Artem Miroshnichenko рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №605

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Все чудово, товар продали по найнижчій ціні на ринку. Єдине довелось 2 дні почекати доставку на магазин, так як не було в наявності. Кому не горить, раджу
Владислав Киянчук рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3), Замовлення №900007389

Купую техніку у магазині yellow.ua з 2014 року, тому коли виникло питання покупки дороговартісного iPhone 15 Pro без роздумів вирішив зробити це саме в yellow. Ціна та умови оплати завжди були сильною стороною цього магазину, власне як і в цей раз. Отримавиши консультацію від спеціалістів магазину зробив замовлення, яке відправили у оговорений термін. Телефон прийшов запакований з пломбами, все супер, замовленням задоволений. Дякую магазину.
Олександр1984 рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Rose, Замовлення №14322

Все швидко було зроблено. Консультант дуже професійно розказав усі нюанси
Людмила1971 рекомендує цей магазин

Купив: Айфон 14 Pro, Замовлення №637

Дуже подобається цей магазин!Вже вдруге тут замовляю телефон,ціни дуже приємні та сервіс на найвищому рівні!Рекомендую!
Хорен Каграманян рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №642

Сергей Ник рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2 - Standard Edition Graphite (010-02626-10), Замовлення №592

Дякую. Все так як було заявлено. Рекомендую
Sergej Kot рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Ноутбук HP 17-cn3097nr (7X329UA), Замовлення №571

Гарний магазин
ihor-mk не рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Midnight Black

Зробив замомлення. На протязі 20 хвилин представник магазину зателефонував для уточнення та сказав що в них не має способу оплати "Оплата при отриманні" хоча на сайті є. Сказали "не може такого бути". Цікаве відношення до покупців)
all_1976 рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Blue Titanium (MU7F3), Замовлення №900007388

Все пройшло як найкраще. Товар привезли вчасно. Обслунрвування було хороше. Дякую магазину. Користуюсь його послугами вже дуже давно.
Igor Didkovskiy не рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB Awesome Graphite (SM-A546BZKC), Замовлення №Номер замовлення 90000739

Ціна хороша в порівнянні з іншими магазинами, але політика роботи магазину дуже не зрозуміла і хотілося б огляду товара перед покупкою якщо я його забираю в магазині а не навпаки, і комісії за оплату потрібно вказувати на сайті, а не в повідомленні.