Igor Sheyko не рекомендує цей магазин
28 лютого 2023

Хотів купити: Робот для миття вікон HOBOT Technology HoBot 388

Не актуальні ціни, замовлення не виконано. Зв?язались пообіцяли відправити товар протягом тижня, пройшло вже два - так ніхто нічого і не відправив. Ціна на товар змінилась зна +26% (з 13490грн до 18190грн) Більше менеджери магазину не зв?язувались хоча мають і ел.пошту і телефон вказані при замовленні.
Відповідь представника «ТехноМарт»
Добрий вечір. Дякуємо Вам за відгук і просимо вибачення за незручності, що склалися. Ви абсолютно праві, адже менеджер говорив, що дані пилососи будуть в наявності у нас в точці видачі через 2 тижні. І ми разом із Вами чекаємо на поставку, адже "Хоботи" завжди були бестселерами на нашому сайті. Але, на жаль, через проблеми з логістикою їх так і не привезли нам до сьогодні. Ми обов'язково Вам передзвонимо, коли вони таки з'являться у нас (якщо, звичайно, Ви все ще будете зацікавлені у покупці). Дякуємо ще раз за відгук, ваш ТехноМарт
Анна рекомендує цей магазин
25 лютого 2023

Купив: Телевізор ERGO 43GUS6500, Замовлення №8088

Швидко прийняли замовлення. Відправили вчасно, як обіцяли. Задоволена!
Катерина рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Телевізор Samsung UE43AU7172, Замовлення №8045

Люблю тут замовляти. Не треба паритись щось вивчати. Говориш що потрібно і продавці професійно підберуть тобі класний товар. Рекомендую.
Александр Царенко не рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Хотів купити: Samsung ME88SUG/UA

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Ціна не відповідає, терміни видачі товару не відповідають.
Відповідь представника «ТехноМарт»
Добрий ранок! Підкажіть, будь ласка, номер вашого замовлення, щоб ми могли розібратися з цим питанням.
Максим рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm Black Titanium (SM-R920NZKA), Замовлення №7636

Покупал Samsung часы на подарок. Остался очень доволен сервисом и отношением к покупателю. И телефон порадовал - как внешне состояние идеальное, так и технически не было никаких проблем.
Женя рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Купив: Мікрохвильовка Samsung ME83XR, Замовлення №7464

Потрібно було швидко підібрати мікрохвильовку. Хлопці оперативно та якісно обрали товар. Дуже задоволений
ХанинаСабина рекомендує цей магазин
15 січня 2023

Купив: Смартфон Tecno Camon 18p (CH7n) 8/128GB Dusk Grey (4895180775123), Замовлення №7494

Взяла маме смартфон в этом магазине. Смело рекомендую, большой ассортимент и вежливые менеджеры! Довольна процессом и результатом покупки!
Кирило рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: саундбар Hisense HS205 (20003553), Замовлення №7115

Просте офoрмлення замовлення! Швидкий зв'язок з клієнтами та доставка!!
Олексій рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: Фен Dyson HD07 Supersonic Iron/Fuchsia (386732-01), Замовлення №7100

Купил фен, обслужили хорошо все объяснили. Действительно хороший магазин :)
Стас рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Rowenta RH6737WH, Замовлення №6773

хороший магазин. компетентные и доброжелательные ребята!!!