Оксана Нарадько рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5s 8/256GB Grey, Замовлення №0685125952

Замовлення отримала швидко. Телефон супер. Дякую.
Роман Ладыжинский рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A34 5G 8/256GB Black (SM-A346EZKE), Замовлення №582

Задоволений! Рекомендував цей магазин
Наталія Чолій рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight Aluminum Case w. Starlight Sport Band, Замовлення №459

Купляла на Yellow.ua Apple watch 8. Консультант швидко та доступно відповів на всі запитання щодо товару, швидко доставили його для самовивозу. Ціна найкраща з-поміж всіх доступних магазинів. Рекомендую магазин.
Андрії М рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5 4/64GB Yellow, Замовлення №484

Все відбулося добре. Оператисно доставили на наступний день до точки видачі.
Sergiy Gavrylov рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 12C 3/32GB Ocean Blue, Замовлення №443

Смартфон Redmi 12c 3/32. Доставка 1 день до магазину. Усе швидко і чітко. Окрім смс, також і менеджери телефонують і при замовленні, і щоб повідомити що товар вже на місці. Дорікання може бути тільки до сайту. Зареєструватися та зробити замовлення зайняло десь півгодини . В цілому рекомендую як смартфон так і магазин.
Дима Крохманский рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB eSIM Blue Titanium (MU693), Замовлення №446

Гарний магазин
Kateryna рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 5G 6/128GB Green, Замовлення №900007052

Ціни трохи нижче цим в інших магазинах. Проте була проблема з оплатою. Я не змогла оформити оплату частинами бо в магазині були якісь проблеми з цим. Це розчарувало. Якщо не боїтеся короткого терміну на повернення товару то можна замовляти тут.
Макс Руналдо рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5s 6/128GB Yellow, Замовлення №394

Яна Чайка рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №420

Завжди купуємо техніку у Yellow, особливо Apple! Приємний сервіс, якісний товар! Рекомендую ??
Zhenya Ilchuk рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128GB Phantom Black (SM-S911BZKD), Замовлення №265

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Швидко обробили замовлення, товар приїхав з заводськими пломбами на коробці, товар оригінальний, користуюся смартфоном декілька днів, нарікань немає, оплата частинами від різних банків працює