Юлія Гербут рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Годинник Q&Q F627J001Y, Замовлення №20450668473578

Дякую за годинник. Шукала маленький та ніжний і він відповідає цим критеріям. Також є гарантія, що приємно здивувало. Правда, чеку нема.
Lks2004 не рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Хотів купити: Casio G-Shock GM-S2100-3AER

Несколько раз в течении 2-х дней пытался сделать заказ. Сайт висит. В понедельник в 9-00 обратился через мессенджер. Контакт в онлайне, прошло полчаса и отвечать судя по всему не собирается.
Відповідь представника «Watch4You - Годинники для Вас»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Сайт працює повністю справно, жодних проблем не було виявлено. На жаль, послуга "Оплата Частинами" була недоступна через технічні проблеми, які виникли зі сторони банку. Звертаємо Вашу увагу, що магазин працює згідно з графіком, який вказаний на Hotline, а також на нашому сайті. Ви зверталися о 09:14, тобто в неробочий час. Приносимо вибачення за завдані незручності, а також, враховуючи ситуацію, готові запропонувати Вам персональний промокод на знижку на наступне замовлення. Бажаємо гарного дня та мирного неба!
Galaxy Chess рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Купив: Наручний годинник Casio ecb-800d-1aer, Замовлення №31066

Прекрасний годинник від всесвітньо відомого бренду, оформлення замовлення швидко та оперативно як і доставка, всім задоволений та рекомендую!
Элина Бессалова рекомендує цей магазин
30 вересня 2021

Купив: Жіночий годинник Casio Baby-G BA-110-1AER, Замовлення №35499

Часы очень нравятся! Оригинальные, гарантия, инструкция, коробочка - всё есть. Отдельное спасибо, что отправили в день заказа и с бесплатной доставкой - отличный магазин, от души рекомендую!
Сергей Грибачев рекомендує цей магазин
24 вересня 2021

Купив: Casio EF-316D-1AVEG, Замовлення №35428

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Все дуже сподобалося, годинник повністю підійшов
marina50505 рекомендує цей магазин
24 вересня 2021

Купив: Жіночий годинник Casio Standard Analogue LTP-1129A-7B, Замовлення №35395

Оперативная доставка и качественные часы. Всем осталась довольна. Спасибо!
елена богомаз рекомендує цей магазин

Купив: Casio LTP-1282

Роботою магазину задоволена. Жіночий годинник, дуже гарний. Працює все справно. Є гарантійний талон, але сподіваюсь, що він не знадобиться :) Магазин та дану модель рекомендую!
Відповідь представника «Watch4You - Годинники для Вас»
Ми вдячні Вам за покупку та відгук! Нехай годинник служить Вам довго та надійно!
Екатерина Трегубенко рекомендує цей магазин

Купив: Daniel Klein DK12199

Якісний годинник, гарно сів на маленьку ручку, швидка доставка. Задоволена роботою магазину, широкий асортимент, буду замовляти ще.
Відповідь представника «Watch4You - Годинники для Вас»
Дякуємо за покупку та приділений час! Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів!
Ольга Солодовникова рекомендує цей магазин

Купив: Жіночий годинник Daniel Klein DK11862-5, Замовлення №35430

Заказала часы, через 5 минут связались и уточнили все данные, всё вежливо и корректно. За оперативность и хорошую упаковку отдельная благодарность, так как часы брала в на подарок дорогому мне человеку.
Відповідь представника «Watch4You - Годинники для Вас»
Спасибо за покупку и отзыв! Очень рады, что Вам всё понравилось!
sergio.krav4enko рекомендує цей магазин
9 листопада 2018

Купив: Жіночий годинник Casio G-Shock GA-150-1AER

Отличный магазин, заказ выполнили очень оперативно, сами предложили настроить часы, не взяв дополнительной платы. Рекомендую!