Deimoc не рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Хотів купити: Жорсткий диск Purple Surveillance 4 TB (WD42PURZ)

При купівлі по безготівковому розрахунку ціна виростає на 25%. При ціні на сайті в 4000 грн ціна по безготівці стає 5000грн. Не раджу зв'язуватись із таким магазином.
Gr4ve рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Оперативна пам\'ять Hynix, Замовлення №1sr-20970

Випадково переплатив за товар зайві кошти через мобільний застосунок (ввів завелику сумму), і навіть не помітив що переплатив через власну неуважність. Магазин зв'язався зі мною і негайно повернув зайве назад. Ціную чесність, лайк, підписка :)
Дима Иващенко рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Beast Black (KF432C16BBK2/16), Замовлення №1sr-20952

Замовляв оперативку, зі мною зв'язались в той же день, та обговорили умови оплати, вибрав часткову (300 грн). Замовлення прийшло на наступний день, тобто 18.01.24. Все супер, товар в належному вигляді, та є всі чеки + гарантія. Мені все дуже сподобалось, максимально рекомендую цей магазин
Alexandr Sergenko рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач 990 PRO 2 TB (MZ-V9P2T0BW), Замовлення №1sr-20851

Цілком задоволений придбанням. Сподобалась ціна. Замовляв адресну доставку з оплатою при отриманні. Що правда менеджмент трошки шкутільгає, бо була плутанина з наданою накладною, але все вирішилося через деякий час. Магазину на пам'ять - при помилці як найскоріше треба надати клієнту інформацію про вирішення проблеми - де, коли та як в даті та часі, бо відсутність токої частини сервісу бентежить та нервує покупця.
Олег не рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Хотів купити: HDD Seagate Exos X18 18 TB, Жорсткий диск Exos X18 18 TB (ST18000NM000J)

Информация данного продавца не соответствует действительности. Оплатить на счет IBAN продавца по безналичному расчету - невозможно Продавец зачем-то предлагает сбросить ему предоплату на личную карту 1000 грн без указания что это оплата за товар , а перед отправкой Новой Почтой сделать ему на личную карту вторую оплату также без указания что это оплата за товар. Фискального чека, соответственно, нет.
boog рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: SSD накопичувач 970 EVO Plus 2 TB (MZ-V7S2T0BW), Пам'ять для настільних комп'ютерів 16 GB SO-DIMM DDR5 4800 MHz (M425R2GA3BB0-CQKOL), Замовлення №00A3-002569

Маю ідеальний досвід покупки в цьому магазині. Отримав консультацію по телефону, потім менеджер зв'язувався зі мною пару разів з приводу нюансів, поінформуваав щодо строків доставки товару на склад. У визначений термін все відправили, жодних затримок не було. Я дуже задоволений і, звісно, раджу магазин.
Mihail Klimnyk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 листопада 2023

Купив: MZ-V8P2T0BW SSD Накопичувач Samsung 980 PRO 2TB M.2, Замовлення №1sr-20666

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Оплату повернули 2 платежами 27.11 - 50% 29.11 - 50%
29 листопада 2023 Відповісти
GeorgeDr рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: SSD накопичувач T7 2 TB Titan Gray (MU-PC2T0T/WW), Замовлення №0737118844

EW_Jim не рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: SSD накопичувач MP34 1 TB (TM8FP4001T0C101), Замовлення №1sr-20512

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Замовив товар 26.09.2023 з умоами доставки на протязі 25ти робочих днів. Сьогодні 14.11.2023, ще й досі чекаю. Повернути кошти відмовляються, говорять що або очікуйте товар, або гроші повернуться коли він реалізується. Вперше бачу таке відношення. Категорично не рекомендую цей інтернет магазин.
Alexander Privalko рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Пам\'ять TPD38G1600HC11BK, Замовлення №20450805456736

Гарний магазин, привітні і професійні менеджери