставили швидко. Я задоволений.
Гусев Алексей рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-2630 Barbados, Замовлення №14301

Почався сезон опалення і повітря у квартирі стало сухе. Прийняли рішення купити зволожувач повітря. Знайшли цей файний магазин. І ціни класні, і вибір величезний, все супер. До речі дуже гарне обслуговування! Не пожалкували, що обрали цей магазин. Дякуємо!
Uvarov Igor рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 50 SI EEC, Замовлення №HO000014260

Замовили водонагрівач. Очікували не довго, магазин у цьому плані класний. Продавець виконав кожну свою обіцянку. Ми дуже задоволені. Дякуємо!))
Жвалов Егор рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Осушувач повітря Trotec TTK 52 E, Замовлення №16299

Придбали собі осушувач повітря, щоб контролював вологість у домі. Задоволені покупкою на всі 100%. Чудовий продавець: зазначив всі переваги цього пристрою, підібрав модель осушувача, також в цьому магазині ціни більш привабливі. Ми дуже вдячні за допомогу у виборі і швидкість!
Дмитрий Ольшанский рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Кондиціонер Gree Amber GWH12YD-S6DBA2A, Замовлення №№6674

Zemanova Lera рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Обігрівач Electrolux ECH/T-2000 M, Замовлення №FV000000247

С магазином проблем не виникало. Все чітко, швидко та гарно. Конвектор якісний, працює добре, без нарікань. Рекомендую придивитись, зиму обіцяють холодну!
Надія Сатановська рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D010WD2-24LD NEW, Замовлення №FA000000048

Дуже задоволена магазином, допомогли підібрати товар за вказаними мною характеристиками. Проконсультували по усім питанням, які виникли та оперативно надіслали. Осушувач зі своєю функцією справляється чудово. Після замовлення залишились лише приємні емоції. В майбутньому буду звертатись саме в цей магазин.
Прилуцкий Вася рекомендує цей магазин
15 жовтня 2023

Купив: Обігрівач Electrolux ECH/AG2-1500 EF, Замовлення №HO000013206

Сподобався магазин. Замовив конвектор Electrolux. Якість товару на вищому рівні, мене все влаштовує! Ціни приємні, вибор товарів є! Доставка тут швидка. Працюють на совість. Рекомендую!