kugaevska рекомендує цей магазин
11 лютого 2023

Купив: годинник GARMIN Feniix 6, Замовлення №alprs-6207

Дякую за роботу магазину, годинник купувала на подарунок, за функціональністю та якістю все сподобалось.
Олександр Кальчук рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Пам'ять для ноутбуків Samsung 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (M471A1K43DB1-CWE), Замовлення №Номер замовлення не пам'я

Купував оперативну пам'ять до ноутбука. Зателефонували через 10 хвилин відправили в той же день за проханням.
Леночка Шевчук рекомендує цей магазин
5 лютого 2023

Купив: Пилесос, Замовлення №123455

Все чудово і оперативно! Супер! Дякую!
Sergii Prylypko рекомендує цей магазин
4 лютого 2023

Купив: Зарядная станция BLUETTI EB3A 600W/268Wh, Замовлення №alprs-12679

Адекватна ціна, товар надійшов вже наступного дня. Хороший сервіс.
Nick рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200MAX, Зарядна станція BLUETTI AC200MAX (PB930906), Замовлення №alprs-12709 01.02.2023

Подзвонив, ціна співпадала. Сказали на протязі 2-х годин доставлять до складу і можу забирати. У час уклалися, приїхав, при мені відкрили, все продемонстрували, протестували кожен роз'єм. Приємні люди, також допомолги донести до таксі. Чек дали і гарантію, сподіваюсь не знадобиться. Оперативність, ввічливість, дбання про покупця.
Сергей Дизайн рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (EFRIVER600PRO-EU), Замовлення №00A3-001828

Дякую за співпрацю. Купував EcoFlow River Pro товар відповідав ціні на hotline. Забрав товар сьогодні у пункті видачі. На місці були ввічливі люди. При мені розпакували EcoFlow (хоча там були трохи потертості, що викликало у мене сумніви), але у цілому все добре. Вдома вже вмикав і використовував EcoFlow і все чудово працює, пристрій заряджається. Я всім задоволений і рекомендую співпрацю з цим магазином іншим.
ЯнаГончарук777 рекомендує цей магазин
30 січня 2023

Купив: Блоковий конструктор LEGO 1989 Batmobile (76139), Замовлення №alprs-12577

Все сподобалось! Продавці дуже ввічливі та приємні! Дуже дякую, я щаслива!)))
Дмитро Коваленко рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Купив: Пам'ять для ноутбуків G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Ripjaws V Classic Black (F4-3600C18D-32GVK), Замовлення №0450652752333

Всё хорошо, память работает без проблем. Отправили через 1.5 часа после заказа, вечером уже забрал с почтомата. Отличный сервис!
Анна Хоменко рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Купив: Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0), Замовлення №alprs-12615

Швидко відправили товар, рекомендую!
Олександр не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 січня 2023

Купив: Оперативна пам\\\'ять KINGSTON KF548S38IBK2-32, Замовлення №19942

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «1SERVER»
Добрий день 16/01 отримали замовлення 18/01 товар відгрузили ттн 59000918682753 Після відправки замовлення клієнт відмовився від товару. Повернули кошти 01/02 З повагою Адміністрація магазину.
ще 40 гривень 16.01.23 12:36 вам зайшло 7995 грн мені повернулося 7955 грн і у вайбері на питання, бажано, відповідати.
6 лютого 2023 Відповісти